33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Son bir veya iki gol zenke hadi :)

twitter

Zenke bizim için önemli bir oyuncu. Bir yere gidecekse de bir sene daha bizde top koşturup para kazandırması hoş olur.

Stoper

Bir gece ansızın İlhan Cavcav bu adamı kaçırırsa şaşırmam.  : )

maço

çok da önemli değil biz çıkalım da süperlige buluruz daha iyisini

SerhaT55

hadi Kral bu maçtada boş durma...  ;) ;) ;)

berusa55

Menajerleri geliyor

14 Nisan 2011 / 12:55

Samsunspor yönetim kurulu, Simon Zenke'yi elinden kaçırmamak için düğmeye bastı. Sezon başından bu yana süper bir performans sergileyen ve attığı birbirinden şık gollerle sürekli gündemde kalmayı başaran Nijeryalı yıldızın menajerlerini Samsun'a davet eden yönetim kurulu, bu transferi bir an önce bitirmenin hesabını yapıyor. Simon Zenke'nin de Samsun ve Samsunspor'u çok sevdiğini, Süper Lig'de de Kırmızı-Beyazlı formayı giymek istediğini söylediği ifade edildi.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=56053

LisandroLopez

Ntv Radyo süper lig maçlarını anlatan spiker Ali Ferahbot ,
facebook'tan gözünüz aydın kardeşim çok az kaldı dedi.
Bende inşallah abi Allah izin verirse öyle olacak dedim.
Ve hemen sonrasında dediği şey ''Düşünsene Zenke Zenke ve goooooool'' diye anlatacağım maçları oldu.

eren55

Erciyes'e de yaz bir tane.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: berusa55 - 14 Nisan 2011, 14:35:52
Menajerleri geliyor

14 Nisan 2011 / 12:55

Samsunspor yönetim kurulu, Simon Zenke'yi elinden kaçırmamak için düğmeye bastı. Sezon başından bu yana süper bir performans sergileyen ve attığı birbirinden şık gollerle sürekli gündemde kalmayı başaran Nijeryalı yıldızın menajerlerini Samsun'a davet eden yönetim kurulu, bu transferi bir an önce bitirmenin hesabını yapıyor. Simon Zenke'nin de Samsun ve Samsunspor'u çok sevdiğini, Süper Lig'de de Kırmızı-Beyazlı formayı giymek istediğini söylediği ifade edildi.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=56053

aynende söylemiştir....ADAMIN KRALI ZENKE....

Gorkem

davidsavage

Erciyes zenci sever hadi kara bela ZENKE çak bi kaç tanede erciyese ;)

SerhaT55

Haydi Kral  erciyes_x erciyesede at bir gol  ;) ;) ;)

LisandroLopez

Erciyes li Veli Zenkenin formasını eve götürmüş herhalde  :-X

maviay55

spiker bi ara boğuşuyorlar benzetmesi yaptı veli-zenke ikilisinin mücadelesine  ;D ;D

mücadele azmi yerindeydi  >l<

Uğur Yıldız

çok yalnız kaldı bugün ama yinede çok sağlam mücadele ettin iyiydin kara boğa  >l<