Hakkı Hocaoğlu (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 03 Eylül 2009, 01:13:54

« önceki - sonraki »

Ben Ofosu

kenan ameliyat oldu burnundan zaten formsuzdu hakkı'yı görebiliriz kocaeli maçında sahada.

55sirinler55

ins iyi oynar eger kocaeliye karsi oynarsa....su savunmaya cagre bulmak lazim acil...

Ertuğrul Sağlam

Hakkı'dan hayır beklemeyin antremanlarda izliyorum şişmiş duba gibi olmuş derler ya aynen öyle olmuş hem kilolu hem çok ağır ve yavaş....İşin aslı Hakkı'lardan  hayır yok bize bu sene...

55sirinler55

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 18 Eylül 2009, 10:57:17
Hakkı'dan hayır beklemeyin antremanlarda izliyorum şişmiş duba gibi olmuş derler ya aynen öyle olmuş hem kilolu hem çok ağır ve yavaş....İşin aslı Hakkı'lardan  hayır yok bize bu sene...

kenan ve turgayinda performansi kötüüü....bu sene ozaman daha cok cekecegimiz var savunmadan

mehmet yılmaz

Hakkı Hocaoğlu hazır olduğunu ama hocanın kendisini oynatmadığını söyledi. Fizik olarak iyi görünüyordu, idmanlarda da çalışıyor. Bence formsuz Turgay&Kenan ikilisinin arasında kullanılabilir, yüreğiyle oynayan bir oyuncu, Gerçi son 1 yılı kayıp ama hazırsa oynatılmalı diye düşünüyorum.

kaptan 55

hakkı gibi ilhan gibi futbolculardan ümitliydim açıkcası tecrübeleriyle takıma katkı sağlayacaklarına inanıyordum ama 7 haftadır takıma gram katkıları olmadı umarım en kısa zamanda takıma katkı yapmaya başlarlar.

ali ihsan

Hakkı'nın yaşındaki bir adamın form tutması kolay iş değil.Kenan,Turgay ve Can Özgür'den sonra defans için 4. alternatif olur bence.Takımda ağabeylik yapsa yeter.

edmontdante

Turuncu

SerhaT55

silopilimuhsin

hakkı sivasta oynadığı futbolu samsunda niye onamıyor ona şaşıyorum

mrf

çok yürekli bir futbolcu, şans verilmeli artık.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: edmontdante - 03 Eylül 2009, 01:50:19
Bir maç öncesi stad spikeri kadroları sayarken "HAKKOO" demişti yatmıştık yerlere.Hakkının en iyi hatırladığım şeyi gs maçında Jardel'le beraber gördüğü kırmızı  karttı

jardele parmak attıydı abi ondan atılmıştı :)
sivasa gittiğinde bize gol atıp deli gibide sevinmişti >:(

Sioux

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 20 Ekim 2009, 22:39:45
sivasa gittiğinde bize gol atıp deli gibide sevinmişti >:(

adama maç içinde sövülürse o da sevinir tabi. ne gereği varsa hakkıya küfür edilmişti.

Kaptan

hakkı sen ununu elemişin ne diye top oynuyorsun daha, bugünki maçta rezalet ötesiydi.birde kaptan çıkmışsın