Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

minci

Gekası eleştiren arkadaşlar hangi konumda olduğumuzu acaba göz önünde bulunduruyorlarmı? Transferin ara dönemi, takımların çoğu kadrolarını oturtmuş programlarını yapmış durumdalar, hiçbir takım iyi oyuncusunu sana vermez. Ancak kadroya giremeyen  yani o takımın 2. sınıf oyuncularını alabilirsin. Onlar sana nekadar yarar sağlar. Zaten öyle adam sendede var. Gekas kariyeri son derece başarılı. Gol krallıkları yaşamış ve halen Yunanistan milli takım oyuncusu. Bundesligada uzun süre forma giymiş ve başarılı olmuş birisi. Yaşı da 31-32 yani çok yaşlı da değil yani bizde rahatlıkla oynayabilir. Hala Hakanı aradığızı düşünürsek Gekasın yaşı sorun olmaz. Şöyle bakıyorum da bizde iş yapabilecek bir gölcü göremiyorum. Belki Bobo denilebilir ancak maliyeti çok yüksek. Sadece menejeri komisyon olarak 750.000 Euro istemiş. Bobonun ücreti hariç. Alındığında takımdaki diğer oyuncular Boboya verilenle kendisinin aldığını kıyaslamaya kalkarsa sonuç ne olur. Bobo transferi bence yanlış transfer olurdu. Üstelik Bobo Gekastan daha gölcü bir isim değil. Diğer transferler de Önder Turacı hariç iyi isimler. Bu transferler yapılırsa iyi işler olur diye düşünüyorum.

yirmiuc

Alıntı yapılan: minci - 03 Ocak 2012, 01:13:09
Gekası eleştiren arkadaşlar hangi konumda olduğumuzu acaba göz önünde bulunduruyorlarmı? Transferin ara dönemi, takımların çoğu kadrolarını oturtmuş programlarını yapmış durumdalar, hiçbir takım iyi oyuncusunu sana vermez. Ancak kadroya giremeyen  yani o takımın 2. sınıf oyuncularını alabilirsin. Onlar sana nekadar yarar sağlar. Zaten öyle adam sendede var. Gekas kariyeri son derece başarılı. Gol krallıkları yaşamış ve halen Yunanistan milli takım oyuncusu. Bundesligada uzun süre forma giymiş ve başarılı olmuş birisi. Yaşı da 31-32 yani çok yaşlı da değil yani bizde rahatlıkla oynayabilir. Hala Hakanı aradığızı düşünürsek Gekasın yaşı sorun olmaz. Şöyle bakıyorum da bizde iş yapabilecek bir gölcü göremiyorum. Belki Bobo denilebilir ancak maliyeti çok yüksek. Sadece menejeri komisyon olarak 750.000 Euro istemiş. Bobonun ücreti hariç. Alındığında takımdaki diğer oyuncular Boboya verilenle kendisinin aldığını kıyaslamaya kalkarsa sonuç ne olur. Bobo transferi bence yanlış transfer olurdu. Üstelik Bobo Gekastan daha gölcü bir isim değil. Diğer transferler de Önder Turacı hariç iyi isimler. Bu transferler yapılırsa iyi işler olur diye düşünüyorum.

bobo hariç görüşlerinize katılıyorum, keşke bu isimlerin yerine sadece bobo transfer edilseydi.
hem de mevcut futbolcular bobo gibi klas bi oyuncuyla birlikte oynama şansı elde ederlerdi. :)

kamuri

ya şu boboyu da artık bu kadar gözümüzde büyütmesek tamam iyi futbolcu da o kadar da değil yani

Sioux

Konuyla ilgisi yok ama birşey diyeyim
Sony, hocam bu nasıl bir imza öyle?
Sana göre İstanbul takımını tutma yanlışı içindeki bir Samsunlu bu hatasından dönüp Sadece Samsunsporlu olmasın o zaman, böyle bir mantığı kabul etmek mümkün mü? Bu forumdaki çok sayıda üyenin de eskiden bir yanlışın içinde olup ondan arındıklarını tahmin ediyorum ben. Bırak, dönsün insanlar, sana ne!

Konuya gelirsek,
Gekas gelsin, önce Muslera'ya taksın, oradan da Trabzon'da bir koysun, forma alıp arkasına adını yzdırmayan adam değildir. :)
Gekas'ı tartışıyorsak eğer Bance az bile bu gibilere.

berusa55

03 Ocak 2012, 01:18:54 #1834 Son düzenlenme: 03 Ocak 2012, 08:49:51 berusa55
Gekas çok kaliteli ve Samsunspor'umuzda fazlasıyla iş yapacak bir futbolcudur. Kalitesi ortadadır tartışmak abesle istigaldir.

Umarım imzalar atılmıştır da hayırlı olsun deriz biz de.  :ok

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: holigan5565 - 03 Ocak 2012, 01:06:56
hocam lütfen şu adresteki videoyu izle e gol vuruşlarındaki ustalığa baksence yaşlansada bu adamdaki bu usta gol vuruşu yeteneği gidermi sence

hocam su videoda attigi goller 4 tane luxemburga
4 tane latvia ya atmis
1 tane makedonyaya atmis

yani onuda atsin artik bi golcü

ergün teber gibi biri 20 metreden gol atabilyorsa artik.....

GurbetciFanatik

neyse sohbetinize doyum olmuyor arkadaslar hepinize hayirli geceler

Sioux

Bize iyi bir oyun kurucu lazım. Culio tipi.

seydo55

Gekas mı  :kafa: :kafa: onun yerine Altaydan Yunus Altun'u alsak daha doğru bir transfer yapmış oluruz  :deli: :deli: ah tamam vurmayın  :holey:

kamuri

gs maçına şu kadroyla çıksak nasıl olur
                     ertuğrul

adem(ö.turacı)  kemal bahia yenal(uğru boral)

m.yıldırım   m.ceylan fink    holosko (u.boral)

gekas nicolae

:holey: :holey: :holey: :holey: :holey:

brigand

Theofanis Gekas'ı tartışmak bence gereksiz. Kızanlar olabilir ama vizyon olarak bile gayet iyi transfer olur. Ivesa'nın ayağının dibine,Fornezzi'nin sağ üstüne, Parker'ın bacak arasına, İlker'in bir sağına bir soluna, Rüştü'ye aşırtma, Hakan Arıkan'ı 8 yapıp atardı !

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: Sioux - 03 Ocak 2012, 01:21:40
Bize iyi bir oyun kurucu lazım. Culio tipi.

Katiliyorum. Oyun kurucu almadiktan sonra forvete kim gelirse gelsin pek verimli olamaz.

samsunluhakan

geçen yıl 34 maç oynamış 31 maçta ilk 11 deymiş ve 16 gol atmış
bu yıl 14 maç oynamış ve 10 maç ilk 11 ve 7 gol bence süper bir golcü inşallah bitmiştir..

LisandroLopez

Oyun kurucu takımın ataklarının kanadını tarzını vs belli eder.Bu şüphesiz bi ihtiyaçtır.
Ama kadron ve oyuncun ne kadar iyiyse bu eksikliği o kadar azaltırsın.
Bizim istediğimiz şey, ara pasları ve gol vuruşları.Bu ismi geçen oyuncular bu işi başarabilirler.
Yani şuanki gibi ihtiyaç duymayabiliriz oyun kurucuya.
Ayrıca elinde bi Murat Ceylan da var..