Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 03 Ocak 2012, 00:52:15
yaw ne güzel Obafemi Martins ,Keita  Bobo gibi adamlarla baslamistik transferler :peeh:
simdi gekaslar geliyor ??? ??? ???
bi kac gün daha beklersek galiba Gökhan Kaba gelir artik :rulet:

hatta bir ara seedorf, ehret, gökdeniz isimleri de geçmişti.

kamuri

devre arasında gekastan iyisi şamda kayısı ;D

holigan5565

bize bulduğunu atan bir adam lazım bu konudada gekas ilaç olur diyorum ben

Ollivanders

03 Ocak 2012, 00:55:55 #1803 Son düzenlenme: 03 Ocak 2012, 01:02:17 Serpico
Gekas iyidir , gol kralıdır orası ayrı. Ama biz hala en zayıf oldugumuz yere ortasahaya etkili adam veya adamlar alamadık. Mersin'in Yahia sı , Hakan bayraktar'ı gibi. Sorumluluk alıp oyunu yonlendirecek , oyunu karşı sahaya yıkacak dinamik ortasahamız yok.

GurbetciFanatik

Gekas illaki Bance ve Ekighodan 100 % iyidir bu tartisilmaz.
Ama Bance ve Ekighodan iyi futbolcu olmak cok marifet istemez.
Su 4 ayi kurtarmak icinse gelsin hic olmazsa ikinci yari girer joker olarak.
ben diyorumki bizim aradigmiz forvet bu degil, benim görüsüm

Kaya

Alıntı yapılan: kamuri - 03 Ocak 2012, 00:53:05
önder turacı tecrübesiyle oynamaz mı inanç  ;) en azından yıllardır süper lig tecrübesi var her ne kadar uzun zamandır top oynamasa da

Ya yok ne tecrübesi uzak olsun bize..Ben onun kadar futbol bilgisinden uzak bir oyuncu  görmedim.Adama nerden girilecek bilmez felan felan biçok mesele..Off canım sıkıldı bu ismi duyunca

cgr

Bazen yetinmeyi bilmek lazım...

Gekas diyoruz, adamın kariyeri yeter diyoruz, golcü diyoruz, onu bile beğenmiyoruz...

Zenke ile kıyaslamaya da girdi ya adam daha transfer netleşmeden... Valla helal olsun...

zenke

Gekas geliyo mu şimdi kafa yapmıyonuz demi?  :)

Akyol

Gekas ile Ekigho'yu karşılaştırıyorsak biz tamamız  :evet: Ekigho ile gençler maçında göstereceği performansa göre yollarımızı ayırmalıyız bence.. Gekas'a gelince, attığı gollere baktığımızda güzel servisler ve Gekas'ın fırsatçılığı... Gekas'a bu servisleri yapacak kalitede adamlarıda alabiliyorsak güzel transfer olur. Yoksa mesele gol krallığı ise bu ülke ispanya ligi gol kralını da gördü.. İnşallah uyum sağlar ve faydalı olur. Benim aklım Niculae'de kaldı o nasıl bir sol ayak mermi gibi gidiyor toplar, kafa toplarında falan ciddi manada üstün bir oyuncu inşallah o da gelir... :kanka:

kamuri

03 Ocak 2012, 00:58:02 #1809 Son düzenlenme: 03 Ocak 2012, 01:03:52 kamuri
zenke mi gekas mı messi mi ronaldo mu ;D  Niculae gekas holosko gelirse hucum hattında sorun yaşamayız herhalde ilk yarıdaki gibi :evet:

mehmet yılmaz

Tamam,, Gekas'ı da beğenmeyebilirsin de tutup da yıllardır top bile oynamayan Obafemi Martins'le bizim Zenke'yle kıyaslaman da ilginç olmuş. Alınabilecek en ideal santrafor tipidir Gekas ve benzerleri. İstatistikleri ortada; Tanju'nun tabiriyle o golleri lunaparkta atmamış bu adam :) İnşallah gerçek olur transferi.

GurbetciFanatik

Niculae ahhhh gelse keske.
Bakalim belki sürpriz yapar yönetimde alir bunu.
Ve acil olarak orta yapabilen bi adam, korner kullanmaktan acisiz yaww.

engin55

Başlık gene canlandı. Kaç gündür sessizdi

Shane_Falco

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 03 Ocak 2012, 00:54:11
ben nebilim kim olabilir gekasi elestirmiyorum diyorumki cok iyiydi bi zamanlar.
Ama artik 32 olmus ve yava yavas isi bitiyor, biraz rakibi bozacak baski yapacak kosan biri olsa fenami olur.

Hocam bize şuan gol pozisyonundayken ayağı titremeyecek.Nerede durması gerektiğini nereye koşması gerektiğini bilecek pozisyonuda yakaladımı golu atacak tecrübeli bir adama ihtiyaç var.Devre arasında böyle bir adamıda bulmak kolay deil.Gekas bu özellikleri barındıran bir adam.İş koşmaksa elimizdeki Zenke,Ekigho hatta Bancede koşuyor ama boş yani...

holigan5565

ben gekasın nicaleudanda ii olacağını düşünüyorum videolarına bakarak