Bank Asya 1.Lig / 31.Hafta | Kasımpaşa - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan 55(tuncay)55, 08 Nisan 2009, 08:32:16

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Alıntı yapılan: celebi - 19 Nisan 2009, 17:49:20
ben seneye bırakın bu hoca ile şampiyon olmayı hiç bir şey olmaz. bunu tekrardan gördüm sahada. Samsunsporlu samsunlu diye hocayı savunacak yada övecek halim yok ama bunu tekrardan gördük ezberci ve geri yaslanmaca oyun ile bir yere varılmaz. bunun yanında maçtaki bir çok kişi artık Samsunsporun maçını seyrederken hangi oyuncular girecek ve hangileri çıkaracak ve ilk 11 i sayar hale geldi. ercüment hocanın yapacağı bir iş değil bu. senye bu hoca kalacaksa işimiz bir sonraki sneye kalır.

Korkak top oynayıp mağlup olacağına ,saldır adam gibi yenilirsen yenil yahu ...

ramcQ_55

bi takım her macda yenecek die bir kaide yok zaten takımımızın durubuda ortada ne yönetim var nede sahiplenen hal bu iken bide hocayı eleştiriyosunuz
yazık hiç sordunuzmu hoca kac lira alıyon en son nezaman para aldın sölede bilelim diyen yok ohh ne ala iiki parmaklarınız tuşlara basıyor her istediğinizi yazın bakalım daha düne kadar hoca iyidi hani neolduda kötü oldu bi macda oyuna hakim olamadı diemi bu söyledikleriniz

daha düne kadar hocayı omuzunda taşıyanlar şimdi yerden yere vuruyor tmm eleştiri olur ama bu iş ercument hoca ile olmaz demek bence cok ağır olur
bu lafları söyleyenlerin hem samsunlu hemde samsunsporlu olduklarından şüphe duyarım

**KaR6**

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 19 Nisan 2009, 21:46:41

bu lafları söyleyenlerin hem samsunlu hemde samsunsporlu olduklarından şüphe duyarım

sen nası bi otoritesin ki benim Samsunsporlulugumdan suphe duyuyosun??

ne yapmıssın Samsunspor için deplasmana gitmekten baska benim Samsunsporlulugumdan suphe duyuyosun?

bu muhabbetin iyice suyu cıktı, agzı olan baskasının Samsunsporlulugundan suphe duyuyo, insanlara saygım kalmadı daha!!

ali ihsan

bi takım her macda yenecek die bir kaide yok zaten takımımızın durubuda ortada ne yönetim var nede sahiplenen hal bu iken bide hocayı eleştiriyosunuz
yazık hiç sordunuzmu hoca kac lira alıyon en son nezaman para aldın sölede bilelim diyen yok ohh ne ala iiki parmaklarınız tuşlara basıyor her istediğinizi yazın bakalım daha düne kadar hoca iyidi hani neolduda kötü oldu bi macda oyuna hakim olamadı diemi bu söyledikleriniz

daha düne kadar hocayı omuzunda taşıyanlar şimdi yerden yere vuruyor tmm eleştiri olur ama bu iş ercument hoca ile olmaz demek bence cok ağır olur

Hoca geldiği zaman parasını zamanında alamayacağını bilmiyor muydu ? Yada tıkır tıkır para aldığı kulüp vardı da onu mu bırakıp bize geldi ?
Ayrıca bu sitedekilerin  Samsunspor'luluğunu sorgulamak kimsenin haddine değil ?

**KaR6**

ayrıca merak etme, senin hocalarının da var parmakları onlarda yazıyo ama eksiklikleri delikanlılıkları, sahte isimlerle yazıyolar anca!!!

çıldırtmayın adamı!!

