1- Mahmut Ertuğrul Taşkıran

Başlatan AntZ, 02 Eylül 2011, 13:27:09

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

mehmet yılmaz

Yıllar sonra 19 Mayıs Stadında "Ertuğrul" diye bağırmak da hayli keyifliydi doğrusu.
Bu uşağın FB ile bütün bağlarını kesmemiz ve bonservisiyle almamız lazım.

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 22 Eylül 2011, 14:20:37
bu hafta keser mi ahmeti acaba

bu çocukta ısrar edilmesi lazım. çok kaliteli bir kaleci olacak.

yirmiuc

eğer bonservis opsiyonu bizdeyse kalan maçlara onunla çıkalım.

zenke

Böyle devam ederse kaleyi ondan kimse alamaz. Genç yaşına rağmen gayet soğukkanlı.

GökhanÇağlar

Ordu maçında geçsin kaleye kafamız rahat olsun..

Turuncu

Ertuğrul güven verdi .fbden almak lazım

fat55

ahmet 2 maç ceza aldı.ordu maçında da sanırım o kaleci.

mimar55

kesin kaleci şu maçtan sonra kimse kesemez şu anda

isa55

Maçta çok iyi performans gösterdi. Nazar değmesin diye yanımdakilere de onun hakkında yorumda bulunmadım. Ama gördük ki Samsunspor'un kalesini koruyacak yeteneğe sahip. Eğer Ordu maçında da iyi oynarsa, Ahmet Şahin bundan sonra Oğuzhan'ın yanında oturur.

hacettepeli

oynamaya devam etmeli geleceği parlak bence bizim takımda. çok rahat oynar.

kamuri

yanılmıyorsam ümit milli takımında kalecesi ilk maçı olmasına rağmen sanki yıllardır samsunsporumuzun kalesini koruyor gibiydi kesinlikle bonservisiyle almalıyız en az 10 yıl kaleci sorunumuz kalmaz ertuğrul boyle devam ederse bence onun içinde volkan ve mert günokun arkasında çürüyeceğine gelsin bizde banko oynasın cunku kaleciler oynadıkça kendilerine olan ozguvenleri artar ve oynamadıkça bazı yeteneklerini zamanla kaybederler hem takımımız hem de ertuğrul için en mantıklısı bize bonservisiyle gelmesi gibi geliyo bana

SSKLA

Kesinlikle çok kaliteli iyi bir kaleci.Bence de alınması lazım fakat o iş çok zor sonuç olarak fenerin kalecileri konusundaki tutumunu biliyoruz. Satacaklarını sanmıyorum.Ama alırsak çok iyi olur.

jean

ahmeti kesmesi kendi elinde cok buyuk sans yakaladi bence degerlendirirse kendi cikarina olacaktir

babasamsunlu

>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<