33.Hafta: Trabzon:3 SAMSUNSPORUMUZ: 0 (Dokuz kişi kaldık)

Başlatan bodensee55, 16 Mayıs 2005, 00:04:05

« önceki - sonraki »

timofte

malesef dokuz kişi kaldık..
ve golü de yedik..
fırsat aydınus denen şeref yoksunu adamın samsunla bir derdi var ama ne bilmiyorum. görüntüleri de izleriz ama bu adamın ismi geçince kuşkulanmamak elde değil.

ngonge

3-0 yenildik.1 penaltı 2 kırmızı kart daha ne olsun? fırat aydınus cehenneme gitsin.

curva55

Ben bu hakeme..Adam göz göre göre maçı trabRUMa verdi.Bu arada o rumlarda 9 kişi kalımamıza rağmen atmaya ve baskıya devam ettiler.Sonrada kardeşlikten bahsederler. :evil:  :evil:

salihcakir

beyler ne olursa olsun; küfür yok..lütfen bir farkımız olasun.

curva55

timofte

Alıntı yapılan: "samsunkopat"beyler ne olursa olsun; küfür yok..lütfen bir farkımız olasun.

bu forumda zaten küfür edilmiyor ..
yukarıdaki mesajlarda da küfür göremedim ben.

salihcakir

ordinary staddaki temsilcimiz olarak maç hakkındaki izlenimlerini bizimle paylaşırsan seviniriz..

kral55

Şenol güneş hakemi adaletli bulmuş.Yazıklar olsun.
Tirabzon bu kafayla hiç başarılı olamayacak.Hakem bizim takımı komple atsa yine haklı bulurdu.
Sivasspora döndürdüler trabzonu.Üçkağıt şampiyonu yapmak istiyorlar.2 kırmızı bir penaltı klasik sivasspor galibiyeti gibi bir galibiyet.Hele kerem gibi leblebi gibi gol yiyen bir kalecimizde varken ne diyeyim?

Rentboy

objektif olmak gerekiyor.takımımız iyi oynamadı ama rakipte iyi değildi.kırmızı kartların haklı yönünü göremedim.erginle konuştum haksızdı diyor...doğruluk payı nedir bilemem.

samsunsevdalısı

ofsayttan gol yedikleri için türkiyeyi birbirine katan,ayak oyunları ile kafaları karıştıran cem papiladan hakemliği bırakmasını isteyen trabzonun fırat aydınusu adaletli buldum demesi ne kadar anlamsız ve komik...
yazıklar olsun ,inşallah ilk ön eleme maçında 5 tane yerler...bizim yöneticilerimiz sesini çıkartmadıkları sürece meydan bunlara kalır...
ağızlarından salyalar akıyor adamların,yazıklar olsun taraftarı bu hale düşürene,yazıklar olsun...
o kadar sinirliyim ki yazmayı bıraksam daha ii olacak yoksa kontrolümü kaybetip sonradan pişman olacağım şeyler yazmak istemiyorum...

kral55

Teleligde samsun maçını bekledik pozisyonlara bakalım diye ama kısa bir özet gösterdiler.Başka birşey yok.Hiç tartışmalı pozisyon olmamış.
Yazıklar olsun TRT'ye ,o programı hazırlayana.Özellikle tirabzondan ödü kopan korkak tirabzon yalakası faik çetinere.

ngonge

timofte

Ergin maç sonrasında yaptığı açıklamada kırmızı kart gördüğü pozisyonda hakeme küfür etmediğini, 'bu kadar belli etme' dediğini ve bunun  üzerine Fırat Aydınus'un kırmızı kartını çıkardığını söyledi.

Rentboy

Arkadaşlar nasıl bir işkenceye katlandığımı düşünün artık.Binlerce trabzonlunun arasında maçı izledim.Ya bu kadar kötü bir olay olabilirmi?

Bafralı

İlk iki golü yandan orta-kafa yedik. Belki petkovun sakatlanmasından dolayı oldu ama bu yönde eksiğimiz var.
3. golde yapacağımız bişey yoktu.Mehmet yılmaz çok güzel pas çıkardı.Fatih ise hakikaten güzel vurdu.
Keremi beğendim. Eski kazmalığından bu maçta eser yoktu.
Bence Samsun bu sene ligde en iyi şekilde mucadele etti.Ligin en düşük bütçeli takımıyız.Akçaabatın(küçümsediğimden değil ilçe takımı olduğu için) bile bütçesi bizden kat kat fazla. Şimdiki kadro sene başının yedek kadrosu.Ercan ilk defa ilk 11 başladı herhalde.Ama ligdeki yerimize bakarsak en düşük bütçeli takım olduğumuz hiç belli olmaz-ki kerem bi arada kazmalığını konuşturmasaydı belki de ilk 10 daydık.
Trabzon ise naklen yayınlardaki pay dağıtımından dolayı en zengin anadolu kulübü.Gelir dağıtımının değişmesini istemeyen 3 takımdan biri(gs bjk ve bunlar)