32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

AhmetDenizci

burakbas

Neden attı seni anlamadım be kardeşim. Neyse sen dinlenmeyi hak ettin. Dinlen... :)

lucarelli

En büyük üzüntüm Ankara'da seni canlı izleyemeyeceğim.

babasamsunlu

ulan haftaya 3 tane sallardı bi anda gol krallığıdna  ilk 3 te olurdu bee :(:(
onun bunun üretimi hakem..  :x(( :x(( :x((

5trawberry

Bu hakeme gereken tepki verilmeli, Samsunsporla yada Gekasla nasl bir özel anısı olduğunu açıklamalı..
Kartı çıkardıktan sonraki, surat ifadesi sanki öc almış gibilerden, gördün mü artistiliğin sonu neymiş dercesine..
Sövdük mü de, neymiş tribünde küfür varmış, e onun bunun tohumu futbol tarihinde böyle kart gördün mü lan, Premier Lig'de bile adamı dövüyorlar zor kart çıkarken sen de hakla bu kartı çıkardın hocaaaaa!

Allahsız kitapsız!

engin55

Hakeme Gekas'a niye kart verdiğini sordum, '5 dakika önce uyardım yine yaptı' dedi. Tacı geç attığını söyledi. Hayra yormak gerekir" dedi.

Mesut bakkal

Burak

Zaten ilk kart evlere şenlikti adama faul yapıyorlar yerden kalkıyor eskişehirliler musallat oluyor adam onlardan da kurtulmaya çalışıyor ama bırakmıyorlar adamlar uğraştı için sarı kart görüyor allah seni bildiği gibi yapsın Hüseyin Köçek

binikalamadım

yazdın yine..dinlen boşver..bizim hakemler sahaya göre değil pahaya göre maç yönetir takma kafana..

ahmetsefa55

bu ülke de hiç bi iş doğru olmadığı gibi futbol da doğru değil.

sen elinden geleni yaptın golünü de attın ya o bana yeter.

Uğur Yıldız

o golü atarken çocuğu hakeme de koydun bi hafta dinlen Kralll adamın dibisin dibi.

masbene

:_nazar :_nazar :_nazar

samsunspor_x TI AMO GEKAS samsunspor_x

kumköylü ahmet

seviyoruz seni Gekas..belkide kariyerinde böyle kirmizi kart görmemisdir yazik vollaha terbiyesiz kani bozuk huseyin gocek

mehmet yılmaz

Sana nasıl kıydılar be Gekas?
Gerizekalının tekine denk geldin, aldırma.
Bir hafta dinlen, sonra gollere devam. 7 maç 7 gol, kralsın...

Ollivanders

Yönetim bu kırmızı karta itiraz etmeli abi. Açıklaması yok bu işin.

samisos55

Evet kesinlikle itiraz etmeli az önce TRT sporda yorumladılar sarı kart yok dedi hakemede iyi salladı