32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

erkutdem55

İsmin ve gollerin Süper Lige fazla gelmeye başladığından gördün kırmızı kartı.

Bu akşam her kanalda hakem senin adın sayesinde 5 dakika fazla konuşulacak.

Burası Türkiye,biraz zor olur ama alışırsın.Gollere devam Kral.

cgr

98 yılında profesyonel olan Kral Gekas ılk kırmızı kartını gormus... Yazık!!!

RT55

Alıntı yapılan: cgr - 13 Şubat 2012, 00:55:18
[/qu

240 resmi maç..ilk kırmızı..sen hakem olacan >:(

lucarelli

Şansal hakeme bayaa bir kızmış. Çok sitem etti.

erkutdem55

Alıntı yapılan: cgr - 13 Şubat 2012, 00:55:18

:kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

Harbi sinirlendim. >:( >:( >:( >:(

mehmet yılmaz

Yazıklar olsun Hüseyin Göçek.
Gerizekalı...  :kafa: :x(( :x(( :x((

brigand

Söve söve sana yoruldum akşamdan beri Hüseyin denen *******,haysiyetsiz. İnsan değilsiniz lan siz eyyamcı ....  >:( >:(

Desiqner

Ya itiraz hakları bugünler için var arkadaşlar.Kırmızı karta itiraz edelim.Zaten bu itiraz kabul olmazsa hangisi olur ?

silopilimuhsin

Helal sana Gekasss ekigo yuda futbolcu yaptın

cgr

Aramızda, stad cıkısında bazı arkadaslar "Neyse kı sıradakı mac Ankaragucu ıle" dusuncesınde olsalarda kesınlıkle yanılıyorlar. Bence cok buyuk eksıklık olacak Kral Gekas'ın olmayısı...

Macın buyuk bolumu Ankaragucu sahasında gececegınden dolayı eksıklıgını cok hıssedıcez. Ceza sahası ıcerısınde kı karambollerde belkıde cok gol atacaktı ama....

H.Gocek, yazıklar olsun!!!

GökhanÇağlar

İlk defa canlı izledim bugün,tam bir profesyonel ve lider.hüseyin göçek kasıtlı attı bence Gekas'ı.Dünyanın neresinde görülmüş tacı arkadaşına bıraktığı için kart görmek...

berusa55

13 Şubat 2012, 01:11:30 #566 Son düzenlenme: 13 Şubat 2012, 03:19:01 berusa55

ahmetsefa55

ondan sonra niye dünya yıldızları ülkemizi tercih etmiyo.
sen sürekli belli takımların kazanmasını teşvik edersen , anadolu maçlarını umursamazsan böyle olur.
kamil abitoğlu 3 haftadır üst üste maçı etkileyen hatalar yapıyo hala maç alabiliyo.
keza hüseyin göçek.bu kadar kolay kırmızı kartmı olur ya.kırmızıyı geçtim sarı bile verilmez.ulan uyarılmaz bile be..

kart itirazı sonuç getirmese de gerekli diye düşünüyorum.

ali ihsan

Resmen Gekas'ı atmak için fırsat kolladı yavşak Göcek.İlk sarı kart sudan ucuz,ikincisi evlere şenlik.Böyle yavşakları hakem değil dansöz yapacaksın.
Aha buraya yazıyorum bu H.Göcek mi Böcek mi neyse eğer Fenerli değilse ve bu Gekas Usta 3 tane bastığında Fenere sanki ona basmış gibi hissedip kin tutmamışsa ben bu işi bırakırım ...

ugurozkan

84 dakikada 1 gol atmış, burak ise 76 dakikada bir gol. süper ligin gol başına dakika oranı en iyi ikinci oyuncusu şimdilik. bundan sonra forma giyeceği 7 maçta -90 dakika oynarsa ve burak'ın da gol ortalamasını koruyacağını farz edersek- 9 gol daha atarsa; 76 dakikanın altına inip en iyi gol ortalamalı süper lig oyuncusu olur. bu da gereksiz bir istatistik hesaplama.

eskişehir maçında ekigho'nun attığı golde gekas'a penaltı yapıldı. fb maçında olduğu gibi ceza sahasına kesilen ortalarda çok iyi pozisyon alıyor. ortayı izliyor, hemen markajdan kaçmıyor, sakince topun yaklaşmasını bekliyor, topun düşeceği yeri kestirip markajcısından yavaşça uzaklaşıyor. markajcısının yaptığı faulü de çok güzel gösteriyor.