32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

gekaz bekle yavrum azcık daha, şu playcofflar bi bitsin hele....

samuray

bugün fanatik .te kayseri ile anlaştığı yazıyor ah ulan mesut hoca şu son sivas maçında içine ettin takımın sade omu uğuruu serdarı kaçırılan o goller hala hazmedemiyorum ya  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

samsunmania

Alıntı yapılan: samuray - 19 Nisan 2012, 17:39:53
bugün fanatik .te kayseri ile anlaştığı yazıyor ah ulan mesut hoca şu son sivas maçında içine ettin takımın sade omu uğuruu serdarı kaçırılan o goller hala hazmedemiyorum ya  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

Fanatik, fotomaç bunlara inanmayın bence. Doğru bile olsa bizden gelecek haber sonrası imzalar.

Ekrem

Fanatik ve fotomaç her sene kafasına göre transfer yapıyo kesınlesmeden ınanmamak lazım

Musti

MeL_55

cgr

Schalke Kulübü, Raul ayrıldığından dolayı 7 numaralı formayı rafa kaldırmış...

Gerçi pek tercih edilen bi numara değil (32) ama bizde böyle bişey yapmalıyız Gekas için...

Stelea

20 Nisan 2012, 01:29:52 #982 Son düzenlenme: 20 Nisan 2012, 01:38:41 Stelea
Bir de bu başlık, Gekas ayrılsa da "ayrılan futbolcular" başlığına taşınmasın derim.

Bu taraftar seni bu kadar kısa sürede yaptığın büyük işlerden ve insanlığından dolayı asla unutmayacaktır göğsünde Atatürk'lü armamızı taşıyan, adam gibi adam Yunan.  >l<

cembaba

emre__ss

5trawberry

Unutmadik unutmayacagiz;

19.05.1919 Ataturk Samsun'a cikti.

02.02.2012 Gekas Fenere cikti.

Jnr.Serkan

Kendine iyi bak Fanis,seneye süperligde tekrar bize geri dönmen dileğiyle

ugrass

mimar55

Gittide bizim mi haberimiz yok

Ayberk

2 gecedir rüyama giriyor, çok sık rüya gören birisi değilim ama fena halde takıntı oldu bende bu Gekas konusu. Sanırım sürekli bir ihtimal yok mu diye kendime sorduğumdan oluyor bütün bunlar. Bazen de durup, inşallah gider diyorum; 1.Lig'in kasap defansları harcar adamı :( işte böyle kafa yoruyorum hiç durmadan. bazıları 10 hafta oynar böyle iz bırakır, bazıları kendine sövdüre sövdüre kaçar