32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

özkan

03 Şubat 2012, 18:38:04 #435 Son düzenlenme: 03 Şubat 2012, 18:41:49 özkan
Dün Lig Tv de bir twit;

İskambilde kareas,Samsunspor'da Gekas

Burak

Yönetim uyuma Gekas'ın formasını yaptır illaki bize 100 TL'ye mal ettirmeyin yönetim duy bu sesi !!! Forma 70TL+ Arma,Ön reklam, İsim , Numara ,Koldaki Stsl logosu ( Bunu basmıyorlar bu arada ) , 30 TL =100 TL  :)

samuray

hem mütevazi hem sempatik hem de beyefendi sürekli gülüyor ah ah keşke sezon başında getirebilseydik gekası yeterki onu kale önünde onsekiz civarında iyi paslar yapıp topla buluşturalım yarım pozisyon olsa o golü yazar eminim 5 maç 6 gol süper sin gekas alkışlar sana  >l< >l< >l< >l< >l< >l<

ult55ras

Alıntı yapılan: Burak - 03 Şubat 2012, 19:00:01
Yönetim uyuma Gekas'ın formasını yaptır illaki bize 100 TL'ye mal ettirmeyin yönetim duy bu sesi !!! Forma 70TL+ Arma,Ön reklam, İsim , Numara ,Koldaki Stsl logosu ( Bunu basmıyorlar bu arada ) , 30 TL =100 TL  :)

normalde formaların böyle çıkması lazım ama nerdeeeee. yönetim duy bu sesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ngonge

Gekas'ın performansından ne kadar memnun olsam da bu kadar gündeme gelmesi, Yunan olmasının üstüne basılması hoşuma gitmiyor.

Adam profesyonel futbolcu, Türk-Yunan meseleleri vs ile hiç alakadar olduğu düşünmüyorum. Geliyor takır takır futbolunu oynuyor ama bizim medya habire hassas konuları gündeme taşımaya çalışıyor.

erkutdem55

Sadece kıskanıyorlar,takmayın kafanıza,birşey olmaz.Kendi ülkesindeki aşırı milliyetçilerin bütün aşırı tepkilerine rağmen gelip burada çatır çatır oynayan adam,3-5 gazetecinin lafını umursamaz bile.Fener olduğu için çok gündemde derbi maçından sonra unutulur gider.Gekas çok şeyi aşmış bir profesyonel.

Turuncu

Zenke kral benim diyordu yaa  ;D

Kral Gekas ...!!!

Sercan

özellikle hürriyet gazetesinin yaptığı çok ayıp, zaten kulübümüz resmi site üzerinden gerekli tepkiyi vermiş..

http://samsunspor.org.tr/HaberDetay.aspx?id=74

GençKozluklu

GEkas'ın mutlak orjinal fgorması satışa çıkartılmalıdır.

ahmetsefa55

çıksa mesela ben alırım.
çıkmazsa da alıcam zaten  :)

mehmet yılmaz

Komşu komşunun golüne muhtaçtır :)

YaşarDoğu

Komşuda pişer bizede düşer  :evet:

binikalamadım

mal topçu alma komşu al

Burak

Farz-ı Misal dostluklar nasıl gelişiyor işte böyle :) Gekas Türkiye'ye geldi bak mesela Zorba filmini indirip izleyeceğim Yunan Müziklerine sardım falan filan...

kalptenþimþek