Bank Asya 1.Lig - 24.Hafta | Boluspor - SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 24 Şubat 2008, 15:47:46

« önceki - sonraki »

Çaðrý55

Arkadaşlar samsunsporu düşünmekten rüyalarıma girmeye başladı artık bugün gördüm serkan bi gol atıyodu biz 1 0 yeniyoz maçın başlarıydı gol attığında maçın sonunu görmedim ama galibiyetten çok emindik :-X neyse birde osasuna barcelona maçını görmüştüm osasuna alır die maç oynandı osasuna almıştı maçı  ??? inşallah buda çıkar :'(

harbisamsunsporlu5517

boyle gıderse zaten galıbıyetlerı anca ruyalarımızda gorecegız

Çaðrý55

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 28 Şubat 2008, 19:23:37
boyle gıderse zaten galıbıyetlerı anca ruyalarımızda gorecegız
ben görmeye başladım bile rüyamdaki sevinci anlatamam yıkıyoduk ortalığı :-X

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Çağrı55 - 28 Şubat 2008, 19:35:03
ben görmeye başladım bile rüyamdaki sevinci anlatamam yıkıyoduk ortalığı :-X

bu takımı bu hallere düşürünler eminim bu postları okuyup keyifleniyordur,ama sizde merak etmeyin keser döner sap döner

veis

biz boludan puan alıcagız.allah izin verirse yüzümüz gülecek ve samsunsporluluk ruhuyla geri gelecegiz.düşmemeye oynasakda adam gibi adamız ve memleketimizle ve samsunsporumuzla gurur duyuyoruz.hayatda inişler çıkışlar muhakkak olucakdır indik ama ölmedik çıkacagız gelecegiz birgün süperlige ama amatöre bile düşsek samsunsporluyuz.

MeL_55

AlıntıBoluspor´a farklı kadro çıkaracak

Taktik çift kala maçta Teknik Direktör Orhan Kapucu, savunmanın solunda Emre Balak´ı oynattı. Orta sahanın solunda ise Sercan´a görev veren Kapucu, savunmada Hakkı´nın yanında ise Ramazan´a şans tanadı

SOLDA EMRE BALAK

Samsunspor´da Boluspor maçı için geri sayıma geçilirken Kırmızı-Beyazlı ekip, zorlu 90 dakikanın taktik çalışmasını dün yaptı.Çift kale maçta Teknik Direktör Orhan Kapucu as takımda Ercüment, Feridun, Ramazan, Hakkı, Emre, Sefa, Marciel, Zafer, Sercan, Caner ve Turgut´u oynattı. Maçın son bölümlerinde ayağına darbe alan Hakkı, idmanı yarım bıraktı.

HAKKI YARIM BIRAKTI
Teknik Direktör Orhan Kapucu savunmanın sol tarafında Emre Balak´a görev verdi. Orta sahanın solunda ise Sercan görev yaparken savunmada Hakkı´nın yanında ise Ramazan´a şans tanıdı. Pazar günü maçın çok zor geçeceğini belirten Kapucu, "İyi bir sonuçla ayrılmak için elimizden gelen herşeyi yapacağız" diye konuştu.

MeL_55

AlıntıKRAL BOLU'DA YOK

Samsunspor'un Kral lakaplı futbolcusu Serkan Aykut dün yine çalışmayı tamamlayamadı. Belindeki ağrılar artan Kral çalışmasını yarım bıraktı. Teknik Direktör Kapucu, "erkan Aykut'un oynaması zor" dedi

Boluspor maçına sayılı günler kala sakatların durumu ciddiliğini koruyor. Samsunspor'un Kral lakaplı golcüsü Serkan Aykut dün takımdan ayrı düz koşu yaptı. Yaklaşık 5 dakika koşan Kral'n belindeki ağrıları yine arttı. Çalışmasını yarıda bırakan Serkan Aykut'un Boluspor maçında oynamasının zor olduğu öğrenildi. Teknik Direktör Orhan Kapucu, "Serkan Aykut'un eski sakatlığı nüksetti. boluspor maçında oynaması çok zor görünüyor" dedi.

beşnumara

yaaaa arkadaşlar benim bildiğim celile 3 maç verildi cezayı indirseler bile bu maçta oynamayacak

berusa55

Celil'e 3 değil 2 mac ceza verilmişti. 1'e inmesi icin de tahkime basvurulmustu ama ne yazık ki indirim gerceklesmedi. Uzun lafın kısası Celil, bu hafta da yok arkadaşlar.

veis

ramazan ilk 11 de başlayacakmış buna çok sevindim çünkü bana göre saglam topçu teknik yok ama savaşan bi ruh yapısı var ve bende buraya yazıyorum gidiyoruz boluya puanlarla dönecegiz evimize.not edin tarihi hatırlatıcam size.

US

1)3 puan.  bizim için mucize olmus ...

2)1 puan. 1 puan aldıgıızda galibiyet gibi seviniyoruz

3) 0 puan. en cok kazandıgımız bi puan bu 0 puan ...

Şu 3 şeye baktıgımızda nası galibiyet nası meraberlik bekliyelim yanı ...

inş. malatya ve elazıg yenılır...

MeL_55

Alıntı-----------------ercüment------------------

feridun-------ramazan------hakki--------emre

marciel---------sefa--------zafer-------sercan

---------------caner------turgut------------

berusa55

AlıntıKRAL BOLU'DA YOK
Samsunspor'un Kral lakaplı futbolcusu Serkan Aykut dün yine çalışmayı tamamlayamadı. Belindeki ağrılar artan Kral çalışmasını yarım bıraktı. Teknik Direktör Kapucu, "Serkan Aykut'un oynaması zor" dedi

Boluspor maçına sayılı günler kala sakatların durumu ciddiliğini koruyor. Samsunspor'un Kral lakaplı golcüsü Serkan Aykut dün takımdan ayrı düz koşu yaptı. Yaklaşık 5 dakika koşan Kral'n belindeki ağrıları yine arttı. Çalışmasını yarıda bırakan Serkan Aykut'un Boluspor maçında oynamasının zor olduğu öğrenildi. Teknik Direktör Orhan Kapucu, "Serkan Aykut'un eski sakatlığı nüksetti. boluspor maçında oynaması çok zor görünüyor" dedi.

Ne zaman varsın Kral ne zaman?

CeLiL_55

Kral bi oynayabilse of ne güzel olacaktı Celil de cezalı tek umudumuz Caner inş bi süpriz olurda şu maçı alırız ALLAHIN izniyle.

SaMsUnSpOr 55

01 Mart 2008, 09:58:34 #74 Son düzenlenme: 01 Mart 2008, 11:04:36 samsuni
Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 01 Mart 2008, 09:17:21
Kral bi oynayabilse of ne güzel olacaktı Celil de cezalı tek umudumuz Caner inş bi süpriz olurda şu maçı alırız ALLAHIN izniyle.

bırak şunu ya adam boş yere sakatlanıyo her haftada sakatlanılmazki  oynamak istemiyo adam