Ben Özledim Galiba Seni...

Başlatan mehmet yılmaz, 06 Nisan 2009, 18:17:38

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

06 Nisan 2009, 18:17:38 Son düzenlenme: 06 Nisan 2009, 18:20:01 samsuni
Ben Özledim Galiba Seni...

Maç bitmiş, eve dönüyorum. Radyoda bir şarkı çalıyor ve diyor ki, "Ben özledim galiba seni. Bu yüzden bu kadar sitemlerim. Sen üzülme acıdan bu sözlerim. Karşımda görsem dolar gözlerim..."

Kim söylüyor bilmiyorum ve parçayı da ilk defa duymuşum. Uzun süre susup dinliyorum ve en sonunda iyice anlıyorum ki, "ben o Samsunspor'u özledim galiba! Hem de çok..."

Eve gelince araştırıyorum ki Murat Boz adlı genç bir pop sanatçısınınmış şarkı! Binlerce insanın sevdiğini düşünerek dinlediği o şarkıyı Samsunspor'u ve o eski güzel günleri düşünerek, özleyerek dinleyen bir ben varımdır herhalde. 

Ben çok özledim...

İsmail Uyanık Başkanı, Ercan kaptanı, Kral Serkan'ı, İmparator Celil'i, Ertuğrul Sağlam'ı, İmdat'ı, Timofte'yi, Kasım'ı, Cenk'i, Mehmet Nas'ı, N'Gonge'yi, belki de yıllarca o kadar kızıp da ahını aldığımız Vural'ı...   İstanbul basınında "Samsunspor basın Sözcüsü Tarık Kaptan" denmesini, Gigi'yi, en büyük taraftar Teoman Taş'ı...

Onların çağrıştırdığı her şeyi...

Koltuksuz, o beton tribünleri...    
Kart kapısını...
Trabzonspor maçlarını; TRT Radyolarının "mikrofonlarımız Samsun'da" demesini...
Tele Lig'de gecenin yarısı da olsa maç özetlerimizi seyretmeyi...
Ve tüm unuttuklarımı...

Biz özledik galiba onu!..

http://www.izlesene.com/video/muzik-murat-boz-ozledim-klip/835308

Şarkı burada; ben beceremiyorum ama yapabilen arkadaşlar buna güzel bir Samsunspor klibi yaparsa çok memnun olurum.

veis

Trabzonspor maçlarını; TRT Radyolarının "mikrofonlarımız Samsun'da" demesini...
Tele Lig'de gecenin yarısı da olsa maç özetlerimizi seyretmeyi...

abi bu duygular varya bazen trt de denk geliyor anadolu takımları için illere baglanıyor ya içim cızzz ediyor bir burukluk kaplıyor nereden nereye.

berkay55

abii cok guzell bı sarkı sozlerını okudugumda ve sarkıyı dınledıgımde gozlerım doldu senın dedıgın gıbı aklıma samsunspor ve eskı şaşalı donemlerımız (hatırladıgım kadarıyla) geldı aklıma.

furkan88

beton tribün deyince benimde aklıma ilk gittiğim maç olan erzurum maçı geldi.babam götürmüştü.tabi o zaman küçüktüm.o günkü heyecanımı,mutluluğumu unutamıyorum.maça giderken, stada girerken çok güzel bi heyecan vardı.o gün 2-0 öndeydik.ama maç 2-2bittiydi.heralde kavga çıkmıştı maçta.tabi o günkü üzüntümüde unutamıyorum.

ali ihsan

deli 55

atakan

engizden pejo minübüse binip tavanına kocaman samsunspor bayrağı asarak 19 mayısın yolunu tutmayı,arabadaki muhabbetleri.yenildiğimizde dahada maça gelmem deyip ondan sonraki haftayı sabırsızlıkla beklemeyi...

Ollivanders

Alıntı yapılan: atakan - 06 Nisan 2009, 22:22:18
yenildiğimizde dahada maça gelmem deyip ondan sonraki haftayı sabırsızlıkla beklemeyi...

europe_55

Evde internet olmadigi dönemlerde maclari Trt radyo dan dinleyerek, acaba Samsun nasil oynuyor diye merak etmeyi, Mikrofonlarimiz Samsun´da deyince heyecanlanmayi, Ertesi sabah okulda sinav oldugu halde Telelig´de Samsunspor´un mac özetini beklemeyi özledim...

Kisacasi biz SAMSUNSPOR GIBI OYNAYAN SAMSUNSPOR`U ÖZLEDIK!!!

Ertuğrul Sağlam

Samsuni seninle aynı dönemde bu trübünlere ayak bastık galiba hüzünler hayaller geçmişi hatırladığında hatırlanan kişi ve mekanlar hep aynı yanlız benim şansızlığım ben M Teoman TAŞ gibi bir taraftarımızla tanışma fırsatım olmadığı allahım mekanını cennet etsin

Yalnızca BİZ

Özledik çoooooooooooooooook özledik...

AntZ

07 Nisan 2009, 02:13:48 #11 Son düzenlenme: 10 Nisan 2009, 10:43:00 Ant55
Abi zaten içimiz parçalanmış sende yanan eve benzin dökmüşsün, öyle biryerden vurdun ki, dayan dayanabilirsen. 97 ye kadar hemen hemen Samsun'daki her maça gitmiş, o havayı, o zamanları yaşamış biri olarak benim için de yazdığın her kelime başlı başına bir hikaye...

Kusurlarına, hatalarına bakmazsan yazını görünce kısa bir sürede youtube dan bulduğum video ve topladığım resimlerle ufak birşey hazırlayayım dedim, 1-2 saat içinde yüklerim.

edit

Umarım Beğenirsiniz

http://video.google.com/videoplay?docid=5985820245659872003

Kaya

Kesinlikle çok özledik duygularımızı çok net bir şekilde açıklamış sevgili samsuni abimiz inşallah bir gün o muhteşem günlere geri döneceğiz.Son olarak ben mikrofonlarımız SAMSUN da diye bir radyo haberi dinlemedim siz içerdeki maçları izlemiyormuydunuz yoksa :P şehir dışında üniversite yılları ya da iş nedeniyle uzak kalmadan dolayı gerçekleşen bir olaydır sanırsam :-*

beşnumara

Alıntı yapılan: Ant55 - 07 Nisan 2009, 04:13:46
[google_video=425,350 ]-1180030777021074770[ /google_video]
abi ne yapmışsın sen yaaa :'( :'( :'(

AntZ

07 Nisan 2009, 04:51:50 #14 Son düzenlenme: 07 Nisan 2009, 05:30:06 Ant55
Alıntı yapılan: beşnumara - 07 Nisan 2009, 04:39:38
abi ne yapmışsın sen yaaa :'( :'( :'(

Youtube dan birşeyler toplayıp yapmaya çalıştım biraz aceleye geldi, geniş bir zamanda daha güzel birşey hazırlarım söz :( Beğendiğine sevindim kardeşim, teşekkürler