78- Ahmet Şahin

Başlatan Shane_Falco, 22 Aralık 2009, 23:08:40

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

Özetlere baktım da, oyun 0-0 iken ardarda iki tane çok zor top çıkartmış, maçı çevirmiş adeta. Helal sana Ahmet...

Nuri Asan

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 17 Şubat 2010, 18:34:40
Özetlere baktım da, oyun 0-0 iken ardarda iki tane çok zor top çıkartmış, maçı çevirmiş adeta. Helal sana Ahmet...

Abi özetlerde pozisyonların çoğunu göstermediler.1-0 ken,hatta 2-0 ken çıkarttığı posizyonlarla Ahmet'in galibiyetimizde önemi çok büyüktü.bazı arkadaşlar kazandığımız en rahat maçtı demiş ama alaksı yok çok zorlu bir karşılaşmaydı.skorun bu kadar farklı olmasının sebebi ahmet şahin adem ve orhandı.

3 haftada 1 gol yedik.
en fazla gol atan 3.takımız.
7 haftada 5 galibiyet aldık.

ah ulan lig ne olurdu 7 hafta önce başlasa idin?

ugrass

=) her işte vardır bir hayır kardes.. =)

erkutdem55

ah ulan lig ne olurdu 7 hafta önce başlasa idin?
[/quote]
Lider olurduk :)

**KaR6**

Son 3-4 yıldır yapılan en isabetli transferlerden biri. Defalarca döndüğü Samsunspor kapısından bu sefer giren Ahmet Şahin, gösterdiği performansla kısa zamanda kalitesini ispatladı. Sakatlığına rağmen fedakarlık göstererek oynaması ve hem takım arkadaşlarına hem de tribünlere güven vermesi de cabası. Uzun zamandır kaleyi bu kadar güvende hissetmemiştik. Rizespor maçında kritik anda çıkardığı şut ve Kocaelispor maçının bir çok kırılma anında kalesinde devleşmesi ne kadar doğru bir tercih olduğunun ispatıdır. Umarız önümüzde ki sezon planlamalarında yer alır. Ligin en iyi kalecisi sıfatının altında ezilmiyor çünkü.

sadece55

Ahmet Şahin Kalede güven veren bir isim olmasının yanında.Aslında Takımımızın ataklarında da çok büyük başrol oynuyor.Oyunu başlatması yönlendirmesi tek kelimeyle mükemmel.

Ollivanders

Seviyoruz seni seviyoruz :)

Turuncu

oooo Ahmet şahin oley ahmet şahin oleyyyy oleyyy ooooo ;D

supernatural_55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 21 Şubat 2010, 19:39:01
Seviyoruz seni seviyoruz :)

gollerde koşarak takım arkadaşlarının yanına kadar gelmesi ve sevince ortak olması da çok güzeldi.Helal olsun bence karakter olarak da kaleci olarak da çok çok iyi başarılı bir isim.
Seviyoruz seni seviyoruz:)))

europe_55

Tek kelimeyle : SÜPERSIN!!!!!!!!

LisandroLopez

Çok kaliteli bi kaleci Allah nazarlardan saklasın.

Ladikli

Sonunda kalemiz emin ellerde,kendi takımımıza güven verip,rakiplerimize geçit vermiyor.

erkutdem55

Ben karşı karşıya pozisyonlarda bile inanın çok endişelenmiyorum.Ahmet yemez diyorum,gol yediğinde(hatası ve yapabileceği birşey yoktu) çok şaşırdım.Harika bir kaleci,doğru zamanda geldi.

mehmet yılmaz

Her şeyden önce bir kalecimiz var artık. Ahmet Şahin yan toplarda verdiği güvenle yine ayaklarıyla da top çıkarma yeteneğiyle hem savunmasını hem tribünleri rahatlatıyor.

hala kızı

Kale de çelik zırh görevi görüyor adeta...
muhteşem