Abidin Akmanol

Başlatan mehmet yılmaz, 19 Mayıs 2008, 23:25:54

« önceki - sonraki »

jean

akla gelmicek olay luyor iste acil sifalar diliyorum

kadir55ist

Allahım abidin abimize acil sifalar yakınlarına da sabırlar versin inşallah.

Sercan

celebi

ant kardeşim harbiden süper söylemişsin :-[

Ben Ofosu

AlıntıUnutmayalım;  camiaları büyük yapan; geçmişini iyi özümseyip, gelecek nesillere bozulmadan aktarabilmektir. Günü kurtarmak adına yapılan, geçmiş bilinci olmayan hamleler değil ...

şimşek_55

Can Ulun'a yapılanlardan sonra altyapıdan gelen Samsunlu ve Samsunsporlu gençlere nasıl Can Ulun'u örnek gösterebiliriz ki? Veya Hasan'a yapılanlardan sonra, Samsunspor'un futbol camiasındaki imajını nasıl düzgün gösterebiliriz ki?

Tahsın Bosıs ve Erkut Tut topu tut, Abdı  Az yavas gel,  HAkkı Kor Jılet   ı  kulupten gonder  ımajını   zaten 10 kat arttırırsın.

Sempatik Bengülü

celebi

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 15 Ağustos 2009, 18:06:18
Can Ulun'a yapılanlardan sonra altyapıdan gelen Samsunlu ve Samsunsporlu gençlere nasıl Can Ulun'u örnek gösterebiliriz ki? Veya Hasan'a yapılanlardan sonra, Samsunspor'un futbol camiasındaki imajını nasıl düzgün gösterebiliriz ki?

Tahsın Bosıs ve Erkut Tut topu tut, Abdı  Az yavas gel,  HAkkı Kor Jılet   ı  kulupten gonder  ımajını   zaten 10 kat arttırırsın.

yanlış mı yazdın sen bu mesajı ben burada bu konu ile ilgili bir şey göremedim

şimşek_55

Ne gıbı  yanlısmı yazdım. ? Imaj degısecekse balıgın  basını degıstıreceksın dıyorum yanlısmı  dıyorum. Arkadasın  bırı  IMaj felan demıste.  Adamlar  bugunu halledemıyorlar gecmıse sahıp cıkarlarmı dıyorum. Koskoca kulup   basın acıklaması  yapıp Eskı Futbolcusu Abıdın Akmanol ıcın  sıfa dılemıyor ? 

şimşek_55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 15 Ağustos 2009, 18:42:44
arkadasın biri dediğin benim zaten ..

Mert tamam  sorunmu var. ? ısmını  yazmayı atlamısım.

şimşek_55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 15 Ağustos 2009, 18:56:24
yok ya yok problem  ;)

Tamam dostum  ;) Sevındım . Kalbını kırmak en son ısteyecegım sey

Tribün_ali

Eskilere saygı duymak lazım gercek forma aşkı ve armasıyla oynayanalr günümde para için oynayanalrdan değil allah acil şiflar versin yakınlarında allah sabırlık versin

Ertuğrul Sağlam

Arkadaşlar az önce güzel bir haber aldım Abidin AKMANOL'un çok yakın akrabası ile görüştüm Sağlık durumu hakkında bilgi aldım.

Abidin AKMANOL'un sağlığı gayet iyi ve herhangbir sağlık problemi olmadığını söylediler. sitemiz adına selamlarımızı ilettim kendilerine ve arayıp ilgilenmemizden dolayıda çok mutlu oldular....

Sercan

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 17 Ağustos 2009, 21:09:27
Arkadaşlar az önce güzel bir haber aldım Abidin AKMANOL'un çok yakın akrabası ile görüştüm Sağlık durumu hakkında bilgi aldım.

Abidin AKMANOL'un sağlığı gayet iyi ve herhangbir sağlık problemi olmadığını söylediler. sitemiz adına selamlarımızı ilettim kendilerine ve arayıp ilgilenmemizden dolayıda çok mutlu oldular....

Gerçekten çok güzel bir haber...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

ALLAH sağlığını bozmasın.geçmiş olsun tekrar