Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

:deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli:
:holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey:

Boboyu yalanladimi simdi Baskan

yorumsuz cevap
:deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli:

mehmet yılmaz

İnşallah bu bir taktiktir, öyle demesi gerekiyordur ama sonunda Bobo bize gelir..

GurbetciFanatik

Mert

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 28 Aralık 2011, 18:30:42
zaten o kadarda iyi degildi :D :D :D

Zaten bu herifi benim de pek gözüm tutmamıştı :)

Levent ÖCAL

Oldum olası beğenmem zaten bobo yu :P

GurbetciFanatik

Mert bizim isimiz biraz kediyle  ciger meselesi oldu galiba  :evet: :evet: :evet:

mehmet yılmaz

Çamot'u ben adminken onaylamıştım, Arjantinli ünlü sol bek vardı; Jose Chamot. 94-98 Dünya Kupasında hastasıydım o adamın, nickinin oradan geldiğini sanıyordum ama alakası yokmuş. :) :) Çam-Ot gibi bir firma sanırım. Şahsen tanımıyorum ama Ertan'ın bir tanıdığı bildiğim kadarıyla.

Şimdi bazıları Chamot'un da transfer listesinde olduğunu sanmasın :) Adam 69 doğumlu, futbolu bırakalı çok oldu...

GurbetciFanatik

Ne Bobosu yaa kac gol atmis suana kadar onun gibi bizde 3 tane var.
hemde zenciler

Mert

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 28 Aralık 2011, 18:32:29
Mert bizim isimiz biraz kediyle  ciger meselesi oldu galiba  :evet: :evet: :evet:

Aynen öyle oldu abi ama ben o sözde kediye hak veriyorum  :D

GurbetciFanatik

Bobo yu gec o kadar iyi golcü degil zaten
Hürriyet bence cok agir kaliyor oda yaramaz
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ötekiler belli degil daha hele bi bakalim nereye gidiyorlar

FaTiH_HaN

Galiba Adnan Sezgin transfer çalışmalarını Kazım Başkan'dan bile gizli yürüyütüyor  :)

Akyol

TRANSFER'DE ROTA İTALYA !

Adnan Sezgin, Chamot transferi için İtalya'nın başkenti Roma'ya gitti. Kazım Yılmaz'dan bu transfer için tam yetki alan Sezgin, "Chamot ön sezileri mükemmele yakın, araya attığı zehirler öldürücü nitelikte bir oyuncu. Bu oyuncuyu almak için girişimlerimiz sürüyor.. Gerekirse Roma'yı yakarız" diyerek Chamot konusuna açıklık getirdi...

kaynak: A.Y.S.İ.H.A.net

AntZ

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 28 Aralık 2011, 18:37:58
Galiba Adnan Sezgin transfer çalışmalarını Kazım Başkan'dan bile gizli yürüyütüyor  :)

Muhabir:
- Başkanım Murat Ceylan...
Kazım Başkan:
- İlgilenmiyoruz
Muhabir:
- İmzaladı ama başkanım hayırlı olsun diyecektim
Kazım Başkan:
- Kaç yıllıkmış sözleşmesi?

lucarelli

Bobo iyi olur ama klube yükünü de hesaplamak lazım. Yıllık 1,5 Milyon dolar felan alacaksa bence gelmesin. Sonra yarın öbürgün işler kötü giderse takımda az para alanlar çıksın Bobo oynasın diyebilir.

mehmet yılmaz

Chamot, gelecek vaad eden bir oyuncu aynı zamabda. Çok faydası olur, forumda da yabancılık chekmez ;)