Cengiz Biçer (Mersin İ.Y.'na Transfer)

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:07:57

« önceki - sonraki »

mahkumsun

ama ben sunu anlamıyorum hoca butun takm gıdecek demıs sımdı dıyorlarkı cengız samsundaymıs anlamadımm

beşnumara

Alıntı yapılan: mahkumsun - 12 Eylül 2009, 20:50:00
ama ben sunu anlamıyorum hoca butun takm gıdecek demıs sımdı dıyorlarkı cengız samsundaymıs anlamadımm
hoca dikkat etsin bütün takımdan önce kendisi gitmesin ;)

anlaşılan sakaryaspor gibi olacağı.devre arsında nerdeyse takımın hepsi gidecek yerine bir o kadar oyuncu alınacak ama ne kadar çabalarsak çabalayalım sonunu getiremeyeceğiz :(

**KaR6**

tüm eş dost akrabası internetle çok haşır neşir olan futbolcu..
(bkz. ben bugun bunu gördum)

Sioux

mahkumsun, cengize olan bu özel ilgi de neyin nesi? sen de mi akrabasısın yoksa, halen bir tane var aramızda dolanan. o kendini biliyo :)  ;D

mahkumsun

yok ben akrabası fılan degılım sadece bı arkadasım duydum buraya yazım dedım sucmu ısledımm

şimşek_55

Yok suc ıslememısın aksıne  sıteyı bılgılendırmek adına dogru bır davranıs . Cengız bence sabretmeyı denemelı. Samsunspor gıbı bır takımda , Bank asyada  kaleyı koruyan son 3 sezonun kalecılerıne  bakalım sımdı neredeler. Sabretsın formayı kapsın Samsunspor  forması kolay kapılmıyor. 

Sadece Samsunspor

Cengiz hem kendi adıne hemde takım adına bu takımdan devre arası ayrılsın

mahkumsun

VALLA ARKADASIM KESIN AYRILICAK BUGUN ARKADASLA KONUSMUS DEMIS KESIN AYRILACAM CUNKU OYNAMAK ISTIYORUM ULKESINDE BI TAKIMA GIDECEKMIS AMA YONETIM BIRAKIRMI BILMEM

**KaR6**

Allah aşkına gitsin yaa, gitsin de kurtaralım, ne cengizmiş anasını satayım..

emre

Alıntı yapılan: 35ama55 - 13 Eylül 2009, 21:57:31
Vallahi şu Cengiz'in ahbapları soğuttu bizi kendisinden .. Defolsun gitsin nereye gidiyorsa .. Yumurtlamasaydı Karabük maçında kale benim deseydi şans verildiğinde ..

nedense oynamıyorken daha çook seviyorduk

--harbiden su ahbapları çok etkili oldu soğumamızda--

sametTC

kardeşim Allah ı  şahit tutmak bu kadar mı basit insan evladına iftira atmanın bi manası varmı bende cengizle konuştum ben gayet takımımdan memnunum gitmeyide düşünmüyorum vb. sözler sarfetti. neden yalan şeyler yazıyosunki

Sioux

La yine mi Cingöz? Yeter daaa.... Çocuktan nefret ettirdiniz ha, internet kuşları. Site yönetimi atsın bu sadece Cengiz, sadece Ahmet, Mehmet başlığna yazanları.

sametTC

eyvallah kardeşim sendende hoş tavır beklemek fazla iyimserlikti  neyse biraz defansa dikkat edilse çok güsel olacak samsunsporumuzu hakettiği yerlerde görmek isteriz

celebi

Alıntı yapılan: sametTC - 15 Eylül 2009, 15:08:19
eyvallah kardeşim sendende hoş tavır beklemek fazla iyimserlikti  neyse biraz defansa dikkat edilse çok güsel olacak samsunsporumuzu hakettiği yerlerde görmek isteriz

bu lafın kime söğütlübahçeliye mi

Yaman55

isteyen istediği yere gider  ;)