Cengiz Biçer (Mersin İ.Y.'na Transfer)

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:07:57

« önceki - sonraki »

yönetici

10 Ağustos 2009, 22:07:57 Son düzenlenme: 06 Temmuz 2010, 00:55:14 Ant55

Doğum Tarihi: 11.12.1987
Boy: 1,88
Uyruk: Liechtenstein, Türkiye
Pozisyon: Kaleci
Milli Takım: 6 Kez Liechtenstein U21
Sözleşme Bitiş: 30.06.2011
Geldiği Takım: USV Eschen Mauren

Sadece Samsunspor

Çok dinamik ve istekli bir görüntüsü var. Bu saatten sonra Hasan gelse bile kale artık ona kalmalı diye düşünüyorum.

beşnumara

Alıntı yapılan: 35ama55 - 10 Ağustos 2009, 22:49:46
Hasan gelirse ve gelir gelmez kale ona teslim edilirse psikolojik olarak yıkılabilir .. Kalede nasıl duracak bilemiyoruz , görmek lazım .. Kapalı kutu ..
kendisiyle görüşmemde km gelirse gelsin ben işime bakarım diyordu ama bilmiyor ki burası samsunspor ve başındaki adamlar... inşaallah başarılı olursun ama bu yönetim seni rakip forvetlere yem atıyor demiştim kendisine.o da beni hiç bir şey ilgilendirmez ben çalışmama bakarım kendime bakarım diyordu. murat yıldırım gibi yurt dışında eğitimini aldığı belli konuşmasından.inanılmaz pozitif bir insan.mutlaka o formayı alacağım diyor

celebi

hazırlık maçlarında izleyen arkadaşlardan dinlediğim kadarıyla cengiz şu anda SAMSUNSPORUMZUn kalesini koruyacak bir kaleci görüntüsü vermiyormuş. hoş öncesiindende duymuştuk ama hazırlık maçlarında bunu onaylar gibiydi.

fanli03

siirt ve trabzon  maçında izledim kendisini henüz bankasyada as çıkabilecek bir kaleci değil hiç değil...

allum

yaww arkadaşş ben cengizii teee 2 3 sene once lıechlestıan umıt takımında izlıordmm baktım turkkk ahhaaaa dedımm bunu samsunn gorse de alsaaa:)) sankı dua yerıne gecmış yaaa o seneden sonra bıze geldıı hıc oynatmadıkk ama (maksiç gıbıı oda ne kalecıydı ama ahhh ahhhh) a mıllı olduu belkı adam yoktu ama cengız var demişlerr onu alıp mıllı takıma koymuşlarr bizde cengizee  guvenmeliyizz onunn işi takımdakı herkesten zorr.. kaleciliğinide 1 2 maçda izleyenlerr bilmeyeebilirr manısada kı ufuk neysee ondan daha iyii merak etmeyinn

kaan

Alıntı yapılan: allum - 18 Ağustos 2009, 19:48:56
yaww arkadaşş ben cengizii teee 2 3 sene once lıechlestıan umıt takımında izlıordmm baktım turkkk ahhaaaa dedımm bunu samsunn gorse de alsaaa:)) sankı dua yerıne gecmış yaaa o seneden sonra bıze geldıı hıc oynatmadıkk ama (maksiç gıbıı oda ne kalecıydı ama ahhh ahhhh) a mıllı olduu belkı adam yoktu ama cengız var demişlerr onu alıp mıllı takıma koymuşlarr bizde cengizee  guvenmeliyizz onunn işi takımdakı herkesten zorr.. kaleciliğinide 1 2 maçda izleyenlerr bilmeyeebilirr manısada kı ufuk neysee ondan daha iyii merak etmeyinn
İnşaallah.Yetenekli orası kesin ama maç eksiği var gibi duruyor.Umarım bu dez avantaj olmaz kalede kendine ve samsunspora güven verir.Gol yemeyelim en iyi hücum defanstır gol yememektir.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Erciyes maçında fena değildi.gerçi öyle esaslı bir şut gelmedi kaleye ama ikinci yarı iyi bir şut yakaladı tam üzerine geldi.maç oynadıkça daha da iyi olacak inşallah

sersa

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 18 Ağustos 2009, 22:41:24
Artık Bu saatten sonra hasanın gelmesi samsunspora birşey katmaz.xxxL olmştur çoktan.onun 2x i ordan  silmesi 3 ay demek
Hasan geçen senede bu zamanlarda geldi 1 ay a tam formuna ulaştı ;)

jean

kaleciligini cok merak ediyorum umarim bosa cikarmaz guvenenleri

sersa

erciyes maçından önce ısınma hareketlerinde çekilen şutlarda izledim cengizi ısınma diye pek dikkatli olmadı sanırım ama yan toplarda eksiği var gibiydi.maçta ise üstüne düşeni yaptı 2 tane zor top kurtardı ;)

m.ozturk

KARABÜK MAÇINA TUTUK BAŞLADI AMA 2 YARI AÇILDIN BENCE GELECEK VAR

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: 35ama55 - 24 Ağustos 2009, 12:00:49
Umutlarımı boşa çıkardı , Cengiz ile kale güvende değil ..

supernatural_55

yan topta çok zayıf olduğunu gördük.çok eksiği var henüz..

SSBiz Gençlik

Maç eksiğinin olduğu çok açık. Maç oynadıkça düzeleceğini ve bize güven vereceğini düşünüyorum...