Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 03 Ocak 2012, 01:01:36
Hocam bize şuan gol pozisyonundayken ayağı titremeyecek.Nerede durması gerektiğini nereye koşması gerektiğini bilecek pozisyonuda yakaladımı golu atacak tecrübeli bir adama ihtiyaç var.Devre arasında böyle bir adamıda bulmak kolay deil.Gekas bu özellikleri barındıran bir adam.İş koşmaksa elimizdeki Zenke,Ekigho hatta Bancede koşuyor ama boş yani...

Ama bosunami yönetim o kadar parayi saydi Adnan Sezgine.
Sen yillardir  galata_saray menejerlik yapmis adamsin.
Madem isim yaptin o zaman b.u.l.a.c.a.k.s.i.n
kazma aldiktan sonra ben napim Adnan Sezgini

epçeli köylü

Devre arasında Rusyadan bir futbolcu alınacaktı.Arşivleri bir inceleyeyim adını bulursam yazıp birazda ben kafa karıştırayım.

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 03 Ocak 2012, 01:04:18
Devre arasında Rusyadan bir futbolcu alınacaktı.Arşivleri bir inceleyeyim adını bulursam yazıp birazda ben kafa karıştırayım.

Gökdeniz olmasin

Sony

Sezon başın da Galatasaray'ın ve Skippe'nin gelişi ile Eskişehir'in de gündemini baya meşgul etmişti Theofanis Gekas ismi; Burada beğenmeyen arkadaşlar olabilir olacaktır da ; ama Zenke ile kıyaslamak tam bir saçmalık;

Evet bu ülke çok gol kralı gördü;  ama bunun konuyla ne alakası var  ? devre arasın da takım bu durumdayken bundan iyisini alabilen var mı ? Diğer takımların aldığı adamları da görüyoruz ; Ben bu akşama kadar Gekas'dan daha iyi bir transfer göremiyorum.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 03 Ocak 2012, 01:03:21
Ama bosunami yönetim o kadar parayi saydi Adnan Sezgine.
Sen yillardir  galata_saray menejerlik yapmis adamsin.
Madem isim yaptin o zaman b.u.l.a.c.a.k.s.i.n
kazma aldiktan sonra ben napim Adnan Sezgini

Gekas bulunmasını istediğimiz iyi golcülerden biridir kanımca.Kazma olduğuna katılmıyorum...

holigan5565

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 03 Ocak 2012, 00:54:11
ben nebilim kim olabilir gekasi elestirmiyorum diyorumki cok iyiydi bi zamanlar.
Ama artik 32 olmus ve yava yavas isi bitiyor, biraz rakibi bozacak baski yapacak kosan biri olsa fenami olur.

hocam lütfen şu adresteki videoyu izle e gol vuruşlarındaki ustalığa baksence yaşlansada bu adamdaki bu usta gol vuruşu yeteneği gidermi sence
Qualifiers 2010 Top Scorer: Theofanis Gekas

kamuri

gekas kazmaymış :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: mayalar haklı galiba o sene bu sene ;D

55__Gurbet__55

03 Ocak 2012, 01:07:59 #1822 Son düzenlenme: 03 Ocak 2012, 01:17:00 55__Gurbet__55
Alıntı yapılan: samsuni - 03 Ocak 2012, 00:45:20
Berbat dediğin geçen sezon 34 maçta 16 gol atmış, üstelik küme düşen bir takımda  :hnk:
Tabii Almanya'da olan sensin ama bence dediğin gibi değil pek.

Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 03 Ocak 2012, 00:42:36
Gekasin gecen seneki maclarinin özetlerine bakin. Öyle goller kacirdiki onlari bizim Bance bile atardi. Durum cok vahim yani.

Gekas iyi bir futbolu ama bizde ne is yapar orasi belli degil ama tam aradigimiz bir forvet. Pek fazla kosan, defansi yipratan bir forvet degil ama gol pozisyonuna girdimi affetmiyor(Gecen sene haric).

Abi ben gekasa kötü demedim sadece gecen sene Frankfurt taraftarina epey bir sac bas yoldurdu.Gekasin 2-3 sene önce Almanya´da iyi bir piyasasi vardi ama artik onun icin Bundesliga defteri kapandi diye düsünüyorum. Insallah bize fayda saglar.

Serkan

GurbetciFanatik

:deli: tekrar yaziyorum  :deli:
Gekas iyi bir topcu  2x2=4
Kazma demedim( kazma derken ekigho-pal lazar-dominguez leri kasetdim )

:deli:tekrar yaziyorum :deli:
gekas ekigho ve bance den iyi golcüdür 2x2=4

Ama bance ve ekighodan iyi olmak marifet degil diyorum onlardan daha kötü golcü yok suan Süper Ligde.

Günü kurtarmak icin gelsin Gekas diyorum,yedek medek girer.
ama bizim aradigimiz bu adam bence degil diyorum cok kosmuyor artik eskisi gibi baski kuramiyor önde.
Bu adami tek beslicen. celilin Serkana yaptigi gibi ama elimizde kanatlardan gelen bi celil yok daha.

epçeli köylü

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 03 Ocak 2012, 01:04:51
Gökdeniz olmasin

Djiby fall diye bir futbolcu alınacaktı devre arasında...Sonra hiç haber olmadı....

Kaya

Arkadaşlar kötü diyen dediiiii İyi olduğunu söyleyen de dediiiii

Kötü bu adam kötü kazma kazma yazmanın mantığı yok herkesin görüşü net bir şekilde ortada.Gelsin oynasın görelim ne yapacak.Olumsuzluğa alıştık alışkanlık yaptı sürekli olumsuz olmaya çalışıyoruz sanırım  1dk!!!

kamuri

Alıntı yapılan: Kaya - 03 Ocak 2012, 00:56:14
   Ya yok ne tecrübesi uzak olsun bize..Ben onun kadar futbol bilgisinden uzak bir oyuncu  görmedim.Adama nerden girilecek bilmez felan felan biçok mesele..Off canım sıkıldı bu ismi duyunca
ne bilim içimden bi his onder turacı iyi olacak gibi bişeyler soyluyor inşallah yanılmam

MeL_55

gekas iyidir iyi kafanızı yormayın  :ok

LisandroLopez

Gekas gol sorununu çözebilcek bi oyuncu.Tecrübesi var.
Kenarlara koşular yapmasını bekleyemeyiz Zenke gibi.
Bance nin yaptığı işleri yapıcak kısmen..Başarılı da olacaktır.