9- Savaş Esen (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan 80lerden, 28 Aralık 2009, 17:41:26

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

Ben Savaş'ın iyi ya da kötü oyuncu olduğunu tartışmıyorum, şu ana kadar bir numarasını görmedik doğru, sadece "zaten iyi olsa falanca bırakmazdı" önermesinin yanlışlığını anlatıyorum. Zaten anlamışsın demek istediğimi...

estalpi

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 27 Ocak 2010, 01:06:21
Ben Savaş'ın iyi ya da kötü oyuncu olduğunu tartışmıyorum, şu ana kadar bir numarasını görmedik doğru, sadece "zaten iyi olsa falanca bırakmazdı" önermesinin yanlışlığını anlatıyorum. Zaten anlamışsın demek istediğimi...

;D ;) anladımmm... bize ii bir santrafor lazımmmm.... ligde kalma mücadelesi veriyoz en büyük kozumuz silahımız ne olursa olsun Burhanı kaybediyoz anlamıyorum ki bunu bir türlü.....

oguz_5528

Gollere dewam etmesi dileğiyle...

gozgoz yýlmaz

Mersin İY maçından sonra parmak kaldıran futbolcu :) :)

mehmet yılmaz

kendisiyle konuşma fırsatım olmadı ama isminin niçin Savaş olduğunu merak ettiğim bir isim. Çünkü onun doğduğu yıl, Zonguldakspor'da daha sonra bize gelecek olan Savaş Demiral futbol oynuyordu. Eğer babası futbolla ilgili bir kişiyse belki de iki sezon bizde de oynayacak olan Savaş'ın ismini vermiştir oğluna. Alibeyköyspor'da iken bizim Oktay ile birlikte takımın en iyi isimlerindendi. İlhan Cavcav ondaki cevheri görüp aldı ancak sakatlık, uyum gibi sorunlarla tutunamadı Ankara'da. Kumaşı çok iyi, inşallah bizde yeniden kimliğini bulur ve Muzaffer Badalıoğlu, Savaş Demiral, Ertuğrul Sağlam, Uğur Terzi, Tümer Metin gibi Zonguldak kökenli başarılı futbolcularımızdan birisi olarak hatırlanır, bilinir.

holigan_itü

bugun etkılıydı dogru kosular yaptı ön tarafta ıyı mucadele verdı ama buldugu net pozısyonlardan bırını gol yapmalıydı en azından 3 pozısyondan 1 ını gol yapmalı

mehmet yılmaz

Gol atamadı, hatta epeyce de kaçırdı ama kaliteli bir oyuncu olduğu, futbolu bildiği belli. Neyse ki arkadaşları onun kaçırdıklrını telafi etti ve kazandık.

cgr

Bugun Savaş oyundan çıkarken bütün stad alkışlarken sanırım sadece ben tepki gösterdim... Kaçırdığı bilmem kaçıncı pozisyonda laubali bir şekilde kaleci'nin üstünden aşırtması benim için kopuş noktası oldu... Acaba maçta puan kaybı yaşasaydık bu sayfa da neler yazılırdı...?

mehmet yılmaz

Valla bence hiç de laubali değildi çağrı, aksine o açıdan yapabileceği en iyi vuruş şekli o idi.

Sercan

Alıntı yapılan: cgr - 08 Şubat 2010, 00:04:58
Bugun Savaş oyundan çıkarken bütün stad alkışlarken sanırım sadece ben tepki gösterdim... Kaçırdığı bilmem kaçıncı pozisyonda laubali bir şekilde kaleci'nin üstünden aşırtması benim için kopuş noktası oldu... Acaba maçta puan kaybı yaşasaydık bu sayfa da neler yazılırdı...?

Bence de haklısın kardeşim ama kaçırdığı diğer pozisyonlar için.Ama aşırtma attığı pozisyonda başka türlü atılmazdı,açıkçası ben bir laubalilik sezmedim o pozisyonda...

alperen

o açıdan başka vuruş yapamazdıki..ya kalecinin üstüne abancaktı yada böyle akıllıca bi vuruş yapcaktı..en doğrusunu yaptı bence

Kaya

Rize maçında 4 net pozisyon kaçırdı bunlardan 2 sini bakmadan vurdu açı yoktu felan filan ama bariz 2 tane %10000 lik gol kaçırdı.Aslında ayaklarına son derece hakim bir oyuncu ama nedendir bilinmez bugün topları çizgiden geçiremedi...Oynadıkça atacakmış tipinde bir oyuncuymuş gibi geliyor bana inşallah öyle olur..

samsunmania

Maç 1-1 bitseydi Savaş'ın Samsunspor serüveni de büyük bir yara alacaktı bence. Son vuruş başka bir şey. Ne kadar ayaklarına hakim olsa da son vuruşları kötü. Çok daha fazla çalışması lazım. İyi niyetinden şüphemiz yok.

MeL_55

Savas stil olarak ve teknik olarak hosuma gitti. Biraz daha son vuruslarini düzeltmeli bana göre Burhandan on gömlek üstün.

mimar55

pozisyona girmeyi başarıyor madem golüde bulur yakında zaten bir atmaya başlarsa kimse tutamaz çalışarak bu takımda yer bulur bu cocuk