33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

emor

Alıntı yapılan: kaan - 31 Temmuz 2012, 18:44:24
Az paradan oynarsa dursun.Yok oynamam derse kilo işi toptan çıkartırız elden.
:D :D

orhan

ne olur git artık düş yakamızdan  para göz sahtekar simo güreşcisi

Nuri Asan

super lig takiminda is yapr ama sadece  2 macta oda Orduspor a karsi. gecen sezon 70 den  sonra girip ordululari manyak etmisti.

samuray

ya bunun bonservisinden para almayacakmıyız samsunsporla olan sözleşmesi devam ediyor bedelsizmi gidecek ama yok yeni yönetimimiz bunu beelsiz falan göndermez ya

Sadece Samsunspor

01 Ağustos 2012, 20:56:10 #1729 Son düzenlenme: 01 Ağustos 2012, 21:10:25 Sadece Samsunspor
Lan zenke seni alan yok işte niye artistlik peşindesin ? Kabul et fiyatımızı oyna işte seneye kaybol git. Seni zenke yapan kim artist.

twitter

Oglum okuz aliriz o paraya

burakbas

AlıntıIt's official I just signed a 2year deal with AS Nancy Lorraine in france.

Haydi kurtulduk bundan... Güle güle zenke...  :)

Theofanis Gekas

ohh gittin sonunda seni hiç sevmedim süt oğlan babanıda sevmezdim,senden futbolcu değil güreşçi olur anca

BigBadMama5552

Bu saatten sonra kalsa zaten takıma yararı değil fazlasıyla zararı dokunacaktı. Gitmesi hayırlı oldu bence. Güle güle Zenke...

twitter

Gelsin yabanci transfer

Tufan

Bu dananin Fransiz takimlari neyini begeniyor anlamadim. Topcu falan olmaz bu saatten sonra.

55_OrHaN_55

harbiden gitmiş hayırlı olsun :)

Levent ÖCAL

Levent ÖCAL

Après deux saisons en Turquie, l'ex-Strasbourgeois Simon Zenke est de retour en France.

Türkçe Meali :D Türkiye'de iki sezon geçirdikten sonra, eski Strazburg'lu Simon Zenke Fransa'ya geri döndü.

Zenke retrouve la France - Vidéo Dailymotion

Kaynak: http://www.asnl.net/55/web_tv/videos/index/v:505

cgr

Para kazandıkmı biz bu heriften ?