Bank Asya 1. Lig'de oynanacak 3, 4, 5 ve 6. hafta maçlarımızın programı

Başlatan SSBiz Gençlik, 01 Eylül 2009, 16:42:43

« önceki - sonraki »

SSBiz Gençlik

3. HAFTA

6 Eylül Pazar
16.00 SAMSUNSPOR'UMUZ-Mersin İdmanyurdu (Ordu 19 Eylül-Cezalı)

4.HAFTA

13 Eylül Pazar
16.00 Çaykur Rizespor-SAMSUNSPOR'UMUZ
(Yeni Rize)

5.HAFTA

19 Eylül Cumartesi
20.30 SAMSUNSPOR'UMUZ-Kocaelispor (Samsun 19 Mayıs)

6.HAFTA

26 Eylül Cumartesi
Hacettepe-SAMSUNSPOR'UMUZ (Maçın başlangıç saati ve stadı TFF tarafından daha sonra açıklanacak)

beşnumara

programa baktım da bizim sadece rize maçını tv veriyor ama rizenin 4 maaçını da tv veriyor.enteresan. aslında rize maçlarının tvden verilmesi iyi oldu onlar maça gitmezler statları boş kalır ama açıklanan 4 haftadaki programda rizenin 4 maçını daa tv veriyorsa ayıptır beyaaa

Amsterdamli

Alıntı yapılan: beşnumara - 01 Eylül 2009, 17:08:18
programa baktım da bizim sadece rize maçını tv veriyor ama rizenin 4 maaçını da tv veriyor.enteresan. aslında rize maçlarının tvden verilmesi iyi oldu onlar maça gitmezler statları boş kalır ama açıklanan 4 haftadaki programda rizenin 4 maçını daa tv veriyorsa ayıptır beyaaa

D-spor sezon oncesi saglam kadro kuranlara belli bir mac yayinlama garantisi veriyor. Bizim maclarimiz su an icin fazla yayinlanmaz ama ilerleyen haftalarda basarili sonuclar alirsak maclarimizin naklen yayin sayisi artar.

beşnumara

KocumVolkan

güzel maçlar geliyor...
mersin maçını aldık mı.. rize ve kocaeli.. inşallah şans yanımızda olu

**KaR6**

maviay55

celebi

iyi oldu cunartesi olması valla şahsene benim işime gelir hem kocaelii maçı hem hacettepe maçı

jean

GençKozluklu

Hacettepe Cumartesi olması çok güzel. Ankara'ya maça gitmeyi planlıyordum. İnşallah o tarihte bir aksilik olmazsa HAcettepe maçında olacağım.

celebi

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 03 Eylül 2009, 00:50:29
Hacettepe Cumartesi olması çok güzel. Ankara'ya maça gitmeyi planlıyordum. İnşallah o tarihte bir aksilik olmazsa HAcettepe maçında olacağım.

olmadı buluşuruz oladı beraber  :P

King Of The North

Hacettepe maçını iple çekiyoruz,gelecek arkadaşlarla irtibat kuralım topluca yürüyerek stada geçelim Kızılaydan,gövde gösterisi olacak 26 Eylül'de.

KotuCocuk55

Super olmuş,19 unda samsuna iniyorum 26 sında ankaraya geçiyorum,iki maça birden geçicem bir aksilik olmazsa..Ankara'da bayrağı devralan arkadaşlarla da tanışmış oluruz.

Şimdi 19 u arife bu kongre ertelenir gibime gelio 26 sına, o saman da kongreye mi kalsak maça mı gitsek die düşünüyorum ama kongreye güven olmaz biz yine maça gidelim..

germencisse

3 maç üst üste burda allahın izniyle yerimizdeyiz..hep destek tam destek..