Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

twitter

menemen'in maçlar keçi ve ads

keçi'nin bugün yenmesi çok iyi oldu

akhisar giresun'u yenerse ligde kalabilir hatta bana göre ligde kalır

biz de onların eline bakacağız kendimizden çok

eprianu

Bu hafta;

Giresunspor - Akhisar
Keçiörengücü - Menemen

maçları var. Keçiörengücü, Play-Off'u zorluyor. Sadece 2 puan geride. Keçiörengücü, Menemen'i geçerse Akhisar için umut doğar.

Son hafta ise

Akhisar - Ümraniyespor
Adana Demirspor - Menemen

maçları var. Allah büyüktür, yeniden umutlandım :)

kaan

Samsunspor-Ankara
Adana-Samsunspor

Ads-Balıkesir
Menemen-Ads

Giresun-Akhisar
Tuzla-Giresun

6/6 olmayacak, inanıyorum.

Bu ligte banko yok. Es-Es Ads'den, Menemen bizden, Bandırma Giresun'dan puan aldı. Ayakları daha az titreyen ipi göğüsler.

Sadece Samsunspor

Akhisar tas gibi masallah. Giresundan puan alacaktir.

isa55

Raqua55

Hesaba tek katmadigimiz Adanaspor. Haftaya mutlaka galip gelip ligde kalmalilar yoksa son hafta bizde giresun gibi finale cikariz.

Raqua55

Alıntı yapılan: isa55 - 25 Nisan 2021, 22:50:37Giresun tir tir titriyor

Ah o kirmizilari gormeseydik simdi agliyorlardida. Bu korkuda yeter onlara heryere Ads giresun el ele super lige diyorlardi. Haftaya gorecez.

5trawberry

Alıntı yapılan: Raqua55 - 25 Nisan 2021, 22:52:43Hesaba tek katmadigimiz Adanaspor. Haftaya mutlaka galip gelip ligde kalmalilar yoksa son hafta bizde giresun gibi finale cikariz.
Kesinlikle. Yıllar önce Yılmaz Vuralli Antalyaspor aynı bu şekilde hesapta yokken süper ligden küme düşmüştü...

Tufan

Alıntı yapılan: 5trawberry - 25 Nisan 2021, 23:02:34Kesinlikle. Yıllar önce Yılmaz Vuralli Antalyaspor aynı bu şekilde hesapta yokken süper ligden küme düşmüştü...

Adana'ya 1 puan yetiyor hem Menemen'e hem Akhisar'a 2 averajda üstünlüğü var. ki Adana'nın potaya girmesi için Menemen ve Akhisar'ın kayıpsız geçmesi gerek.
Haftaya Akhisar 3 puan bizde 3 puan alırsak son hafta güle oynaya Adana'da maç olur sıkmayın canınızı.

SSKLA

Alıntı yapılan: Raqua55 - 25 Nisan 2021, 22:52:43Hesaba tek katmadigimiz Adanaspor. Haftaya mutlaka galip gelip ligde kalmalilar yoksa son hafta bizde giresun gibi finale cikariz.
akhisar berabere kalsın olsun bitsin bu iş :D

Sadece Samsunspor

Macin ozetini izledim. Hamroun masallah show yapmis. Elinde boyle topcu var haftalardir yedekte. Mucahid iyi oynamis o da haftalardir yedekte. Paslasmalar muthis. Bencillik yok. Gokhan gecte olsa kendini bulmus. Yasinde iyidi. Su operasyonu baskan 1 mac once yapsaydi suan her sey cok farkli olacakti. Neyse artik hayirlisi.

Mert

26 Nisan 2021, 10:44:13 #48491 Son düzenlenme: 26 Nisan 2021, 10:49:26 Mert
Aklıma takılan birşey var.Artık futbolu konuşmaktan uzak kalıp ne yazık ki senaryoları düşünür ve konuşur oldum.Haftaya Ankaraspor maçımız var orada rahat sayılırız fakat son hafta Adanaspor deplasmanına gideceğiz.Eğer yönetim orada olursa provokasyon yapabilir adsliler.Özellikle yönetimin kalabalık bir şekilde orada olması lazım.Kafilemizin kaldığı otelde de dikkatli olması gerek.Adana emniyetinin bu tarz olacak yada olabilecek sorunları önceden görüp önlem alması gerekir.Bunlarla bir savaş içine girdik artık çirkeflikte sınır tanımazlar.Gerekirse Boluya giden taraftarımız vardı onlar da kafilemize refakat edebilir.
Ads Samsuna geldiğinde park inn otele gitmişti ve baya kalabalıklardı.Bir nevi boy gösterisidir bu.Ads ile sosyal medyadan atışıyoruz fakat bu fiziksel bir hal alırsa işte o zaman ipler kopar.Bunlar belki benim kuruntum olabilir fakat son zamanlarda yaşanan gerilimlerden sonra kaçınılmaz bir hale de gelebilir.
Umarım bu tarz çirkin olaylarla karşılaşmayız ve 3 puanı alır döneriz.

