2004-Samsunspor Dergisi | yeni resimler eklenmiştir. |

Başlatan cembaba, 25 Eylül 2008, 19:33:39

« önceki - sonraki »

cembaba

Bugun dukkanda çalışırken eski dergilerimizi buldum.. Acayip Duygulandım.. Sizinle Paylaşmak İstedim.. Gerçekten Şimdiki Halimizi Düşününce... :(
(Arkadaşlar Pardon imageshack resimleri çalışmadı.. Facebook'dan Attım Linkleri)

cembaba

Arkadaşlar Linkleri düzelltim.. Gene Taradıkça Atarım Resimler Çok Güzel Ya :(

**KaR6**

cidden baya iyiymiş , emeğine sağlık..

berusa55

Fenere çelmeler, Adana'yı Gençler'i eli boş göndermeler, üst üste beş galibiyet. Hey gidi günler :(

cembaba

Teşekkürler.. Daha da war eklemeye çalışacagım

Clint_Eastwood

Çok teşekkürler, güzel bir çalışma olmuş... Devamını bekliyoruz...

CeLiL_55

yani varya duygulanmamak elde deyil o kadar başarılı güzel bi mazimiz var Şanlı Samsunspor şimdiki hali içler acısı çok özledim o yılları off offf

jean

bu derginin aynisi bende var en son sayisi basketbolla ilgiliydi ondan sonra cikmadi hic zaten

eLLis

26 Eylül 2008, 18:00:11 #8 Son düzenlenme: 26 Eylül 2008, 20:00:00 eLLis
Tamer Tuna: Sanki bir avrupa takımındayım.

Vay beee :( Eline sağlık çok güzelmiş şeklimiz varmış zamanında mazimiz dışında hiç bir şeyimiz kalmadı artık :(

kuzey55

vay bee muhteşem görüntüler bunlar.emeğinize sağlık...ne güzel günlermiş bee...

CeLL-O

emeğine sağlık çok güzel görüntüler , duygulanmamak elde değil heyy gidi günler..

Kaya

gerçekten emek harcayarak hazırladığın bu sayfadan dolayı bende teşekkür ederim eski günler neydi bee

cembaba

önemli değil arkadaşlar ne demek herşey samsunspor umuz için.. ;) bunlarda yeni taradıklarım bakın, ne güzel günlermiş :(

Arkadaşlar Net Olmayan Bazı Resimler İçin Özür Dilerim Tarayıcı Bu Kadar Tarıyor :(

Atakumlu

cembaba kardesim ellerine saglık resimlerde gayet net dert etme...gozum basketbol sayfasına takıldı 31 yıllık ozlem sona erdi diye manset atmıslar ama yazıktır ki artık ortada bi erkek basket klubumuz yok oysa nede guzel di o gunler son mac bayram havası yasatmıslardı bize...

cembaba

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 02 Ekim 2008, 19:31:14
cembaba kardesim ellerine saglık resimlerde gayet net dert etme...gozum basketbol sayfasına takıldı 31 yıllık ozlem sona erdi diye manset atmıslar ama yazıktır ki artık ortada bi erkek basket klubumuz yok oysa nede guzel di o gunler son mac bayram havası yasatmıslardı bize...

ewet :( hele de hatırlarsan zaza enden le ne dalga gecmıstık... zaza papucu yarım dıye :)