Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

5trawberry

Herkes özgür düşüncesini yazacaksa ben de yazayım bari.

Birincisii Alman liginde gol atmayan takımı dövüyorlar..
E haliyle gol atmayan forvetleri de dövüyorlar demek oluyor bu , Süper Lig gol fakiri bir lig.
Bizim takımda sorun Ön libero ve açık oyuncularda, eğer gerçekten kalite adamlar alınırsa o bölgelere, başından beri diyorum, Zenke de atar Bance'da.

Gekas gibi beş adam çıkartırım süper ligde.
Burası ne Alman Ligi, ne Premier Ligi, bu lig ne adamları yedi.

berusa55

İki tane de kupada golü var Gekas'ın. 15 macta 9 gol atmış; 2 de asist... 11 golde imzası var anlayacağımız. Çok iyi performans.

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/theofanis-gekas/profil/spieler_16402.html

Serkan

Alıntı yapılan: 5trawberry - 03 Ocak 2012, 01:28:25

başkan amacım seni eleştirmek değil ama bende müsadenle senden alıntı yapayım; şu saydığın iki lig avrupanın en iyi 4 liginden ikisi; ve bu adam bunların bir tanesinde gol kralı olmuş Burası ne Almanya ne İngiltere derken biraz tezat olmamış mı

Sioux

E haliyle gol atmayan forvetleri de dövüyorlar demek oluyor bu , Süper Lig gol fakiri bir lig.
Bizim takımda sorun Ön libero ve açık oyuncularda, eğer gerçekten kalite adamlar alınırsa o bölgelere, başından beri diyorum, Zenke de atar Bance'da.

adam yunan liginde de gol kralı olmuş
alman liginde gol atmış, burası farklı diyorsun, atamasa atamamış derdin.
bırakın bu hıncal uluç gibi muhalif olma ayakalrını arkadaş.
çıkar bakalım gekas gibi beş adam süper ligde. fenerin forveti bienvenü, süper lig eskisi gibi değil b.ktan bir lig. kalite yerlerde sürünüyor
gekas gibi tanjuvari beleşçi bir adam burada ortalama 15-16 golle gözü kapalı oynar bir sexonda.
Adam beğendiremiyorlar kimsye.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Serkan - 03 Ocak 2012, 01:31:32
başkan amacım seni eleştirmek değil ama bende müsadenle senden alıntı yapayım; şu saydığın iki lig avrupanın en iyi 4 liginden ikisi; ve bu adam bunların bir tanesinde gol kralı olmuş Burası ne Almanya ne İngiltere derken biraz tezat olmamış mı

Şu avrupanın en iyi 4 liginden sadece İspanyadan adam gelmediği sürece Türkiye'de iş yapar....

silopilimuhsin

Theofanis Gekas

gekas mekas tutarsa ne ala tutmazsa bank asya

Serkan

Ama gekas' transferinde Babasını frankurt'lara yollayıp gekas'ı türk lokumu ve kıymalı pide ile kandırıp imza atmasını sağlayan sitemiz üyesi bir kardeşimizi yaptığı fedakarlıkdan dolayı teşekkür ederim

Sioux

32 yaşındaki adama 90 dakika pres yap dersen olmaz tabi.
araya salacaksın, içeri keseceksin yazsın baba. işi o, gol atacak. adamı zenke kovalasın, ekhigo kovalasın, işlerinin adı ne?

brigand

Bu takım bu kadar kötü yönetilirken bile neredeyse her maç bu kadar net pozisyonu harcayan adamı bende yerim. Her maç aman abi plazmanın zarını parçalayacaksın diyen bir garson var. Ona inat gelsin Gekas. Gidip adama Gekas forması alacağım. Sizin forvetlerin anneleri ne güzelmiş diyen adamlara birşey de diyemiyorum. Verem olmak falan istemiyorum ben. Herkesin düşüncesine sonsuz saygılıyız tabi biz bu adamlara 17 maçlık bir periyot tanıdık. Olmadı. Atan adam gelsin diye bekliyoruz. İnşallah gelecekler.

ChucKeR

yaşı 32,33,34,40 olabilir. memleketi  kayserili,rum,yunan,yahudi,ermeni olabilir. bölgesi stoper,bek,orta saha,kenar,forvet olabilir. herkese açığım arkadaş. sadece geldiği takımda bu sene 6-7 maç oynamış olmasını istiyorum. form tutmayı bekleyecek zaman yok. formda gelen herkese kapı açık.

5trawberry

Alıntı yapılan: Serkan - 03 Ocak 2012, 01:31:32

Saygı duyarım, yalnız eklemek isterim..
En iyi lig olması, katı futbol ya da, kaliteli oyuncu kadrosundan ötürü değil..
Oyun kaliteli, futbol kültürü kaliteli,isimsiz de olsa, yapılan transferler ve oyuncu yatırımları kaliteyi artırıyor.
Mesela Fransa'da İspanya'da Türkiye'de takımlar arasındaki puan farkı bariz, kimlerin düşeceğini ilk 10 haftadan sonra söyleyebiliyorsun. Ama Almanya ve İngilterede bakıyorsun, en köklü takım biel bakmışsın gidiyor. Giderken de öyle bir oyun oynayarak gidiyor ki, bu takım nasıl düştü diyebiliyorsun.

Serkan

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 03 Ocak 2012, 01:33:22
Şu avrupanın en iyi 4 liginden sadece İspanyadan adam gelmediği sürece Türkiye'de iş yapar....

Başkan inan ben guiza'yı da beğenirdim; bakma adam bizlerin  makara konusu oldu  (=

designer_55

[/quote]

Almanligi ve premier ligi super ligle kiyaslindigi bir forumun ciddiyeti kalmamistir

Sioux

Gekas'ı kimse beğenmek orunda değil ama eleştirlerde insaf ve mantık içinde olsun bence.
he bir de olmuyormuş transfer, yalanmış. o zaman görürüm işte gelecek olanı.
adam hazır, oynamış frankfurtta, 7-8 de gol atmış.
Alıntı yapılan: designer_55 - 03 Ocak 2012, 01:37:14

Almanligi ve premier ligi super ligle kiyaslindigi bir forumun ciddiyeti kalmamistir

forumun ne suçu var birader, bu ligleri bizim kalitesi düşük, çakma ligle kıyaslayan üyenin ciddiyeti kalmamıştır demen lazım.