Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

berusa55

Gekas tarafından "Türk"!
Eintracht Türk ekibinin önerisi kabul beri Samsounspor oyuncusu, Fanis Gekas düşünülebilir.

nextprevious
Perşembe günü her iki tarafın anlaşması hakkında konuştuk komşu yayınlar, ancak Cuma transkripsiyon devam etmek için 'OK' vermiştir Alman ekibinden resmi onay geldi.

Ancak, onay komşu ülkeden geldi ve şimdi anlaşma tamamlamak için kalan tüm imzaları düşmek gibi görünüyor.

"Biz Fanis Gekas katılıyorum. O ve diğer oyuncuların her ikisi de ben hedeflerimize ulaşmak için çok yardımcı olacağını düşünüyorum kapalı var, "Kazım Yılmaz, Türk ekibinin Başkanı sözleriydi.

google translate çevirisi  :D

berusa55

goal.com'daki şu yorum hoşuma gitti:

can ağrat ankara
19:54 06 Oca 2012
müthiş hamle fener borges gibi sıradan bi adam alırken samsun dünya capında golcü gekası alabilio artık işler değişio

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: havzalı55 - 07 Ocak 2012, 00:31:44
  «Τούρκος» ο Γκέκας!
Παίκτης της Σαμσουνσπόρ πρέπει να θεωρείται ο Φάνης Γκέκας, αφού η Άιντραχτ έκανε δεκτή την πρόταση της τουρκικής ομάδας.

nextprevious
Από την Πέμπτη τα δημοσιεύματα στη γειτονική χώρα έκαναν λόγο για συμφωνία των δύο πλευρών, αλλά την Παρασκευή ήρθε και η επίσημη επιβεβαίωση από την γερμανική ομάδα η οποία έδωσε το «ΟΚ» προκειμένου να προχωρήσει η μεταγραφή.

Πάντως, η επιβεβαίωση ήρθε και από την γειτονική χώρα και τώρα το μόνο που μένει για να ολοκληρωθεί το deal φαίνεται πως είναι να πέσουν οι υπογραφές.

«Έχουμε συμφωνήσει με τον Φάνη Γκέκα. Τόσο εκείνος, όσο και οι άλλοι παίκτες που έχουμε κλείσει πιστεύω ότι θα βοηθήσουν πάρα πολύ για να πετύχουμε τους στόχους μας», ήταν τα λόγια του Καζίμ Γιλμάζ, προέδρου της τουρκικής ομάδας.

Yunan basını

ŞU ÖNYARGILARDAN KURTULUN ARTIK YAA  :P

masbene

bize bunlarla gelmeyin sayın yunan basını. parayı verdik aldık, kardak da bizim  bu arada :p

epçeli köylü

İkinci paragrafta çok doğru bir tesbit yapmışlar helal olsun ne diyeyim...

Kaya

Alıntı yapılan: berusa55 - 07 Ocak 2012, 00:40:18
goal.com'daki şu yorum hoşuma gitti:

can ağrat ankara
19:54 06 Oca 2012
müthiş hamle fener borges gibi sıradan bi adam alırken samsun dünya capında golcü gekası alabilio artık işler değişio

Alıntı yapılan: Kaya - 03 Ocak 2012, 00:44:27

Gekas geldiğinde de ülke futbolunda gündeme oturacağız o kadar söyleyeyim..İkinci yarı kariyeri bu kadar iyi olan bir ismi kadroya katmak muazzam bir iş..Ayrıca kimseye söylemeyin hee gizli  :D ;)

Ersin bey biz boş konuşmuyoruz ee şey yazmıyoruz burda  :D

Sol Açık

Gerçekten çok önemli bir transfer. Hatta inanması zor. Başkana ve Adnan Sezgin'e teşekkür etmek gerek.

Bu transferlerle yeni bir hava yakalamalıyız. Hem takım, hem taraftar olarak...  ;)

Desiqner

«Τούρκος» ο Γκέκας!
Παίκτης της Σαμσουνσπόρ πρέπει να θεωρείται ο Φάνης Γκέκας, αφού η Άιντραχτ έκανε δεκτή την πρόταση της τουρκικής ομάδας.

nextprevious
Από την Πέμπτη τα δημοσιεύματα στη γειτονική χώρα έκαναν λόγο για συμφωνία των δύο πλευρών, αλλά την Παρασκευή ήρθε και η επίσημη επιβεβαίωση από την γερμανική ομάδα η οποία έδωσε το «ΟΚ» προκειμένου να προχωρήσει η μεταγραφή.

Πάντως, η επιβεβαίωση ήρθε και από την γειτονική χώρα και τώρα το μόνο που μένει για να ολοκληρωθεί το deal φαίνεται πως είναι να πέσουν οι υπογραφές.

«Έχουμε συμφωνήσει με τον Φάνη Γκέκα. Τόσο εκείνος, όσο και οι άλλοι παίκτες που έχουμε κλείσει πιστεύω ότι θα βοηθήσουν πάρα πολύ για να πετύχουμε τους στόχους μας», ήταν τα λόγια του Καζίμ Γιλμάζ, προέδρου της τουρκικής ομάδας.

Yunan basını

Siz hangi ara bu kadar gaddar oldunuz ?
Ece Temelkuran :D

saim55

«Τούρκος» ο Γκέκας!

nextprevious

Yunan basını

Türk Gekas

Frankfurt Samsunspor'un teklifini kabul ettikten sonra artık Gekas Samsunsporun oyuncusu olarak sayılabilir.

Perşembe gününden bu yana Türk basınında iki tarafın anlaştığı haberleri vardı ancak resmi olarak kabul cevabu Cuma günü geldi ve iş imzaya kaldı.

Türk takımı başkanı Kazım Yılmaz " Fani Gekas ile anlaştık. Anlaştığımız diğer oyuncular kadar Gekas da inanıyorum ki hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda bizlere büyük katkı sağlayacak" dedi

Kadir ÇELEBİ

Samsunspor yönetimini kınıyorum..

Evet yanlış duymadınız kınıyorum çok mütevazi davranıp yapılan transferler arasında Serdar Özkan ismini önce verip sıradan bir oyuncu transfer etmiş gibi Theofanis Gekas ismini 2nci sıradan vermesi hiç reklam kokan hareket değildi bu yüzden tekrar kınıyorum. :)

şaka bir yana HAYIRLI OLSUN herşeyden önemlisi bu sanırım..

usare

isa55

Tisdell ne oldu?Duman olup uçtu mu yoksa.

Akyol

Tisdell imza dağıtmaya devam ediyor. Kadıköy ve Gazi'den sonra Irmak Sanayii'ye de imza atan Tisdell "Mavi boncuk kimdeyse benim gönlüm ondadır" dedi...  :) :kanka:

isa55

Aklı başında olan herkes iki kulübe aynı zamanda imza atılmayacağını bilir. Sen futbolcusun, işini öğren. Kimse senden Nil nehrinde hangi balık yaşar, Akdenizin tuz oranını bilmeni beklemiyor.

silopilimuhsin

başka varmı gelecek? bize bir 10 numara lazım