Turhan Özyazanlar - Teknik Direktör

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:26:17

« önceki - sonraki »

55erhan55

bencede fazla ömrü yok bir bilemedin ikinci haftada gönderilir zaten gelmesi hataydı

germencisse

hocamıın eğer yeni yönetim olursa gönderileceğinden eminim..takımın başına sportif direktör isa turan geçer..

beşnumara

karabük maçında volkanın ve burhanın kırmızı yemeden önce kesinlikle çıkması gerekiyordu.zaten yorulmuşlardı.hocanın sayesinde kaybettik o oyuncuları ama bunun sorumlusu ali bilgici mi yoksa turhan hoca mı bilmiyorum. mersin maçında da turhan hoca ekibiyle beraber maça damgasını vurdu.oyuncu değişikliği hayal kırıklığı resmen.hala inanamıyorum yaaa sahada turgut ve sercan varken yedeklerde hakan akman ile volkan varken bu nasıl 11 bu nasıl oyuncu değişikliği.kim kolluyor bu oyuncuları da oynatamıyorsunuz cezası biter bitmez kadroya alıyorsunuz

germencisse

Alıntı yapılan: beşnumara - 07 Eylül 2009, 12:48:29
karabük maçında volkanın ve burhanın kırmızı yemeden önce kesinlikle çıkması gerekiyordu.zaten yorulmuşlardı.hocanın sayesinde kaybettik o oyuncuları ama bunun sorumlusu ali bilgici mi yoksa turhan hoca mı bilmiyorum. mersin maçında da turhan hoca ekibiyle beraber maça damgasını vurdu.oyuncu değişikliği hayal kırıklığı resmen.hala inanamıyorum yaaa sahada turgut ve sercan varken yedeklerde hakan akman ile volkan varken bu nasıl 11 bu nasıl oyuncu değişikliği.kim kolluyor bu oyuncuları da oynatamıyorsunuz cezası biter bitmez kadroya alıyorsunuz

sercan'dan kolayına vazgeçeceğini sanmıyorum..sercanı il 11 sürüyor..ilk yarı tüm gücünü boşuna harcayıp ikinci yarı bişii yapamıyor..10 numarayı kaldıramıyor.

Ollivanders

Hoca degilsin hoca... daha cok kulubede duran korkuluk gibisin. Bunları basımıza getirenden allah razı olsun

55erhan55

taraftar takımın başına geçse turan hocanın sahaya çıkadığı onbiri çıkarmazdı

Recep

dün futboldan anlamayan bir insanın bile sahadan çıkaracağı en son oyuncu gürcü iken bunu görmeyip 90 dakika turgutta ısrar eden birisi ya bu futbolu hiç bilmiyor yada birinden telefonla talimat alarak öyle hareket ediyor güngörenin nasıl düştüğü ortaya çıkıyor yazık etmişsin onlara

gozgoz yýlmaz

07 Eylül 2009, 17:39:23 #22 Son düzenlenme: 07 Eylül 2009, 17:46:11 gozgoz yýlmaz
Alıntı yapılan: recep55 - 07 Eylül 2009, 17:14:17
ya bu futbolu hiç bilmiyor yada birinden telefonla talimat alarak öyle hareket ediyor

Perşembe günkü antrenmanda sağ bek Serkan Eyuboğlu; hoca onu oynatacak ama Serkan'a tıpkı Kenan, Can, Hasan ve Kolomç'a olduğu gibi hiç ısınmayan Tahsin Kosif, hocaya gelerek değiştir hoca diyor.

Hocanın 11'indeki isim banko Volkan lkin bu sefer de Sercan denen şahsiyet yoksunu çocuğun hamisi, kalkanı İsa Turan müdahale ediyor.

Turgut, Tutu'nun, Sefa Çoruh'un has adamları.Hoca pasifize edilmiş, doğruları biliyor ama uygulayamaz.

Samsunspor'a acilen doğruları yapacask ama yumruğunu da masaya vuracak bir hoca lazım. İyi insan olmak iyi hoca olmak değil. Öyle olsa camii imamlarınını teknik direktör yaparlardı.

