okuyun!! (Oğuz Sarvan, Hüseyin Sabancı ve Samsunspor)

Başlatan safak.gedikoglu, 27 Ağustos 2009, 17:04:26

« önceki - sonraki »

Tribün_ali

Hikaye bunlar hakem 85 dk güzel yönetti sonra kötümü oldu volkan hak etti kırmızıyınerdeyse hakemi dövcekti burhanda itiraz etti aşırı fazla ama onun kini bilemem küfür ettimi etmedimi bu fedarasyon gecen senede yokmuydu vardı o zaman niye düşünmediler izmir takımlarını onca gol posizyonu vardı atsak böle tartışma olmazdı dürüst olmak lazım

berusa55

28 Ağustos 2009, 16:09:09 #46 Son düzenlenme: 28 Ağustos 2009, 16:10:52 berusa55
Karşıyaka maçı öncesi Karşıyaka'lı hakem! Senin federasyon kere, mhk kere topunuzu Samsun sevsin. Bunu bütün forum dostlarım anladı! Ramazan Ramazan nasıl günaha girdim. Aşağıdaki habere bakın. >:(

http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=29440

FaTiH_HaN

Allah belanizi versin emek hirsizlari size sovmekten agzimiz yamuldu. adi serefsizler >:(

King Of The North

Alıntı yapılan: pitbul055 - 28 Ağustos 2009, 10:03:33
ben özellikle karşıyakanın korunduğunu sanmıyorum.bu  federasyon isteseydi kasımpaşayla oynadıkları playof maçında karşıyakaya kıyak geçer süper lige çıkartırlardı.üstelik adamlara 5 maçta ceza verdiler.bizim futbolculardada suç var.neden itiraz ediyorsunuz kardeşim.bugüne kadar hakeme yapılan hanki itirazda karar değişti.hakeme atılmak için o zemini hazırlıyorsunuz.birazda kendimizde suç arayalım

Kasımpaşa varken Karşıyakayı korumaya g...leri yemezdi herhalde,bir de bu açıdan bakmak lazım gerçekliğe.

ali ihsan

Bizim emeğimizi çalan şerefsizlerin alayının Allah belasını versin  >:(

sadece55

eh tabiki bizde de suç var itirazlarda küfür varsa cezalar normaldir ancak hakem maçı çığırından çıkarmak içinde elinden geleni yaptı o ayrı konu