Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

ugrass

bir dk düşünmesinler satsınlar. sorun gol atmak gibi görünsede ligin en fazla 4.gol yiyen takımıyız ;)

berusa55

Ne ağlıyoz la... Kalkın oynayalım hadi; kalkın la...  :D :D

Çalgı Çengi Benim Adım Elvan Dalton

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: farUqras - 28 Aralık 2011, 03:27:23
bir dk düşünmesinler satsınlar. sorun gol atmak gibi görünsede ligin en fazla 4.gol yiyen takımıyız ;)
iyide bunun sebebı kemal mi ?

ugrass

daha saglam tecrübeli futbolcular alınabilir. sorunluk konu degil kemalin satılması sadece para eden topcumuzun kemal olması.

AntZ

Alıntı yapılan: muhalif - 28 Aralık 2011, 03:31:15
iyide bunun sebebı kemal mi ?

Kemal iyi oyuncu ama fazla abartılıyor bence, verilen fiyatlar defans oyuncusu için çok iyi. Beşiktaş'ın Ersan'a ödediği parayla kıyaslamayın o tamamen Beşiktaş'ın enayiliği ve o fiyatlar dönmez kolay kolay.

ChucKeR

kemal bence 1.5 ten fazla eder. çocuğun stili gerçekten çok sağlam. öyle servet gibi formdayken iş yapacak bir stoper değil. fiziğiyle değil tekniğiyle oynuyor. türk futbolunun son yıllardaki en istikrarlı savunmacı performansını sergileyecektir bu özelliğiyle. bu da çok değerli.

sapara ve piotr'a gelince sapara sene başında 600 bin euroya geldi trabzona. 6 ayda çok fazla değer kaybetmez. slovak milli kendileri. iyi futbolcu ama şenol güneşle stili uyuşmadı.

piotr'un değerini belirleyemiyoruz çünkü kardeşiyle birlikte geldi. ve beklenenin aksine kardeşinden daha iyi göründü ligimizde. o da ts'nin piyangodan şampiyonlar ligi biletinden sonra gözden düştü. bu işler böyledir cebine daha fazla para girerse har vurup harman savurursun.

sonuçta kemalin değeri 3 m euroya gibi birşeye denk geliyor. tabi takasta gelenlerin kiralık değil bonservis ile gelmesi şartı ile. bana kalırsa kemal'i yine vermem hele ts'ye hiç vermem ama bu adam elinde sonunda gidecek bir yerlere. takımız son sıralarda oldukça her geçen gün kemal de uzaklaşmak isteyecektir. sene sonunda istanbul takımlarının bel altı çalışmalarında ucuza kapatılacağına karşılıklı çıkarlar dahilinde yolları ayırmak daha mantıklı. keşke gitmese. keşke ts'ye gitmese.

not: takımın defansif olarak kötü olduğunu düşünmüyorum. hele ki düşme hattındaki takımlara göre iyiyiz bence. gollerin  çoğu ergün'ün kademesinden ve ahmet'in hatalarından geldi. saffet iyileşirse boşluğu dolduracak kapasitededir. umarım transfer gerçekleşmez, boş yere yazmış olurum bunca şeyi.

ahmetsefa55

ben daha değerli oldugunu dusunuyorum.
tabı pıyasa fıyatına gore  ;)

55__Gurbet__55

Kemal'i 5 milyona anca bizim 3 keriz'lerden birisine satarsin. Yurtdisin'a satarsak eger Kemal'e campatlasin 2 milyon aliriz hatta o kadar bile olmaz.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 28 Aralık 2011, 04:30:18
Kemal'i 5 milyona anca bizim 3 keriz'lerden birisine satarsin. Yurtdisin'a satarsak eger Kemal'e campatlasin 2 milyon aliriz hatta o kadar bile olmaz.
nıye kendı futbolcumuzu aşagılıyoruz kı ?
gecen sene marsılya servete 8 mılyon euro vermedı mı ?
kemal servet takası olsa ıstermısınız ?
ben ıstemem şahsen.
benım gozumde kemal daha ıyı.en azından gelecek vaad edıyo.

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: muhalif - 28 Aralık 2011, 04:39:51
nıye kendı futbolcumuzu aşagılıyoruz kı ?
gecen sene marsılya servete 8 mılyon euro vermedı mı ?
kemal servet takası olsa ıstermısınız ?
ben ıstemem şahsen.
benım gozumde kemal daha ıyı.en azından gelecek vaad edıyo.

Servet o zamanlar basarili bir Avrupa Sampiyonasi gecirmisdi ve yillar'dan beri Süper ligde oyniyan bir oyuncu'du. Avrupa'da herkes taniyordu Servet'i. Simdi Servete satmaya kalksan kimse almaz.Benim niyetim Kemal'i asagilamak degil.
Kemal iyi bir stoper ama kendini göstermesi lazim. O da bizde biraz zor.

ahmetsefa55

saygı duyarım.
hakkımızda hayırlısı kardesım ıyı geceler  ;)

doðan

5 e değil 3 e satalım , bu gün satarsın  yarın zor satarsın... takım ligde en çok gol yiyenler arasında biz stoperimizle övünüyoruz.. arkadaşlar bank asya geçen seneydi .. iyi para veriyolarsa satalım tabi ama zahmet olmazsa yerinde de bi adam alsınlar  :kafa:

samsunluhakan

kardeşim kemali satıp akaki yada bahia yımı oynatacaksınız adam akıllı 2-3 oyuncumuzdan birisidir kemal ne satması ne diyosunuz siz ya kemal giderse sen bank asyaya hazırla takımı transfere gerek yok adam yüregiyle oynuyor

ercan0655

Mert

Murat Ceylanı biliyorduk zaten bu da gelen bir haber.Hayırlı olsun.

http://www.samsunsporluyuz.net/haber_detay.asp?haberID=3229