Bir Yıl Oldu Unutmadık, Bin Yıl Olsa Unutmayız! ( Timofte )

Başlatan mehmet yılmaz, 23 Ocak 2009, 01:02:57

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Bilmiyorum Teoman gibi yüreği vatan ve Samsunspor sevgisi ile  dolu Dünyaya ne kadar gelir.İnsan kaybettikçe bunu daha iyi anlıyor

Değil 1 yıl 1000 yıl olsada seni asla unutmayacağız.

beşnumara

bugün kabir ziyaretine çok istesem de otobüsün şoförünün sayesinde yetişemedim. nasip değilmiş şimdilik ama adanaya geri dönmeden mutlaka uğrayacağım inşaallah.

mehmet yılmaz

Sabah Ladik'te idik. Kardeşimizin mezarı yapılmış, tuhaf duygular yaşadık...

Şu sıralar bir de mevlid okutuluyor lakin ben oğlumun rahatsızlığından dolayı ayrılmak zorunda kaldım oradan.

Mekanın cennet olsun kardeşim.

Pankart için teşekkürler Şirinler

maviay55

unutmadık unutmayacaqız... mekanın cennet olsun teoman abi..

başka die soranlara inadına samsunsporluyuz..terk etmedi sevdan bizi

şimşek_55

BASKA DIYE SORANLARA INADINA SAMSUNSPOR. RAHAT UYU TEOMAN KARDESIM MEKANIN CENNET OLSUN.

yönetici

AlıntıTeoman Taş Unutulmadı

24 Ocak 2008 günü geçirdiği bir trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden Samsunspor taraftarı Av. M. Teoman Taş vefatının birinci yıl dönümünde Ladik ilçesi Kabacagöz köyündeki kabrinde anıldı.

Kabri başında dualarla yad edilen M. Teoman Taş'ın ziyaretçileri arasında Samsun Barosu Başkanı Av. Necat Anıl ile baro yönetiminden Av. Metin Çakır; Taş ailesi; Şirinler taraftar grubu üyeleri, www.samsunspor.biz ve Grup İstanbul 55 taraftar temsilcileri, M. Teoman Taş Samsunlular Derneği başkanı Av. Erdem Eynel ve yönetim kurulu üyeleri vardı. Törende konuşan Av. Necat Anıl, "Teoman Taş bizlerin barodan tanıdığı pırıl pırıl bir insandı. Onun gözlerindeki ışığı ve efendiliğini hiçbir zaman unutmayacağız. Taş ailesi olarak müsterih olunuz çünkü çok iyi bir evlat yetiştirmiştiniz. Ayrıca şehrine sevdalı bir insan olarak Samsunspor'u bu kadar benimsemesi de çevresine örnek teşkil etmiştir" derken aile adına konuşan baba Ahmet Taş ise "bizim içimiz hep yanıyor ama sizler gibi değerli dostların ve Teoman'ın arkadaşlarının varlıkları acımızı biraz hafifletiyor" dedi. www.samsunspor.biz yönetim kurulu ve M. Teoman Taş Samsunlar Derneği adına konuşan Av. Erdem Eynel ise "bize Samsun'u sevmeyi ve Samsunspor'u tutmayı öğreten kişi Teoman Taş'tır. Onun çizgisini koruyarak, hayallerini yaşatmak istiyoruz" dedi.

Bu arada Kartalspor ile oynanan maçta ise Şirinler Grubu açtıkları pankart ve yaptıkları tezahüratlarla Teoman Taş'ı bir kez de statta andı.

www.samsunspor.biz

Kaya

ALLAH mekanını cennet eylesin unutmadık seni ve hiç bir zaman da unutmayacağız büyük SAMSUNSPOR lu büyük insan

cem 55

güzel abim zaman ne çabukta gelip geçiyo sohbetlerimiz paylaştıklarımız dün gibi aklımda  çok özledik canım abim mekanın cennet olsun nur içinde yat abicim seni çok seviyoruz bu kalpler her daim seninle TERK ETMEDİ SEVDAN BİZİ

Amsterdamli

kumköylü ahmet

arkadaslar resimler icin sagolun

ALLAH tekrardan kardesimin mekanini cennet etsin bugunki galibiyette ona armagan olsun
sevgiler saygilar
Ahmet SONKAYA
Hollanda

Sadece Samsunspor

Teoman abimiz bugün kendinden geçmiştir 4-0 lık galibiyetle :'(

eski55

SEVGİLİ  MEHMET KARDEŞİM ...GEL(E)MEDİM  GECEYE ..
AMA KALBİM SENİNLE BİLİYORSUNDUR İNŞALLAH.ORADA GÖRECEĞİM İNSANLAR BİZİM MORALİMİZİ BOZARLAR DİYE..AFFINA SIHINIYORUM..

kumköylü ahmet

55.hakan

kumköylü ahmet