Kalpar İstifa Etti; Yönetim Kabul Etmedi

Başlatan Cagdas Ünver, 05 Aralık 2010, 16:06:33

« önceki - sonraki »

Lusage

Sonunda diyeceğim ama yine bunlar çıkıp biz Hüseyin Kalpar'ın ay pardon Hüseyin Kalpar bizim arkamızda demesinden korkuyorum.

Eğer giderse çok sevinirim. Bugün oynanan futbola zerre katkısı yok.. Girdiğimiz pozisyonu atınca işte böyle oluyor..

Hoca olarak ise tek isim Reha Kapsaldır. Reha hocanın dışında herhangi bir ismin bizi hedefe ulaştıracağına dair şüpheliyim..

radikal-fma

kalpar blöf yapıyor ajanssporda sarıyerli bir taraftarın yorumu şöyle:kalpar seni sarıyerden tanıyoruz türk futbolunun senden kurtulması lazım; unutmadık güngöreni orduyu 6 puan alabileceğimiz zirveye oturabileceğimiz maçlardı bi maç aldın diye blöf yapma cehennemin dibine git! kalparın gitmesinin tam zamanı hiç olmazsa yeni hoca devre arasında hoca uyum sorununu aşar istediği transferleri yapar sistemini oturtur

KareAs55

Artiste bak sen , ayyy çok üzüldüm ne olur kal...

Kaya

Bu takıma Kalpar ne katmış bu zamana kadarda gittiği zaman sıkıntı çekeceğiz.Yeni gelecek adam kim olursa olsun oyun düzeni olur,bir korner taktiği,oyun içinde rotasyon kabiliyeti olur.

Kulüpte herkes bir oyun oynuyor entrika hat safhada.Futbolcular desen ne yapacaklarını ne tür bir kişiliğe bürüneceklerini şaşırmış.Aşırı disiplin disiplinsizlik doğurmuş.Kimsenin yüzü gülmüyor hoca denen adamla oturup bir kere konuşmuşlukları yok ve alınan istifa kararına şaşırmışlar öyle mi ? Kimse kimseyi kandırmasın arkadaş biraz şeffaf olun..

SAMSUNSPORumuz için hayırlısı ne ise o olsun.Ki ben bugün Galip başkanı stadda da görünce artık herkesin kendine(özellikle yönetim anlamında) çeki düzen vereceği izlenimi uyandı bende.Bakalım neler olacak...

celebi

radikal-fma

Alıntı yapılan: tosung - 12 Aralık 2010, 21:17:26
Ne zamandır baska taraftarların sozuyle hareket eder oldu bu klub bu sehir. Ona kalırsa TD yazan bir yozgat ve antep taraftarıda bızım ıcın yeri ayrı  iyi hoca diye...
kalpar seni sarıyerden tanıyoruz türk futbolunun senden kurtulması lazım; sadece burası sarıyerli taraftara ait diğerleri bana     

radikal-fma

metro rize maçı için açık çek vaat ediyo o maçı bi şekilde alır devre arasına girer hocada sözünü tutar giderse yeni hocayla 1-2 takviyeyle süper ligle hasretimizi gideririz

radikal-fma

unutmadık güngöreni orduyu 6 puan alabileceğimiz zirveye oturabileceğimiz maçlardı bi maç aldın diye blöf yapma cehennemin dibine git! kalparın gitmesinin tam zamanı hiç olmazsa yeni hoca devre arasında hoca uyum sorununu aşar istediği transferleri yapar sistemini oturtur

senol55

bence kalpar kalmali üst siralara getiren odur
su an iyi gidiyoruz
bakalim gelecek olan t.direktör bu basariyi gösterecekmi
bence gitmemeli

mehmet yılmaz

Son Dakika...

Yönetim Kalpar'ın istifasını kabul etmemiş ve ikna etmiş kendisini. Kalpar ile devam edilecekmiş.

Kaynak: Halk Gazetesi

KareAs55

12 Aralık 2010, 21:50:52 #100 Son düzenlenme: 12 Aralık 2010, 21:54:00 samsuni
Gider mi o ya nabız yokluyo iste

mehmet yılmaz

Bir blöf ve nabız yoklaması olduğu kesindi zaten, hiç inanmamıştım. Yönetimin de ne yapmaya çalıştığını anlamak mümkün değil...

gkhn

Ulan kalpar senden birkez daha nefret ettim.Git ilk önce o kafanda dolaşan kurtları temizle.

berusa55

Bu arada Galip Öztürk'ün bugün stadda oluşu, sahaya inişi, tribünlere cevap vermesi falan... Hayırlar ola inşallah diyelim ilk kez şahit oluyoruz  ;) ;)

edmontdante

Şimdi yönetime söveceğim ama moderatörlük var.Ulan siz değilmiydiniz maç öncesinde "sonuç ne olursa olsun görevine son vereceğiz Savaş'ı da affedeceğiz" diyen.Zaten hayatın olağan akışına aykırıydı bu cümle.Öyle olsa Güngören maçından sonra gönderirdiniz.Ne mantığınız belli,ne ne yaptığınız.Adam olunda özünüz sözünüz bir olsun be.Ayıp size.Dansöz herifler