Genç Samsunsporlular Sayfası Satılıktır

Başlatan ahme7akturk, 13 Eylül 2011, 21:05:09

« önceki - sonraki »

ahme7akturk

Paraya ihtiyacım olduğundan dolayı sayfayı satıyorum.Fiyatı 150 TL'dir alacak olanlar veya sorusu olanlar yorum yapsın.Şimdiden Teşekkürler! samsunspor_x

babasamsunlu

ahme7akturk

Sayfa şuan 13.805 kişi,güncel ve tanınan bir sayfa.En son 125 olur valla

cembaba

Kapatsan iyi olur. Genç FB takliti gibi duruyor. Şirinler - Sbç - Resmi Samsunspor Facebook sayfası hariç takip etmiyorum

ahmetsefa55

ahme7akturk

Bu zamana kadar gfb taklidi gibi duruyor yorumunu ilk senden duydum valla kardeşim:) Sadece amacı;genellikle genç samsunsporluların olması bunu ele alarak o ismi koymuştum ayrıca sayfada sadece Samsunsporlular var diğer takım tutanları gördüğüm gibi attım.Ayrıca sayfayı önerin falan da demedim özellikle sadece Gerçek Samsunsporlular olsun diye.

sadece55

Vay anasını ya facebook sayfaları da satılır oldu

ahmetsefa55

ben alanları anlamıyorum.alıpta napcaz kı  :o

ahme7akturk

13 Eylül 2011, 21:39:46 #9 Son düzenlenme: 13 Eylül 2011, 22:01:30 ahme7akturk
Samsunsporla uğraşmak her yönde güzel.

ahme7akturk

Alacak olana en son 100'e bırakıyorum.İhtiyacım olmasaydı satmazdım zaten.

Ayberk

Alıntı yapılan: muhalif - 13 Eylül 2011, 21:38:59
ben alanları anlamıyorum.alıpta napcaz kı  :o

Bu sayfa için demiyorum da bi gün beğeniyosun kardeşim ne bileyim bi filmi falan. 2 ay sonra bi bakmışın "şizofrenik mırıltılar xDé" diye bi liseli sayfası olmuş ;D

Ama milletin satın almasındaki temel amaç reklam. Atıyorum Samsun'daki bir dükkan gidip 100-150 liraya bir sayfa alıyor, basıyor ordan her gün reklamı 15-20 bin kişiye ;) Bence de saçma orası ayrı

fındık

Resmi sayfa olmadığı için kimse yanaşmaz kardeşim

sosaka

aslında kulübün bu konuda bişeler yapması lazım
hemen hemen her kulübün resmi facebook twitter sayfası var
bilgi kirliliği olmaz en azından

Ayberk

bizimkiler maili canlı tutsa o bile bir aşama şu an için. Dün attığım mail aynen geri geldi, gönderilememiş .:.:.