Piazza AVM

Başlatan Sadece Samsunspor, 22 Şubat 2008, 20:09:36

« önceki - sonraki »

5trawberry

bardakta mısır kadar değerimiz yoksa, diyecek bir şey yok.

seyf55

değerlerimize yeterince sahip çıkılmadığının göstergesi piazza dan yararlanamamız

berusa55

berusa55

26 Şubat 2014, 00:40:28 #378 Son düzenlenme: 26 Şubat 2014, 00:43:49 berusa55
Piazza AVM Avrupa'nın En İyi Alışveriş Merkezleri kategorisinde finale kaldı!

Karadeniz Bölgesi'nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi olarak 29 Mart 2013 tarihinde kapılarını açan Samsun Piazza AVM, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (International Council of ShoppingCeııters-ICSC) tarafından düzenlenen, "Avrupa'nın En İyi Alışveriş Merkezleri" kategorisinde filnale kalarak ödüle bir adım daha yaklaştı

Kaynak

##kdc##

Geldi şehrin ortasına kuruldu, Samsunspor'a beş kuruş faydası yok. Sokayım piazzasına da anemonuna da..

Levent ÖCAL

Tesislerden çekilen her fotoğrafta bedavadan reklamları yapılıyor zaten, ne gerek var para ödemeye boşuna.

cany

Samsunspor'a 5 kuruş faydam dokunacak diye ödü kopuyo milletin. enteresan bi şehiriz

Ahmeti

01 Mart 2014, 08:53:39 #382 Son düzenlenme: 01 Mart 2014, 09:00:32 Ahmeti
piazza Samsunspor'a destek konusunda büyük bir tepkiyi haketti ama ne zaman olur bilemiyorum

Birde piazza'nın şikayet kutusu falan varmı acaba bilen varmı ?

burakbas

Alıntı yapılan: Ahmeti - 01 Mart 2014, 08:53:39
piazza Samsunspor'a destek konusunda büyük bir tepkiyi haketti ama ne zaman olur bilemiyorum

Birde piazza'nın şikayet kutusu falan varmı acaba bilen varmı ?

BİZE YAZIN

Sizin düşünceleriniz ve istekleriniz bizim için çok önemli. Size hep daha iyi hizmet verebilmek için önerilerinizi duymak ve hizmetlerimizi bu yönde geliştirmek istiyoruz.

http://www.piazzaavm.com.tr/samsun/iletisim

Bir de twitter'da @SamsunPiazzaAVM adlı hesapları var.

berusa55