Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

brigand

Serdar Özkan'ın yetenek olarak yetenekli olduğunu düşünüyorum. Ancak oda motivasyona, özel hayattaki disiplinsizliğe yenik düşenlerdendi. Açıkcası Ankaragücü'ndeki formunu takip edemedim. Ama biraz daha olgun davranırsa bence ligimiz için fena bir oyuncu değil.

ngonge

Takımın oyun kurucuya ihtiyacı olduğu aşikar. Oyun kurucu Selim'di o beğenmediğimiz Selim gidince zaten takımın dengesi bozuldu.
Selim takıma ilk katılan oyunculardandı ve uyum sorununu da aşmıştı. Büyük kısmetsizlik oldu ama o dönem değerlendiremedik bunu.

Serdar Özkan hiçbir zaman beğendiğim bir oyuncu olmadı malesef. Çok yetenekli olmasa da o havaya girme uğraşı onun futbolunun gelişmesini engelledi.
Bir Emre Belezoğlu örneği var mesela yeteneklerini kabul edip daha geriye çekilip futbolunu geliştiren. Ya da İbrahim Akın ve Burak Yılmaz gibi kendisine uyan taktik ve mevkide performansını katlayan.
Serdar Özkan da bu havayı yakalayabilirse başarılı olur, kumaşı kötü değil yaşı hala genç. Yeteneklerinin ve eksikliklerinin farkına varırsa başarılı olmaması için sebep yok.

Mesela Murat Yıldırım geçen yıldan çok daha iyi oynuyor, neden? Kalpar'ın oyun yapısında geride kalıyor, sahada kayboluyordu, ancak Petkoviç'le sürekli ataklara katılıp, içeri kat etmesi ile çok pozisyona giren bir oyuncu oldu.

Aynı gelişimi aklını kullanıp Serdar Özkan niye yapmasın?

Ollivanders

Şu anlamsız açıklamalarından midem bulandı Kazım Yılmaz. Alamayacaksan tarih verme , ümit verme , para bende deme , SPL deki maddi anlamda en iyi 6.takım deme... Yetti artık oyaladıgınız. Oyuncak mıyız biz! ?

fanatik

Gekaas'ın Bayern Münih maçında kaçırdığı gol

Gekas vs Bayern

GurbetciFanatik

fanatik

Bu takıma Serkan Aykut lazım ondan iyisini tanımam

seskat

fanatik samsunsporlu

ankaragücünden alınması gereken en son oyuncu serdardır.

Akyol

Alıntı yapılan: fanatik - 06 Ocak 2012, 14:46:20
Bu takıma Serkan Aykut lazım ondan iyisini tanımam
Yanınada al Celil'i oooff ortaya Timofte açığa Holosko bu iş tamamdır  :rulet:

kuzey55

tisdell sakat bilmiyomuydunuz da başka takıma imza atmış oyuncuyu aldınız? gekas gekas o da yalan olacak.ekmek su gibi takviyeye ihtiyacımız var hala ortada birşey yok.beceriksiz yönetim bunlar senin eserin.

ugrass

artist artist konusmasını biliyodu adnan sezgin hani noldu?

elden bir bir gidiyor istediklerimiz =) http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?r=1&hid=105079

FaTiH_HaN

Takımın transfere ihtiyacı olduğu, hangi bölgelere takviye gerektiği ve devre arasının kısa olacağı biliniyordu. Transferlerin 2. yarıya hazır olması gerektiği takımın kümede kalması adına önemliydi, e buda biliniyordu. Yönetimin yapması gereken 13-14. haftalarda transferleri ayarlamak ilk yarının son maçından sonra yeni transfeleri antremanlara başlamatmaktı. Ama yine iki ayaklarını bir pabuca soktular, yumurda dayandı, şimdi menajerlerden şikayet ediyorlar piyasayı kızıştırıyorlar diye, sen işini dar vakte bırakırsan menajerlerde, futbolcularda, diğer takımlarda bundan faydalanır, bulmuşlar kaçırırlar mı? Tranfer yapılacak hiç şüphem yok ama gs, ts maçlarında oynatamadıktan sonra ne anladım o işten, ya bu maçlardan puan çıkaramazsak rakiplerimizde arayı açarsa, o zaman ne olacak. Yönetim görevini yerine getirmedi, he kolay mı bu işler transfer yapmak çocuk oyunumu herşey sizin düşündüğünüz kadar kolay mı diye sorarlar , doğru kolay değil ama o makam da bahane üretme yeri değil, o koltuğa oturuyorsan yapacaksın Başkanım, transferden sorumluysan yapacaksın Adnan Sezgin tüm taraftarın gördüğü durum yönetimin nokta isimler üzerinde durduğu halde, bu transferleri zamanında bitirememesi yüzünden başarısız olduğudur. Allah yardımcımız olsun, inşallah işler yolunda gider ve transfer döneminde yaptığımız maçlardan en az kayıpla atlatırız.

samsunluhakan

hala ses seda yok ne olacak bizim sonumuz bilmiyorum

King Of The North

Ben Adnan Sezgin'e güvenmiyorum, daha önce defalarca söyledim, adam futboldan anlasaydı nerde gudubet var bize getirmezdi...Yüzlerce sayfa yazı var, 1 tane transfer var, o da ne yapacak belli değil...

ngonge

Çalışmalar kapsamında Samsun'a davet ettikleri, Almanya'nın Eintracht Frankfurt takımında forma giyen Yunan asıllı Theofanis Gekas, Ankaragücü'nde forma giyen Serdar Özkan ve Tonia Tisdell ile prensipte anlaştıklarını ifade eden Yılmaz, ''Bu oyuncuları takımımıza kazandırmak için çalışmalarımız devam ediyor. Bu üç ismin takımımızın gücüne güç katacağına inanıyorum'' diye konuştu.

Yılmaz, transfer etmek istedikleri bazı oyuncularla da görüşmelerin devam ettiğini kaydetti.

ligtv

Benim anlamadığım prensipte anlaştıysanız, neden takıma kazandırmak için çaba sarf ediyorsunuz hala? Hangisi doğru?