Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

fat55

doğan abi arif marif biz de oynayamaz.süper lig çok ayrı.

Lusage

Alıntı yapılan: doğan - 22 Aralık 2011, 11:10:25
teşekkürler
bizde iş yaparmı ne derisin?

:-X Mevcut sıralamadaki yerimiz ve takımın kadro durumu nedeniyle iş yapmaz Doğan abi. Çünkü gördük ki Bank Asya'dan çıkan böyle güçsüz oyuncular Süper Lig'de yem oluyorlar. Ve bizim pişmesini bekleyecek vaktimiz yok maalesef

doðan

Alıntı yapılan: fat55 - 22 Aralık 2011, 11:16:06
doğan abi arif marif biz de oynayamaz.süper lig çok ayrı.

katılıyorum da bir fkrinizi alayım dedim ..fena topçu değilse bize kazandırılmasında fayda varsa topa gireceğiz de ..

doðan

Alıntı yapılan: Lusage - 22 Aralık 2011, 11:17:07
:-X Mevcut sıralamadaki yerimiz ve takımın kadro durumu nedeniyle iş yapmaz Doğan abi. Çünkü gördük ki Bank Asya'dan çıkan böyle güçsüz oyuncular Süper Lig'de yem oluyorlar. Ve bizim pişmesini bekleyecek vaktimiz yok maalesef

bank asya koşulları için iyi topçumu pekii

Lusage

brigand

Ekstrası olan adamlar lazım. Takım topa vuramıyor şaka gibi ya. Vallahi şaka gibi >:( >:( >:(

FaTiH_HaN

Murat Ceylan ve Hürriyeti kesinlikle almamız lazım devre arasında alabileceğimiz en iyi 2 yerli oyuncu Murat ve Hürriyet, takımın performansını ve mücadele gücünü %50 etkiler bu iki transfer, her ne kadar gol yollarında sıkıntılı olsakta, öne geçtiğimiz maçları gol yemeden tamamlamamız için bu 2 oyuncuya ihtiyacımız var, golü bir şekilde buluruz ama orta sahamızı güçlendirmezsek, 2-0 dahi öne geçsek bu maçı aldık diyemiyoruz..

Ertuğrul Sağlam

Ben 3-5 iyi toçu ile Samsunspor'un düzeleceğine inanıyordum ama dün akşam anladımki Petkoviç olduğu sürece istikamet Bankasya.

Solbek: Bahiya
Sağbek: Lazar

fat55

adnan sezgini bu aralarda görünmüyor.transfer taarruzunamı çıktı?

samsunluhakan

petkoviç takımın başında oldugu sürece kimi getirirsen getir sonumuz bank asya

fat55

bazen düşünüyorum acaba yönetim yaa da adnan sezginden baskı mı geldi.lazar ı oynat piyasa yapsın satarız diye.ama takımın kulübün kaderiyle oynuyorlar.yazık günah.kanser olduk.verem olduk.işyerindekiler niye böylesin diyor.gülüyorlar.bizim duygularımızla oynamayın şeref yoksunları.

sadece55

fat55 1 sayfada 5 yazın var.İstersen sana bir başlık açalım sadece sen yaz herkes okusun!!

Ollivanders

transfer başlıklarından nefret ediyorum. Duygularıyla oynanan taraftarlar başlığı oluyor her sene...

Lusage

Sezon başında ilgilendiğimiz Emrah Bedir Adanaspor'dan ayrılmış.

twitter