PES 2012

Başlatan hacettepeli, 27 Ağustos 2011, 01:08:25

« önceki - sonraki »

sercan5592

evet torrent degıskenlık gosterıyo bu aralar cok bazen ucuyo bazen asırı yavas ben yıne devam torrente

hacettepeli

megaupload da üst üste dakika beklemeden indirme yapılıyor 4 gb'a kadar.

Kaya

Arkadaş bu nasıl bir oyun olmuş  :hnk: İlk çalımımı 5 ya da 6. maçta atabildim.Keza top çalma da öyle..Rakip hata yaparsa ne ala yoksa almak mümkün değil..Kısacası uzun süreli bir alışma süreci gerektiriyor..Etkileyici.. >l<

SSKLA

İndirdiğiniz pes Full mü? Fullse diline rusça falan mı yoksa ingilizce türkçede olabiliyor mu?

LisandroLopez

''adı üstünde sınırsız'' cevabını almaktan bıktım ama bi soru sormak istiyorum sınırsız adsl paketinde 15 gb den sonra gelen fiyat 2 e katlanıyormuş yani bi kota varmış bu doğru mu fikri, bilgisi olan var mı

hacettepeli

doğru değil ben evde her gün 15 gb indiriyorum bişey olduğu yok. pes 12 full sürüm ama fransızca.

Burak

Benim bildiğim şöyle eğer indirimli limitsizse 15 gb 'tan sonra hız yavaşlaması oluyor fiyat aynı kalıyor. Adil kullanım hakkı diye birşey zırvalıyorlar. 8 megabitten 0.5 yada 1 e iniyor internetin hızı ay dolana kadar

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Burak - 03 Ekim 2011, 09:13:33
Benim bildiğim şöyle eğer indirimli limitsizse 15 gb 'tan sonra hız yavaşlaması oluyor fiyat aynı kalıyor. Adil kullanım hakkı diye birşey zırvalıyorlar. 8 megabitten 0.5 yada 1 e iniyor internetin hızı ay dolana kadar

Evet kimisi de bundan bahsediyor bunuda duymuştum ve sanırım doğru olan bu...

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Umut - 03 Ekim 2011, 17:58:11
Fiyat kotanız 100 gb olsa dahi aynı bir değişiklik yok. Ayrıca geçen yılbaşından itibaren o kullanım sınırı 25 Gb'a, düştüğünde de olan hız 1 mbite çıkarıldı. Ama ben 18 aydır kullanıyorum o miktarı aşmadığım ay yok sadece 1 kere o da ay sonuna doğru düştü hızım.  :D

Bende 15 gb dan sonra hakikaten bi hız sorunu yaşıyorum bu durum çok sinirlendiriyo beni ;D

maviay55

korsana düşmüş 7.5 tl 2 dvd  :oyun:

fındık

Dün oynama fırsatı buldum iyi bir oyun çalışması görüntüsü verdi özellikle şutlar >l<

LisandroLopez

Alıntı yapılan: maviay55 - 03 Ekim 2011, 23:46:36
korsana düşmüş 7.5 tl 2 dvd  :oyun:

Nerde satılıyo acaba

maviay55

(Ankarada) kızılayda tüm çarşı altlarında bulabilirsin  ;D

kýzýlyýldýz55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 04 Ekim 2011, 22:31:25
Nerde satılıyo acaba
herhangi bir internet  kafeye git kesin bulursun

Burak55