Sigarayı Bırak!

Başlatan kalptenþimþek, 02 Ekim 2010, 13:13:57

« önceki - sonraki »

özkan

Alıntı yapılan: de_brk7 - 02 Aralık 2011, 11:54:19
18 yaşındayım. Başladık bir kere (bindikbiralamete) gibi bir şey.. Ben bırakıyorum da o bırakmıyor ya  :kafa:
ole bişey yok kardeş,sen arkadaşlarına özenmezsen sıkıntı yok.Sigara içmek nasıl bir eziyettir öle,kokusu yeter bırakmak için.

cembaba

Çok şükür hiç eksikliğini hissetmedim. Allah yardımcınız olsun. Zor bir iş olsa gerek.

55__Gurbet__55

@kalptenşimşek

Abi canin sigarayi cok istediginde ne yapaiyordun varmidir bir gizli formulü. Bazen cok bunlaliyorum.

SametYılmaz55

ben bıraktığımda çok bunaldığım zaman soda içiyordum bana fayda ediyordu.istersen bir dene hocam belki faydası dokunur sanada

55__Gurbet__55

O zaman ben simdi bir soda iceyim. :D

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 03 Aralık 2011, 01:50:29
@kalptenşimşek

Abi canin sigarayi cok istediginde ne yapaiyordun varmidir bir gizli formulü. Bazen cok bunlaliyorum.

ilk başlarda fazlaca kuruyemiş tüketebilirsin..bu yüzden ceplerinde kuruyemiş taşımanda fayda var..akşamları meyveyi fazla ye..bu arada bol bol su iç kardeşim..

55__Gurbet__55

Gelde icme  al_sana al_sana.

burakbas

Alıntı yapılan: özkan - 02 Aralık 2011, 14:42:58
ole bişey yok kardeş,sen arkadaşlarına özenmezsen sıkıntı yok.Sigara içmek nasıl bir eziyettir öle,kokusu yeter bırakmak için.

samsun yenildi yak bir cigara :)
bu beden sigara içmemeye razı , yeter ki sen galip gel ...  samsunspor_x samsunspor_x

55__Gurbet__55

10 gün oldu ama bu takim cok zorluyor beni  :kafa:

kalptenþimþek

hiç bir faydasını görmeden 16 yıl içtiğim sigarayı, 16 ay oldu bırakalı  ..çok şükür 2012 yılına da sigara içmeden gireceğim..Allah hepimize sağlık dolu yeni yeni yıllar nasip etsin..içenler de sigarayı bıraksın artık..

kalptenþimþek

:peeh: vay bee!..bir zamanlar sigara içiyormuşum..

kalptenþimþek

09 Ocak 2013, 03:29:52 #131 Son düzenlenme: 09 Ocak 2013, 12:57:52 kalptenþimþek
yol açtığı zararları görebilseydiniz sigarayı bırakırdınız..

http://youtu.be/GgkEwDc1zcM

Musti

Bu yılbaşından itibaren sigarayı tekrar bıraktım. Bakalım hayırlısı.  :rulet:

Ertuğrul Sağlam

Yaklaşık 45 gündür içmiyorum aklıma geldikçe verdiği zararları düşünüyorum ve 45 günde yarattığı güzel etkileri düşünüyorum daha fazla motive oluyorum içmemek için...

kalptenþimþek

8) artık yıllar oldu bırakalı, başardım beyler...