Four-Four-Two Dergisi Haberi

Başlatan **KaR6**, 13 Nisan 2009, 13:33:30

« önceki - sonraki »

**KaR6**

genelde yolculuk zamanlarımda aldığım 4-4-2 (four-four-twoi) dergisi bu ay yıldız olabilecekken sakatlanıp ziyan olan futbolcular konulu bir araştırma yapmış ve bizden de Celil Sağır ı bu kategoriye dahil etmişler ama asıl dikkatimi çeken baska bir seydi.. Celil i tanıtırken: 90 lı yılların fırtına gibi esen Samsunsporunda Serkan Aykutla, Vural Korkmaz la , efsane kaptan Ercan Kol ve aramızdan ayrılan Daniel Timofte ile birlikte oynamışlardı, diye yazmışlar..

ben kendilerine bu konuyla ilgili bir duzeltme maili çekeceğim ama buyuk bir derginin araştırma yaparken bu kadar dikkatsiz davranması enteresan.. Teoman Abimizi Daniel Timofte ile karıştırdılar sanırım.. Bu karısıklıga kızsak mi şaşırsak mı bilemedim, paylaşayım dedim..

beşnumara

paylaşımın için teşekkürler kar6. en kısa sürede düzeltme maili ginder bence.gerçekten şaşırtıcı. four-four-two gibi bir derginin böyle bir hata yapması da enteresan.

Baskent_Samsunspor

Allah Timofteye uzun ömür versin teoman kardeşimize de nur ve rahmet yağdırsın

ama hakikaten çok büyük bir gaf  :-\

tanju55

allah gecinden versin
ama ölmüs olabilir mi ?

Kaya

İlgisiz ve bilgisiz herifler ne olacak 1000 kilometre öteden internet sayfalarını karıştırarak haber yaparsan olacağı budur duyarsızlar

AntZ

14 Nisan 2009, 01:04:17 #5 Son düzenlenme: 14 Nisan 2009, 01:05:50 Ant55
Alıntı yapılan: tanju55 - 13 Nisan 2009, 17:32:10
allah gecinden versin
ama ölmüs olabilir mi ?

Romanya da Antrenötlük yapıyor

Alıntı yapılan: iak5529 - 14 Nisan 2009, 00:24:52
İlgisiz ve bilgisiz herifler ne olacak 1000 kilometre öteden internet sayfalarını karıştırarak haber yaparsan olacağı budur duyarsızlar

Kesinlikle büyük bir hata, ama topyekün suçlamakta doğru değil, genelde başta biz olmak üzere Anadolu takımlarına geniş yer veren, 4 büyük amigoluğu yapmayan, futbolun amigoluğundan çok kültürüne eğilen bir dergi.

celebi

sadece55

Olayın iyi tarafından bakarsak Teoman abi gerçekten artık istediği etiketle anılıyor tabii onlar bu olaydan dolayı karıştırdılarsa