Bank Asya 1.Ligi 7.- 8.- 9. Hafta ve Türkiye Kupası 2.Kademe Maç Programı

Başlatan berusa55, 24 Eylül 2009, 18:45:40

« önceki - sonraki »

berusa55

Tufan

berusa55

Kupa maçlarının yayının kademe müsabakaalarında olacağını sanmıyorum sevgili Tufan. Büyük ihtimal grup maçlarında yayınlamaya başlar TRT...

harbisamsunsporlu5517

alperen

SSBiz Gençlik

Maçımız gene yayınlanmıyor... 4 maçtan 10 puan toplasakta maçlarımızı canlı yayınlasalar artık...

mehmet yılmaz

Buca maçının pazartesi olmaması çok iyi oldu; Allah nasip ederse oradayız... Hatta büyük ihtimal takımla aynı uçakla gidip aynı uçakla döneriz. maraton başkan film çevirir artık  ;D

celebi

55erhan55

bu d smart neden bizim maçları vermiyor 9 haftada sadece bir maçımız yayınlandı rizenin maçını her hafta veriyor ta angut bunlar.

55.hakan

Alıntı yapılan: 55erhan55 - 25 Eylül 2009, 09:15:50
bu d smart neden bizim maçları vermiyor 9 haftada sadece bir maçımız yayınlandı rizenin maçını her hafta veriyor ta angut bunlar.
ordu num maçı aralıksız 5  haftadan beri var bu programda da var ordu'nun

55erhan55

bu ligde en çok taraftar bizde ben istanbulda oturuyorum d smartı normalde evime sokmam ama sırf samsunsporun maçlarını izleyebilmek içi aldım bu angutlarda nispet yapar gibi bizim maçları vermiyor.

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 24 Eylül 2009, 19:45:25
Buca maçının pazartesi olmaması çok iyi oldu; Allah nasip ederse oradayız... Hatta büyük ihtimal takımla aynı uçakla gidip aynı uçakla döneriz. maraton başkan film çevirir artık  ;D

buca maçında ben olamayacağım maalesef işim çıtı şimdiden o tarihe ya :-[