Tufan

maç kaybedilebilir o sorun değil ama ruhsuz top oynamaktan basiretsizlikten bahsediliyor. zaten değişikliklerde gösteriyor 1-1ken geriye yaslanmayı tabiki statta olanlar gördüklerini yazacaklar.
bu aralar moda oldu gerçekten Samsunsporluluğundan şüphe ederim lafı. kar6yla tanışma fırsatım olmadı ama nasıl bir Samsunsporlu olduğunu anlatmaya bile gerek yok. o nedenle boş laflarla insanların takım sevgisi sorgulamakla olacak işler değil bunlar. bu sene bir şekilde biter peki seneye ne olacak ona bakmak lazım.

55erhan55

kimsenin samsunsporluluğunu sorgulamak senin haddine düşmez sen geldinmi bugün stada seyrettinmi oynanan futbolu seyret ondan sonra konuş tabi konuşabilirsen!

Recep

alın size bir otorite daha oturdukları yerden klavye başında benim ve kardeşlerimin Samsunsporluluğundan şüphe duyacak hadi ordan ya
madem hocaları kıyasalayacağız bu günkü maçta Kasımpaşanın 10 kişi kalmasına rağmen aslanlar gibi saldırtan Samsunun evladı besim hoca bizimkinden 100 gömlek üstündü
oda hoca bizimkide

gozgoz yýlmaz

bi takım her macda yenecek die bir kaide yok

Zaten öyle birşey bekleyen de yok.

Alıntıohh ne ala iiki parmaklarınız tuşlara basıyor her istediğinizi yazın bakalım daha düne kadar hoca iyidi hani neolduda kötü oldu bi macda oyuna hakim olamadı diemi bu söyledikleriniz

iki parmak değil de on parmak yazıyorum ben; bak sen de yazıyorsun mesela, nerenle düşünüp yazıyorsun bilmiyorum ama buranın kuralı bu, sen, ben yazacağız, istersen yazmayalım da ekrana bakıp türkü söyleyelim!

Alıntıdaha düne kadar hocayı omuzunda taşıyanlar şimdi yerden yere vuruyor tmm eleştiri olur ama bu iş ercument hoca ile olmaz demek bence cok ağır olur

Yuh...
Ben de böyle pervasızca, saçma salak bir cümke kuranın yakalarsam ağzını burnunu kırarım!!!
Sana mı kaldı lan bizi sorgulamak sanço panço!

[/quote]

Tufan

okuldan kasımpaşalı arkadaşımın msnde maç ilgili yazdıklarından bir kesit
bu sene şampiyon yine taraftar....
Alıntı23.04.2009  22:16:28  Nov£mb£rpa$#a  [c=#000000]...TuFaN...[/c]  ama söyliyim iyi kalıosunuz kümede
23.04.2009  22:16:36  Nov£mb£rpa$#a  [c=#000000]...TuFaN...[/c]  hoca çırpınıo falan ama kolpa
23.04.2009  22:16:38  [c=#000000]...TuFaN...[/c]  Nov£mb£rpa$#a  bizim tribün nasıldı kalabalıklarmış galiba
23.04.2009  22:16:42  Nov£mb£rpa$#a  [c=#000000]...TuFaN...[/c]  iidiniz
23.04.2009  22:16:53  Nov£mb£rpa$#a  [c=#000000]...TuFaN...[/c]  tribün kırmızı-beyaz kartonlar

hala kızı

HoliganSamSunLu

yazıklar olsun onursuz haysiyetsiz bir takım görüntüsü vardı bugün sahada samsunspor bu olamaz olmamalı kim neyi nasıl yapıcaksa yapsın bir an önce biz bu samsunspor istemiyoruz bu gün 3-0 yenilseydik gram zoruma gitmezdi ama onursuzca bir malubiyet çok koydu bilmiyorum sahadaki 11 vadandaşada koydumu ama onlara kasımpaşa çok iyi koydu.

Derya

tek cümleyle yazıklar olsuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun

Recep

iki kuruşluk adamlara değerin alasını vermişiz
bundandır dibe vuruşumuz

Ertuğrul Sağlam

maçı kaybettiğimize şu resimlerdeki taraftarı oynadığımız stadı görünce daha çok üzüldüm

(forma bizim takımın forması ama onları giyenler kim onları tanıyamadım)