32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

King1965

harbden vıdeo on numara yaa YUNANLILARDAN EN BUYUK NEFRET EDEN BIRI OLARAK gekası sevecegım aklımın ucundan gecmezdı . ıste samsunspor bana bunu bıle yaptırdı yaa :D

masbene

siyaset platformunda ülkemize karşı saldırı yapan ülke insanlarını bireysel olarak tanıdığımda çoğunlukla şaşırmışımdır. içlerinde biz Türkleri çok iyi tanıyan ve bizi hayranlıkla sevenleri de tanıdım. fransızları ve ingilizleri bunun dışında tutuyorum, onları hiç sevemedim çünkü. Gekas ise bu kadar yakından tanıdığım ilk yunanlı olmasına rağmen, tarih kitaplarında veya siyaset platformunda gördüklerimizi duyduklarımızı 2. plana itiyor. tabi konu Samsunspor olunca.

usare

Aslında olaya siyaset açısından bakınca tabiki yunan halkının bize düşman olduğunu düşünüyoruz. Aslında bu yapılanların çoğu hükümetlerin politikaları. Birebir insanlarla konuştuğunuzda hükümet politikalarından etkilenerek, altı boş olan sebeplerle bize düşman olduklarını görebilirsiniz. Gekas Yunan halkıyla yakınlaşmamızı bile sağlayabilir bence.

mehmet yılmaz

Pazartesi günü, ikinci dönemin ilk dersi vardı. Okula gittim ve 1-2 İnkılap Tarihi dersi. Çocuklar 12 yıllık meslek hayatım boyunca genele ve ilk dönem size, Yunanlarla ilgili söylediğim herşeyi, yaptığım esprileri unutun :) Gekas Fener'e üç tane çaktı...  >l< >l< Hem ne vardı şöyle Anadolu'dan iki dönüm arsa verseymişiz  :P dedim...

Jnr.Serkan

İnşallah düşmeyiz ve seni bu forma altında izlemeye devam ederiz.Kendi sahamızdaki maçlarda affetmiyor Eses'e de gerekeni yapıcaktır

5trawberry

Pas anlamında Ekigho gibi dengesi olmayan bir adam yerine, muhtemelen bu maçta aldığı her topu pas odaklı kullanan Bance ile oynayacak . Ve bu durumda pozisyona girme şansı da iki katına çıkacak. artı olarak Ekigho oynar mı bilemem ama, ikinci yarının ortalarında girerse daha etkili olabilir.

Uğur Yıldız

bance savunmalarla boğuşurken pozisyon bulmakta sıkıntı çekmezsin umarım yarın zaten pozisyona girersen gerekeni yapabileceğini tüm türkiye gördü

SametYılmaz55

Bance oynadığı zaman gene az çok pozisyon buluyorduk ama sonuçlandıramıyorduk.Bance'nin takıma katılmasıyla her maç 1-2 pozisyon bulacağına inanıyorum.oda Gekas için yeterli olacaktır zaten :)

celebi

bance ilk 11 yok şu anda ama :-X

ngonge

Hakem onu atmak için hırs yapmış belli.

europe_55

Oyundan atilmasi kesinlikle yanlis karar.

Ama o yine de ustaligini gösterdi ve golünü yazdi.

ADAMSIN, KRALSIN GEKAAAAAAAAAASSSSSSSS!!!!!!!!!!!!  :ok  :kanka:

cembaba

Hakem yaktı seni. Olsun koçum Ankaragücü maçında cezalı olman iyi oldu. 1 hafta dinlen... Adam gol makinesi !!!

oguz_5528

Theofanis Gekas

dinlen kral bu hafta beni tek üzen bir hafta gol atamaycak olman,burak soytarısını ortalama olarak geçeceğine eminim

samuray

büyüsün gekaaaaas bu hüseyin gökçek.in samsunsporumuzla ne alıp veremediği var resmen esk onikinci adamı gibiydi ya nalet olsun senin gibi hakeme başkan biraz sesini çıkar artık nedir bizim bu hakemlerden çektiiğmiz