Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

Serkan

Ya kusura bakmayın'da öyle saçma yazılar yazan insanlar var ki kalp kırmayalım diye susuyorum ama bir yere kadar ; saçma sapan yazı yazıcak olanlar yazmasın şu siteye bu kadar basit

kuzey55

Alıntı yapılan: feveran - 05 Ocak 2012, 13:21:49
gekas bize gelmez attığı goller hep beles

o attığı beleş gollerden daha beleşini hangi forvet oyuncumuz atabildi bu sene.sanki elimizde ronalda var bda gekası begenmiyoruz.ne tuhaf bi taraftarız ya.illet ettim şu başlıktan

cem

evet arkadaşlar lütfen ciddiyetten uzak şeyler yazmayın burdaki insanlarıda salak yerine koymayın...

oguz_5528

Kalacam sınavlardan tek sorumlusu transfer yapamayan aciz yönetim  ;D

feveran

Alıntı yapılan: target55 - 05 Ocak 2012, 13:35:00

o attığı beleş gollerden daha beleşini hangi forvet oyuncumuz atabildi bu sene.sanki elimizde ronalda var bda gekası begenmiyoruz.ne tuhaf bi taraftarız ya.illet ettim şu başlıktan

bancede geldi 1 gol attı ondan sonra yok bu şimdi gelecek adepte olacak lig bıtecek buyur burdan yak

seydo55

samisos55 söyle Gekas nerede ? ben bir duyum aldım ama kaynak sağlam değil Gekas İpsala sınır kapısından gümrük memurlarıyla çay içiyormuş 

Sony

Alıntı yapılan: feveran - 05 Ocak 2012, 13:37:21
bancede geldi 1 gol attı ondan sonra yok bu şimdi gelecek adepte olacak lig bıtecek buyur burdan yak

Bana bu güne kadar kaç kere Gekas'ı izledin söylermisin cidden merak ediyorum ; biraz gekas ile ilgili bilgilendirme yaparmısın ?

55_OrHaN_55

millet geyiğin kralını yapıyor, yıllardır ciddi ciddi yazıyoruz, bir keyiflendik, latife yapalım dedik millet bize patlıyor. yazmayız artık ya, amma mesele yaptınız. hadi siz yazın biz okuyalım yine.

oguz_5528

Alıntı yapılan: feveran - 05 Ocak 2012, 13:37:21

arkadaşım messiyi de getirsen lige adapte olmaya çalışacak,hocanın sistemi anlayacak öyle oynayacak...Off ne anlatıyorum gekas haberleri zaten yalan bide kendimizi yoruyoruz

samisos55

arkadaşlar dün akşam ucagınla gelen topcular .holosko.ugur boral..toni tisdell.gegas.ismail haktan  gelmiş  havalanından zeynepoğluna ait aracla alınıp omtel otele yerlestirilmişler kaynak atilla cebecinin duvarına biri yazmıs

Sony

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 05 Ocak 2012, 13:39:10
millet geyiğin kralını yapıyor, yıllardır ciddi ciddi yazıyoruz, bir keyiflendik, latife yapalım dedik millet bize patlıyor. yazmayız artık ya, amma mesele yaptınız. hadi siz yazın biz okuyalım yine.

dostum yazılanların senle hiç ilgisi yok; üstüne alınma senin latifen bizleri de güldürdü..

feveran

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 05 Ocak 2012, 13:39:15
arkadaşım messiyi de getirsen lige adapte olmaya çalışacak,hocanın sistemi anlayacak öyle oynayacak...Off ne anlatıyorum gekas haberleri zaten yalan bide kendimizi yoruyoruz

bende dıyorumkı bu hocayla zaten sistem oturmuyo olmuyo murat olmasa battık sene başında zenkeye gıder yaptı şimdi zenkeye sarıldı inş. uyum sürecını atlatırda gollerı patlatır.

Sony

Alıntı yapılan: samisos55 - 05 Ocak 2012, 13:40:14
arkadaşlar dün akşam ucagınla gelen topcular .holosko.ugur boral..toni tisdell.gegas.ismail haktan  gelmiş  havalanından zeynepoğluna ait aracla alınıp omtel otele yerlestirilmişler kaynak atilla cebecinin duvarına biri yazmıs

Bu Kaynak mıdır bende yazayım atilla'nın duvarına holosko 5.noterde imza atıyor bunu da bize haber diye servis mi ediceksin ?

CurvaSs

Alıntı yapılan: samisos55 - 05 Ocak 2012, 13:40:14

ya arkadaşım, uğur boral nasıl geliyor. adam antep'le anlaştı, sen uçakla samsun'a geldi diyorsun, adam mı seçiyon, adam mı ....... ?

samisos55

Alıntı yapılan: seydo55 - 05 Ocak 2012, 13:38:52
samisos55 söyle Gekas nerede ? ben bir duyum aldım ama kaynak sağlam değil Gekas İpsala sınır kapısından gümrük memurlarıyla çay içiyormuş 
yok hacı yannıs duymusun çiflikte beyaz evdeymiş yemek yiyormus