55.hakan

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 07 Eylül 2009, 17:39:23
Perşembe günkü antrenmanda sağ bek Serkan Eyuboğlu; hoca onu oynatacak ama Serkan'a tıpkı Kenan, Can, Hasan ve Kolomç'a olduğu gibi hiç ısınmayan Tahsin Kosif, hocaya gelerek değiştir hoca diyor.

Hocanın 11'indeki isim banko Volkan lkin bu sefer de Sercan denen şahsiyet yoksunu çocuğun hamisi, kalkanı İsa Turan müdahale ediyor.

Turgut, Tutu'nun, Sefa Çoruh'un has adamları.Hoca pasifize edilmiş, doğruları biliyor ama uygulayamaz.

Samsunspor'a acilen doğruları yapacask ama yumruğunu da masaya vuracak bir hoca lazım. İyi insan olmak iyi hoca olmak değil. Öyle olsa camii imamlarınını teknik direktör yaparlardı.
bu nasıl iş ya bu sene işimiz yaş o zaman bizim..torpille adam oynayacaksa biz hiçbirşey beklemeyelim bu takımdan boşuna stres yapmayalım >:(

kalptenþimþek

Hoca şu an çamaşır yıkamakla meşgul..O kadar çok kirlisi var ki..Bari isa da yardım etse ucundan..

KocumVolkan

malesef.. hocanın destekçisiydim..
ancak çok pasif disiplini kontrol edemiyecek bir hoca olduğu belli.. gaz desen gaz da yok.. yani anlamıyorum devre arasında ne konusuyor bu adam o halde..
volkan - georgi..
turgutla başlaması.. her ne sebebten ötürü olursa olsun kendisine güzel bir çizik attırdı..
kaldıki hala tek forvet oynuyoruz ve 3 maçta 8 gol yedik..
bizim ruhsuzları dövecek gaz veren bi hoca lazım

smsnlu55

tahsın denen bu adam hasana kenana can a kolomaça yaptıklarını zaten gecen sene serkan eyupoğluna fazlasyla yamıs ve adamın lisansını çıkarttırmamış,bu sene de bu çocuga tahsın engeli kondu sanırsam.ademın bu takımda ne işi var,sezona hazırlık maçlarıyla ıı başlayan be karabuk macında sakat olmasına ragmen yınede hırsla oynayana serkanı sen sırf tahsın ıstemedı dıe maçta oynatma,bu nasıl iş yaaa.yazık deil mi bunlara.koskoca Smsunspor kımlerın elıne düştü yaaa...

emre

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 07 Eylül 2009, 22:26:43
Hoca şu an çamaşır yıkamakla meşgul..O kadar çok kirlisi var ki..Bari isa da yardım etse ucundan..

kızılırmak yeşilırmağı birleştirsen yetmez suyu!!..

fatih55ankara

siz hocayla dalga geçin.hoca gösterecek size kim olduğunu.gozgoz yılmaz sen de sallama fazla bence.iyi uydurmuşsun.adam gibi adam turhan özyazanlar

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: fatih55ankara - 09 Eylül 2009, 09:26:37
siz hocayla dalga geçin.hoca gösterecek size kim olduğunu.gozgoz yılmaz sen de sallama fazla bence.iyi uydurmuşsun.adam gibi adam turhan özyazanlar

terbiyesizlik yapma, burada birşey sallayıp uydurduğumuz yok. hocaya yakın birisin galiba, madem öyle sor hocana...

AlıntıPerşembe günkü antrenmanda sağ bek Serkan Eyuboğlu; hoca onu oynatacak ama Serkan'a tıpkı Kenan, Can, Hasan ve Kolomç'a olduğu gibi hiç ısınmayan Tahsin Kosif, hocaya gelerek değiştir hoca diyor.

hoca kötü olunca biz mutlu mu oluyoruz zannediyorsun? ama ilk üç hafta tam fiyasko! aksini iddia eden adam da kafayı sıyırmış demektir zaten.

madem biz uyduruyoruz, biraz da sen uydur. de ki hoca masaya yumruğunu vurdu falan yaz. o sercanı ilk 18'e hangi aklı başında adam alır sence belli ki baskı yiyor.

Alıntıadam gibi adam turhan özyazanlar
demişsin, okumayı becerebilsen görürrdün, biz de adamlığına birşey demiyoruz zaten, adam ama şu an için kötü hoca. ok?