Turgut,Bursaspor'lu Volkan'ı izleyince utandı mı acaba?

Başlatan edmontdante, 13 Nisan 2009, 00:59:32

« önceki - sonraki »

edmontdante

Bursaspor-Ankaragücü maçında sağ kanat oynayan  Bursaspor'lu Volkan'ın kalecinin eliyle başlattığı oyunda topu  ortasahaya yakın bir yerde alıp,rakibini sağından atıp solundan geçtikten sonra 40 metre sürüp cezasahasına bakıp adrese teslim yaptığı ortada Sercan'ın attığı golü acaba bizim Turgut izlemiş midir?İzlemişse kendini bu gol karşısında nereye koymuştur?Senelerdir o kanatta oynadığı halde buna benzer tek bir iş yapmış mı kendisine sorar mı?

İşte ortada.
-Aynı pozisyonda bizim kalecimiz topu alsa Turgut hiç arkasına bakmadan  aman bana atmasın havasında ağır adımlarla orta sahaya doğru yürümez mi?
-Diyelim ki topu öyle bir pozisyonda aldı.O adamı da geçti diyelim.Topu o kadar sürdükten sonra ortayı yapmadan kafayı kaldırıp içeri bakar mı?
-Hadi baktı diyelim Arkadaşının gol pozisyonuna girdiğini gördüğü halde  orta yapar mı?Yoksa atması gerektiğini bildiği halde başka şeyler mi yapar?
-Hadi diyelim orta yapmaya karar verdi.Ortası adrese teslim bir orta mı olur yoksa orta yapmak için havaya kaldırılmış bir orta mı olur?

Volkan'ın attığı 2.golü hiç işin içine katmıyorum zaten.

Ben yukarıdaki soruların cevabını çok iyi biliyorum.Ama hala bu çocuk şöyle yetenekli,bilekleri şöyle yumuşak yada arap atı gibi hızlı diyen arkadaşlarıma bunları soruyorum.

beşnumara

abi bu konuya karabük maçında turguta can-ı gönülden sarılanlar cevap versinn ;D ;D
şaka bi yana da ben izledim golü çok güzel bi goldü.topu sürmesi defansı oyundan düşürmesi ve kalecinin sadece izlemesi.bence bizim altın çocuklarımız da izlesin ;)

AntZ

Alıntı yapılan: edmontdante - 13 Nisan 2009, 00:59:32
adrese teslim yaptığı ortada Sercan'ın attığı golü acaba bizim Turgut izlemiş midir?

-Hadi diyelim orta yapmaya karar verdi.Ortası adrese teslim bir orta mı olur yoksa orta yapmak için havaya kaldırılmış bir orta mı olur?

Hadi diyelim adrese teslim bir orta yaptı bizde "Sercan" gibi o topu takip edip gol yapabilecek bir adam var mıdır?  ;D

Ertuğrul Sağlam

Ollivanders

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 13 Nisan 2009, 12:41:26

destek destek destek............................

En basından beri destek destek destek....... Biz gorevimizi yapıyoruz mu ? EVET! Biletimizi alıyoruz.Sesimiz kısılıncaya kadar bagırıyoruz. Onlarında gorevlerini layıkiyle yerine getırmelerini istiyoruz.Biz onları gelistirmek icin bunları yazıyoruz veya gosteriyoruz.Birseyler ogrenirler diye. Bu aksam turgut bizi utandırır insallah.

kuzey55

volkanın bir bilek hareketi vardı bayıldım..süper bi çocuk.sercan la birlikte iyi işler yapıyolar bursada.

edmontdante

benim bu adamlara desteğim deveye dayı demekten başka birşey değil.Bu sezonu öyle yada böyle atlatalım.Destek destek destek evet haklısın adam bizimle ............ geçer gibi penaltı atsın,kavga edip kadro dışı kalsın,affedilsin yine  takımın abilerinden biriyle kavga etsin ama biz hep destek verelim.Haklısın

Ollivanders

Alıntı yapılan: guvener55 - 13 Nisan 2009, 17:11:13

Aferin oğlum çok iyisin,çok yeteneklisin,sprintlerin varya öldürür.Sercan sen de koçum  Sol ayağın kimsede yok  raket gibi hele o ara pasların....

Akyol

sefa çektirmedin bize hiç cefa  :) messi mi sercan mı tabi ki sercan  :)