33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

Ahmeti

haydi kara boğa'm saldır mersin'e >:(

babasamsunlu

ZENKE AİRLİNES İYİ UÇUŞLAR DİLER..
MERSİNE ZENKE GÖMER...

ŞİM-ŞEK-LER

15 Eylül 2010, 22:58:31 #137 Son düzenlenme: 15 Eylül 2010, 23:16:44 Ant55
evet zenke gibi kuvvetli güçlü birisi daha gelirse bu takım kopar :D

sadece55

Bu maçta yine kalitesini gösterecek inşallah

maviay55

zenke golcü sayın kalpar--kanat yada orta alan oyuncusu değil !

babasamsunlu

bence sahanın kazanmak isteyen tek adamıydı..bazı pozisyonları yoktan çıkarttı ortaya..Bu adam Cenkle beraber manyak olmaz mı abi..bunu bi tek bi z mi görebiliyoruz..
futbolu sadece biz mi anlayabiliyoruz..
yoksa biz malmıyız hocaaaaaaaaaaaaaaaaaa >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

asoydass

zenkenin facebookda profili çakma deilse profil resmi çok hoş olmuş ;D

mehmet yılmaz

sınıfın yaramaz ama sevimli öğrencilerine benziyor.
Türkçe "adamsın" deyip bir de el işareti ypıyor :) Tam bir bomba Zenke...
Gördüğü ilgiden memnundu ama şaşkın değildi :)

YaşarDoğu

Bolu maçında sahada yoktu.Ben yürürem yane yane dedi resmen.5 hafta içindeki en kötü performansı idi.

kabacevizli55

27 Eylül 2010, 17:56:37 #144 Son düzenlenme: 27 Eylül 2010, 18:03:42 samsuni
işi gücü bıraktım yozgata gittim bunlar için zenke zenke diyodular yeni emenikeymiş sen onun sacınıb kılı olaman tam kazma ekmek  yemeye gelmişler buraya boş bi işe değil

maviay55

AlıntıSimon Zenke firarda

Samsunspor'da Zenke krizi. İzinsiz olarak dün akşamki çalışmaya katılmayan Simon Zenke'nin İstanbul'da olduğu öne sürüldü. Ancak bazı iddialara göre ise Nijeryalı oyuncu o saatte Samsun'daydı
Samsunspor'da sular bir türlü durulmuyor. Sezon başından itibaren başarılı performansı ile dikkat çeken Nijeryalı oyuncu Simon Zenke, dün akşam yapılan izinsiz olarak çalışmaya katılmadı. Yönetimden Simon'un İstanbul'da olduğu için antrenmana katılmadığı yönünde açıklama gelirken şok bir iddiaya göre ise Nijeryalı oyuncunun dün idman saatinde Samsun'da olduğu öne sürüldü.

:o :o

Burak

ben bu akşam gördüm idmanda düz koşu yapıyordu takımla

Ayberk

Abi bu nedir ya, o gidiyor bu gidiyor! Jonathan gelmiyor. Yeter daa!

berusa55

AlıntıTamamen 'duygusal'
01 Ekim 2010 / 14:17

Önceki akşam yapılan antrenmana mazeret göstermeden katılmayan ve yönetimin İstanbul'da olduğunu iddia ettiği Simon Zenke'nin alacağının gecikmesi üzerine ilk antrenmana çıkmadığı konuşuluyor
SORUN MADDİYAT
Samsunspor'da önceki akşam yapılan antrenmana mazeret göstermeden katılmayan Simon Zenke'nin bu hareketinin perde arkasındaki nedenler yavaş yavaş su üstüne çıkmaya başladı. Kırmızı-Beyazlı oyuncunun transfer ücretinin geçikmesi üzerine böyle bir protestoya başvurduğu iddia edilirken diğer kanatta ise yönetim kesinlikle böyle bir durumun söz konusu olmadığını sadece ve sadece idman gününü karıştırdığı yönünde bir açıklama yaptı.

SAVUNMA VERECEK
Oysa ki daha Pazar günü Yozgat'ta oynanan ve mağlup olunan Boluspor maçının bitişinde soyunma odasında Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, futbolcularına toplanma günü Çarşamba diye bir açıklama yapmış ve herkeste bunu biliyordu. Simon'un bu davranışı kendisine pahalıya patlayacak. Yönetim eğer toplanabilirse Nijeryalı oyuncuya para cezası verecek. Simon Zenke'nin ise bugün yaptığı vukaattan ötürü bir savunma vermesi bekleniyor.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=46889

**KaR6**

kadro dışı bırak hoca kadro dışı!