32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

13 Şubat 2012, 09:34:39 #570 Son düzenlenme: 13 Şubat 2012, 10:35:01 FaTiH_HaN
1. sarı kartda kafasına tekme yedi, canı yandı ve sinirlendi gayet de doğal değil mi sinirlenmesi, gülmesi mi gerekiyordu bu hüseyin göçek hakkaten çok ******* bir hakem 2. sarı kartı tartışmaya bile gerek yok kural hatası tadında bir karardı, eğer bu sarı kart ise maç içinde 10-15 tane sarı kart göstermesi gerekir tüm hakemlerin, bu kadar basit olmamalı, ya zorluk derecesi yüksek bir maçta cezalı duruma düşseydi ve biz o maçı kaybetseydik ki Ankaragücü maçında bance, ekigho, zenkeden gol bekleyeceğiz açıkçası beni tedirgin ediyor bu durum ya yakaladığımız pozisyonları atamazsak, kim verecekti bunun hesabını, bir şehrin emeğini çalmak bu kadar ucuz olmamalı, federasyon sadece Samsunspor değil sezon sonuna kadar hüseyin böceğe hiçbir maçta görev vermemesi lazım, böyle kartları istanbul takımlarına verseydi lisansı elinden alınmıştı.

Bu arada Gekas kariyerindeki ilk kırmızı kartını görmüş, bravo hüseyin böcek sana da bu yakışırdı  >l<

GençKozluklu

Gekas'a verilen her iki sarı karta da itiraz mutlaak yapılmalı. Can çekişen bir takımız Ankragücü de olsa işi ciddiye almalıyız. Gekas bizi men büyü ksilahımız. Gekassız gol atamayacağımızdan korkuyorum. Onun da ötesinde ciddi haksızlık var ve yneti mbu haksızlığa sessiz kalamaz. Adam maç için kendini yırtıyor, takımı ateşliyor udan sebeplerle kırmız alamaz. HAyid yönetim gösterin kendinizi ve bu haksızlığa dur deyin.

twitter

pek önemli olduğunu düşünmüyorum ankaragücü maçında oynamasını ama adamın kariyerinde k.k yoksa yönetim bi ayar çekmeli.

sinoplu

gekas golculugunun yanında macta lideri takımın herkesi uyarıyo. mac daha 0-0 ken kendi sahamızda beklerken takımı one basmaya caağırdı prese zorlattı orta saha oyuncularımızı .  bırde gol atınca super oldu.

not: macta takımımız sahaya cıkınca ilk gekkası cagrılır diye bekledım trıbunlarden ama bance yı cağırmak garıbıme gıttı doğrusu

5trawberry

Golden sonra spiker Pes'de ki spikerler gibi gaza geldi..
Gekas Gekas Gekas! dedi.
Hoştu :)

Niye 3'ledi anlamadım, sanırım Fb zıttı bi takıma mensuptu, e doğal olarak Gekas'da çocugu verince Volkan'ın eline hoşuna gitmiş olmalı, ki heyecan yaptı.

jean

ne bicim kirmizi o ya manyakmi bu hakem

Sol Açık

Hakemin kararı akıl almazdı. Aklım almadığı için, belki de akıllı olmayan bir yorum yaparak, H.Gökçek şerefsizini ırkçılıkla suçluyorum!

Böyle hakem istemiyorum!!!   :kafa: :kafa: >:( >:(

binikalamadım

fanatik samsunsporlu

en umulmadık zamanda golünü yazdın yine.kralsın

ercan0655

Kart cezasına itiraz edildi mi?  Yönetimden haber var mı? Takımdan ayrı kalmamalı tecrübesi ve varlığı ile defansları çakıyor 

samuray

ulan köçek çek ellerini samsunsporumuzdan la yeter sivas maçındaki son dk golü bu yoktan yere ikinci sarıdan kırmızı göstermen ne gıcığın var bize al sana kırmızı :redcard: :redcard: :redcard:

Theofanis Gekas

arkadaşlar hayra yoralım,belki ankaragücü maçında sakatlancaktı bişe olcaktı vsvs

emre

Gekas reyiz o kadar alışmış ki gol atmaya 2. golde yukseliyor yere düştüğünde herkes gol diye bağırıyor ne oluyor lan ben vurmadım ama gol mu attım acaba gibi şaşkın şaşkın bakıyor Ekigho'nun arkasından  :)

Sercan

mehmet yılmaz

Küme düşmememiz için dünya kadar sebep var ama o sebeplerden birisi de Gekas Paşa'nın bizde kalması gereği.
Düşersek gider, kalsın bizimle...  :(
Timofte'den sonra gördüğüm en iyi yabancı, hatta Timofte'den de iyi..