32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

Lusage

Serkan

Trabzon'a koy Baştacı ol ...

masbene

Alıntı yapılan: Serkan - 10 Ocak 2012, 18:33:09
Trabzon'a koy Baştacı ol ...
ama ergün teber gibi olma da :)

FaTiH_HaN

3-4 gündür aklımdan geçen, maç uzun süre 1-0 yada 2-1 bizim üstünlüğümüzle devam edecek, ts'nin gol için yüklendiği son dk'larda bir kontra Serdar topu 30-40 metre sürerek içeri katedecekGekasa bir pas gekas vurdu ve GOALS 3-1 :) Hayali bile heyecanlandırmaya yetiyor  :holey:

Kodalak

yıllar önce 3-1 bitan maç gibi yani,o günü hiç unutamam,sıcaktan mahvolmuştum...

Uğur Yıldız

Gelişiyle Türkiye'de büyük yankı uyandıran Kırmızı-Beyazlıların yeni transferi Theofanis Gekas, "Başkan Kazım Yılmaz'ın transferimde büyük emeği var. O'nun için oynayacağım" dedi

SKİBBE ÖNERDİ
Galatasaray maçında tribünde oturan Samsunspor'un yeni transferi Theofanis Gekas, takımı beğendiğini söyledi. Böylesi yetenekli bir ekibin ligin alt sıralarında olmasını hayretle karşıladığını ifade eden Yunan golcü Gekas, "İzlediğim Samsunspor'un bu kadar az puan toplamış olması gerçekten şaşırtıcı. Görüşmeler sırasında eski teknik direktörüm olan Michael Skibbe'den bilgi aldım. Kendisi bana Samsunspor'un önemli bir kulüp olduğunu söyleyerek transferi kabul etmemi önerdi" dedi.

ÇOK GOL ATARIM
Samsunspor'daki ilk hedefinin takımın kurtulması olduğunu söyleyen tecrübeli futbolcu, "Başkanımız Kazım Yılmaz için çok iyi oynamak istiyorum. Kendisi benim buraya gelebilmem için büyük çaba sarf etti. Umarım onu mahcup etmem" dedi. Takımın devamlı ileriye doğru oynamasının kendisi için avantaj olduğunu vurgulayan Gekas, "Böylesi bir oyun anlayışıyla çok gol atacağımı düşünüyorum. Ayrıca taraftarlarımıza da hayran kaldım. Onların önünde oynayıp gol atacağım günü iple çekiyorum" dedi.

masbene

hay ağzın bal yesin geko

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: ugur_yildiz - 10 Ocak 2012, 19:24:20

ÇOK GOL ATARIM
Samsunspor'daki ilk hedefinin takımın kurtulması olduğunu söyleyen tecrübeli futbolcu, "Başkanımız Kazım Yılmaz için çok iyi oynamak istiyorum. Kendisi benim buraya gelebilmem için büyük çaba sarf etti. Umarım onu mahcup etmem" dedi. Takımın devamlı ileriye doğru oynamasının kendisi için avantaj olduğunu vurgulayan Gekas, "Böylesi bir oyun anlayışıyla çok gol atacağımı düşünüyorum. Ayrıca taraftarlarımıza da hayran kaldım. Onların önünde oynayıp gol atacağım günü iple çekiyorum" dedi.

adamsın

emre

32 numaralı formayı giyecekmiş,bol goller diliyorum.. :_nazar

Sioux

Bizim için Trabzon'a bas
Kral Gekas Kral Gekas.. :)

europe_55

trabzon_spor a gol atip maci bize kazandırman bu son aciklamalardan sonra farz oldu.

Haydi aslanim, göster kendini mahcup etme bizi... :kanka:

ChucKeR

10 numara boştu. klübün önermesi lazımdı gekas'a.

Ayberk

Ufuk ilk yarıda 10 numarayı kullandığı için o numara bu sezon kullanım dışı artık ;)

Stoper

FaTiH_HaN