Celil neden gitmek istiyormus ?

Başlatan bodensee55, 10 Temmuz 2005, 03:15:50

« önceki - sonraki »

bodensee55

arkadaslar celile diyarbakir kancasi takimis?bu celil ne yapmak istiyor``?gidecek mi kalacak mi?somut bilgisi olan var mi???

ngonge

ya adamın kalmaya hiç niyeti yok,gitmeyi kafaya koymuş.ama ben daha nitelikli bir takıma gitmesini beklerdim en azından...diyarbakır ne ya,kariyerine yazık edecek.

timofte

konuyla ilgili madem hazır başlık var;
şöyle can sıkıcı bir haber var konu ile ilgili, onu ekliyorum..

Alıntı
Diyarbakır'dan Celil'e kanca  

Gelecek sezon ligde üst sıralara oynamanın hesaplarını yapan Güneydoğu ekibi, Samsunspor'un yıldızına kancayı taktı  

İşlem tamam
Samsunspor'dan ayrılmak istediğini her fırsatta açıklayan Celil, Diyarbakırsporlu yöneticilerle görüşmek için dün İstanbul'a gitti. Takımıyla 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Celil'in, Diyarbakırspor'la birçok konuda anlaştığı belirtildi. 600 milyar lira getirmesi halinde bonservisi kendisine verilecek olan tecrübeli oyuncunun, Kırmızı - Yeşilliler'le 2 yıllık sözleşme yapmayı planladığı bildirildi. Taraflar arasında küçük pürüzlerin kaldığı da kaydedildi.

Taliplisi çok
Öte yandan Genel Menacer Yücel Uyar, Samsun'da yapılan ilk etap çalışmalarına katılmadığı için yönetim tarafından yazılı olarak uyarılan Celil'e ihtiyaçları olduğunu belirtip şöyle konuştu: "Bizimle daha 2 yıllık sözleşmesi var. Kendisine birçok Süper Lig takımdan teklifler yapıldı. Ancak biz onun takımın başında kalıp ağabeylik yapmasını istemiştik. Kendi kararıdır. Saygı duymak gerekir." Bu arada yönetimin, tecrübeli oyuncu ile önümüzdeki günlerde görüşeceği ileri sürüldü.

bence bu saatten sonra Celil'in Samsun'da kalmasının pek faydası olmaz..

yirmiuc

curva55

celil diyarbakıra gidince ne kadar kalıcak????İki gün kalır samsuna döner.

samsunlu_gencler

celil sagır her ne kadar gitmek istesede bence yine  Samsunsporumuzde kalıcasktır.2 sene oncede aynı olaylar yasanmıstı

curva55

Arkadaşım bugün onu çiflikte berberde görmüş valla.

beşnumara

ben de geçenlerde hem çiftlikte hem de sahilde gezerken gördüm :cry:

cem and naz55

Alıntı yapılan: "kral samsunlu"ben de geçenlerde hem çiftlikte hem de sahilde gezerken gördüm :cry:
niye tepki vermiyorsunuz korkuyormusunuz ah bana rastlasa... :twisted:

timur55

cem kardesım sorması ayıp ama celili görsen napardın?merak ettım..yahu adam sanane derse bu benım ekmek param derse sen ne karısıyosun derse ne dıcen?bence artık kalan saglar bızımdır polıtıkasına baslamalıyız..adamında haklı oldugu oldugu bı taraf vardır heralde..ama neyse biz bu seneyı dusunelım..bu gidişle kümeye en yakın  taraf biziz gibi görunuyo herkes cuvalla adam aldı..ama neyse bızım de aslanlar gıbı alt yapımız var ordan birileri bu sene bizi ligde tutar bence onlara destek olalım..saygılar..

cem and naz55

Alıntı yapılan: "timur55"cem kardesım sorması ayıp ama celili görsen napardın?merak ettım..yahu adam sanane derse bu benım ekmek param derse sen ne karısıyosun derse ne dıcen?bence artık kalan saglar bızımdır polıtıkasına baslamalıyız..adamında haklı oldugu oldugu bı taraf vardır heralde..ama neyse biz bu seneyı dusunelım..bu gidişle kümeye en yakın  taraf biziz gibi görunuyo herkes cuvalla adam aldı..ama neyse bızım de aslanlar gıbı alt yapımız var ordan birileri bu sene bizi ligde tutar bence onlara destek olalım..saygılar..
zaten tepki vermeye vermeye böyle oluyor ertuğrul a yaptığımın aynısını onada yapardım celili celil yapan samsunspor dur diyarbakır değil celilin bu takımdan böyle ayrılmaya hakkı yok samsunsporu sıkıntıya düşürmeye hiç hakkı yok siz ve bazıları alışmış herşeyin toz pembe ve bu kadar işlerin basit olduğuna