Şifo´dan çarpıcı sözler

Başlatan Dartagnan, 28 Ocak 2010, 19:40:20

« önceki - sonraki »

5trawberry

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 31 Ocak 2010, 19:25:20
Şifodan başlamış olay yine tanjuya gelmiş..
Benim merak ettiğim bu yüzde 97 rakamı nerden çıktı samsun halkı ve samsunspor taraftarı tanjuyu istiyor diyorsun..
Çok büyük söylemler bunlar..
Ben bu oranada,genelin böyle bir isteği olduğuna da inanmıyorum.
Mesela ben samsunluyum,samsunsporluyum,Tanjunun adı takımımla dahi anılsın istemiyorum..
Yalnız şifodan başlayıp,senin bu rakam ve söylemlerle tanjuya bağladın bu olay benim kafamda başka başka soru işaretleri yarattı..
Asıl amaç nedir onu anlayamadım?
Yada ordan bakınca saf gibimi duruyoruz?

Diğer sayfaya bakınca konuyu Tanju'ya benim getirmediğimin farkına varacaksındır zaten.
Kafanda oluşan soru işaretlerini söylede bilelim, Tanju'nun reklamını falan da yapmıyorum konuda Tanju ismini görünce ben de düşüncemi dile getirdim.
Karşıt fikirlere saygın varsa,düşüncelerime de senaryo oluşturmadan saygı duymanı beklerim.
Kimseyi bişeye benzetmiyorum öyle de bir amacım yok.

ali ihsan

Tanju'nun Samsunspor kariyeri biteli 22 sene oldu ...

gozgoz yýlmaz

Hepsi tamam, neticede kişisel görüşler ama şu Samsunspor taraftarı %97 Tanu Çolak'ı istiyor lafı nasıl ölçüldü bilmiyorum, egsoz emisyon ölçümü mü bu birader? Niye %98 değil ya da %96? Kim ölçmüş, ne zaman ölçmüş, kjaç santim çıkmış? Bunlar önemli mevzular, hemen geçmemek lazım!!!

SametYılmaz55

zaten herkez ya Samsunpor'da birgün görev almak istiyor yada klubün durumuna çok üzülüyor.icraata gelince ortada bir şey yok karnımız tok bu söylemlere

Sioux

aynen, bende durumuna çok üzülüyorum ve bir gün görev almak istiyorum.

5trawberry

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 31 Ocak 2010, 22:05:53
Hepsi tamam, neticede kişisel görüşler ama şu Samsunspor taraftarı %97 Tanu Çolak'ı istiyor lafı nasıl ölçüldü bilmiyorum, egsoz emisyon ölçümü mü bu birader? Niye %98 değil ya da %96? Kim ölçmüş, ne zaman ölçmüş, kjaç santim çıkmış? Bunlar önemli mevzular, hemen geçmemek lazım!!!

Spor55 miydi neydi, 1 sene öne falan Tanju Çolak konuktu, Samsunspor Üzerine konuştu konuşmasında hep isim vererek konuştu yüreği olan itirazı olan varsa arasın demişti bn burdayım demişti.
Spor 55 te o akşam anket yapmıştı yüzde 97 oranda Tanju Çolak Samsunspor'da görev almalı mı? sorusuna Evet oyu gelmişti.
Yalan olmsın 6 hayır 110 civarı da evet oyu vardı.

kayacan

Şifo bence sadece konuşmak için konuşmuş.Samsunsporu iyi takip etmediği ortada.Yıllardır kötü giden Samsunspordan bu sefer ümitliyim.Bu sefer bazı değişiklikler var.El altından paramı geliyor yada manevi destekmi geliyor tam olarak anlayamıyorum ama bir canlanma var.Seneye bu takımın çıkacağını tahmin ediyorum

Pergani 55

Samsunspor ile ilgili en son degerlendirme yapacak kişilerden biri şifo mudur ne karın agrısıdır...işte o.
senin bizanslı oldugunu cümle alem biliyor agzından Samsun kelimesini bile ilk defa duyuyor herkes. ancak ki ötmeyi biliyorlar.Samsunsporda bırak hoca olmasını şöför olmasını bile sindiremem onun