32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

seni ben ellerin olsun diye mi sevdim :x((

MeL_55

adam akhisarli oldu.. acaba daha samsunspor geciyormudur aklindan..
kimi cok sevdiysek hep kaybettik
buda bizim kaderimiz galiba....

GökhanÇağlar

Reyiz tekliflere rağmen Akhisar'da devam edecek.Seneye gol kralı olur büyük ihtimal.

kumköylü ahmet

Akhisari filan Ligde tutan gekas degil benim görüsüm.Basarilarinin devamini diliyorum seviyoruz gekasi ama TFF isteseydi Akhisarin Düsmesini Bir Türlü Düzme Oyunlarla Düsürürlerdi..Bize Dönen oyunlardan sonra bunu net söyleyebilirim.TFF istemedi Düsmesini Onlarda ligde kaldilar..Futboldan Sogutan TFF ve istanbul yavsaklarina yaziklar olsun

Musti

Akhisar, Gekas'a Levante'de aldığı yıllık ücreti teklif etmiş. Akhisar başkanı gerekirse bütçemizi de aşarız demiş Gekas için. Gekas şu an Yunanistan milli takımının hazırlık kampında. Dönünce büyük olasılıkla imzayı atar Akhisar'a...

Ollivanders

Hamza Hamzaoğlu yalanladı.Akhisarda kalmak istedigini söylemiş.

teksas3455

Sanırsam Fanatik daha önceleri Ronaldinho'yu sırayla Fenere, sonra GS'ye transfer etmişti. Ardından Roben'i getirmişti bu takımlara sırasıyla. Bence yalan haber. Ya da İnşallah  yalan haberdir :D

kalptenþimþek

celebi

Ya arkadaşlar giderse gitsin ya boş verin 3 ay geldi 10 gol attı diye tepemize mi çıkartacaktık. Trabzon'a giderse de çok ta tın bana göre.bildiğim bir şey varki para için bir futbolcunun hele gekasın gitmeyeceği takım yok

5trawberry

Siyasette siyasetçi =  Futbolda futbolcu.

Birinde mevki sevdası, diğerinde para sevdası.

Yolu açık olsun nereye giderse gitsin.

Cabbar Samsunspor

gekas rum, e demek ki kan çekmiş, kandaşlarının takımına gidecek, ayrıca geçen sene gekas sakat falan değildi, bir şekilde sakat havası verildi, ya tehdit edildi, yada kumpasın içindeydi.

Serkan

2 gün önce bu kral'dı şimdi soytarı oldu dimi :) şaka gibisiniz olur da bu adam trabzon'a gitmezse yazdıklarınızdan utanacakmısınız ?

Desiqner

Şimdi Serkan abinin yazdıklarını yazacaktım.Gekas hani bize Yunanları sevdirmişti ? Şimdi rum mu oldu ? :))
Adam Türk Değil , Samsunlu değil.Senin hassasiyetini taşımasını nasıl bekleyebilirsin ki ? Senin şehrindeki insan bunu sağlayamıyorken...
Bırakın adamın yakasını bu takıma sağlaması gereken yararı fazlasıyla sağladı.Giderkende çok üzüldü.Ve gelmek için kolaylık yaptığınıda biliyoruz.
Umarım gollerine devam eder ben zevkle izleyeceğim...

seyf55

Gekas a sallayanlar Gekas a dediğiniz laflardan betersiniz