turgutun cezası bitti mi

Başlatan adige73, 27 Ağustos 2009, 10:59:53

« önceki - sonraki »

adige73

dün tff sitesine baktım ancak turgutun cezalı olduğuna dair bir şeye rastlamadım bur han ve volkanın cezası da karşıyaka maçı ile bitiyor görünüyor çünkü dün oynanan a-2 ligi maçında oynamış gibi gözüküyorlar.
acaba ben mi yanlış baktım bilemiyorum

Baskent_Samsunspor

eğer kadroyu almışlarsa bitti

Jnr.Serkan

Sercan

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 27 Ağustos 2009, 11:01:09
eğer kadroyu almışlarsa bitti

Evet A2 kadrosunda gösterilebiliyorlarsa bitti...

Jnr.Serkan

zaten turgutun yaşı kurtarıyor.ama bzim yönetimin bu aklına gelmez hiç zannetmiyorum

germencisse

turgutun bir maç daha cezası kaldı ters bir durum olmazsa mersin maçında sahada..

kerem55

Turgutun bir maç daha cezası kaldı bildiğim kadar.Eğer ters bir durum olmazsa mersin maçında sahada...

AntZ

Turgut cezalı bari A2 ye alalım da formunu korusun diye bir şey söz konusu olamaz, A2 maçında ilk 18 de Turgut yoktu. A2 ye alındıysa cezasını doldursun diye alınmıştır.

Tabi alındıysa! 2 gündür ortalarda dolaşan A2 ye adının yazıldığı bilgisinin kaynağı nedir arkadaşlar? Sonuçta alındıysa bu Karşıyaka maçında sahada olacağı anlamına geliyor.

Geçen sene de Ümit Tütünci örneği vardı biliyorsunuz;

Bir önceki sene Gençlerbirliği'nin kiralık futbolcusu olarak Orduspor'da oynarken 6 maç ceza almıştı. Geçen sezonun başında Cavcav Gençlerbirliğine almış, Süper Lig'in 3. haftasında Bank Asya başladığı için 6 maçlık cezasının 3 maçını Süper Lig de oynamadan doldurmuş, transferin son günü Gençlerbirliği'nin kadrosunda görünürken aynı gün Gençlerbirliği maçından sonra Kartalspor'a transfer olmuştu. Yani Bank Asya da 6 maç ceza alan oyuncunun cezası yine Bank Asya başlarken 3 maça inmişti.

YaşarDoğu

Şu konu kitlensin lütfen, yok işte Turdut doğan Şahin

kaan

Bu adam için konu açmışsınız  ;D

Cezası umarım sezon sonuna kadar uzatılır.Yada pafa gönderilir.

Amsterdamli

Turgut, Tanju, Volkan ve Burhan KSK macinda cezali olduklari icin oynamayacaklar.