celebi

Alıntı yapılan: Mert - 26 Nisan 2021, 10:44:13Aklıma takılan birşey var.Artık futbolu konuşmaktan uzak kalıp ne yazık ki senaryoları düşünür ve konuşur oldum.Haftaya Ankaraspor maçımız var orada rahat sayılırız fakat son hafta Adanaspor deplasmanına gideceğiz.Eğer yönetim orada olursa provokasyon yapabilir adsliler.Özellikle yönetimin kalabalık bir şekilde orada olması lazım.Kafilemizin kaldığı otelde de dikkatli olması gerek.Adana emniyetinin bu tarz olacak yada olabilecek sorunları önceden görüp önlem alması gerekir.Bunlarla bir savaş içine girdik artık çirkeflikte sınır tanımazlar.Gerekirse Boluya giden taraftarımız vardı onlar da kafilemize refakat edebilir.
Ads Samsuna geldiğinde park inn otele gitmişti ve baya kalabalıklardı.Bir nevi boy gösterisidir bu.Ads ile sosyal medyadan atışıyoruz fakat bu fiziksel bir hal alırsa işte o zaman ipler kopar.Bunlar belki benim kuruntum olabilir fakat son zamanlarda yaşanan gerilimlerden sonra kaçınılmaz bir hale de gelebilir.
Umarım bu tarz çirkin olaylarla karşılaşmayız ve 3 puanı alır döneriz.

Katılıyorum

muzaffer4

Sene başında 32 maçta 64 puan deseler birçoğumuz dahil ben de kabul ederdim.Gelinen noktada futbol mucizesi olmazsa 2 puan ortalaması yetmiyor hatta 2.05 puan ortalaması(34 maç-70 puan) yetmeyebilir. Bunun bir sebebi sene başından beri söylediğimiz ligin seviyesinin düşük olması yani ilk 7 dışındaki takımlarla oynadığımız 20 maçta 4 beraberlik 1 mağlubiyet (şuanki ortalama 2.45) geri kalan maçlarımızı kazanırsak da 2.5 puan ortalaması yapar.Bu bence olağanüstü bir ortalama Bayern München'in bile ilk 7 dışı ortalaması 2.30 puan.Tabi ilk 7 deki takımlarla oynadığımız 12 maçta da 6 beraberlik 3 mağlubiyet alarak 1.25 puan ortalaması(12 maç-15 puan) ile kırılması zor bi rekora imza atmışız.Lige kötü başlayan ADS aynı maçlarda 1.41(12 maç-17 puan) almış Giresun ise 1.66 puan(12 maç-20 puan) almış.
Maç başına 2 puan ortalamasının yetmemesinin diğer sebebi ise  zor maçlarda yaşadığımız puan kayıpları.Maç başına 2 puan ortalaması hesabında rakiplere bu kadar puan kaptırmayı kim düşünebilirdi.ADS ve giresunla içerde berabere kalabilsek, Altınordu ve keçiörene deplasmanda yenilmiş olsak 64 puanla liderdik.Rakiplere bu kadar puan kaptırmamıza rağmen hala liderle aynı puanda olabiliyorsak da kolay maçlarda pek hata yapmamış olmamızdan kaynaklanıyor.En basitinden ligin son 3 sırasındaki takımlara fire vermedik.
3 takımın puan eşitliği halinde üçlü averaja bakılıyor.Burada ise durum çok vahim 4 maç 2 puan.Bu durum muhtemel play off öncesinde beni tedirgin ediyor olsa da play off rakiplerimizle 4'lü averaj hesabı yapsak çok kötü olduğunu düşünmüyorum.Şu an hedefimiz ilk iki olduğundan play off rakiplerimizle oynadığımız maçların hesabını 34.hafta sonundaki duruma göre yaparım.

Dartagnan

Ümraniye maçı tekrardan oynanmasın isteyenler su anda ne düşünüyor acaba. Kaldık mı Ümraniye maçına? Taraftar ve camia olarak su olay karsısında bile dik duramadık.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi