Teoman ( Timofte ) için mevlid ve kabir ziyareti

Başlatan mehmet yılmaz, 20 Şubat 2008, 20:24:41

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Arkadaşlar
Allah nasip ederse 1 Mart cumartesi günü Timofte ( Teoman ) için mevlid-i şerif okutulacaktır. Atakum'da bulunan Sultan Camiinde ( hemen anayolun üzerinde, Samsun'dan gelirken Carrefour'u biraz geçince yolun sol tarafında; Atakum minibüsleri için cami sapağı durağında) 1 mart cumartesi günü yatsı namazını müteakiben bir mevlid-i şerif okutulacak ve ruhuna dualar gönderilecektir.

Camide bayanlar için de bir bölüm mevcut olup, gelmek isteyen bayan misafirlerimiz de mevlide iştirak edebilirler. Taş ailesinin de mevlide katılacaklarını belirtelim.

Ayrıca aynı gün, gündüz saatlerinde Ladik ilçesi Kabacagöz Köyünde bulunan kabre de bir ziyaret gerçekleştirilecektir. Katılım oranına göre servis aracı tutmayı planlıyoruz. Şimdilik 15 kişilik bir tane araç tuttuk. Talebe göre ikincisini de ayarlayabiliriz. Samsun'dan çıkış saati olarak 11.30'u düşünüyoruz.

Gelmek isteyen arkadaşlarımız bana özel mesaj yoluyla ulaşabilirler.

Dualarımızı eksik etmeyelim. 

celebi

keşke gelebilseydik. :-[ :-[ancak teomana buradan dualarımızı gönderiyoruz. Rabbim mekanını cennet eylesin inşaallah.

veis

evet arkadaşlar dualarımızı eksik etmeyelim hatta bu yazıyı okuyan herkes bi fatiha okusun.allah kabul etsin.

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: celebi - 21 Şubat 2008, 08:24:56
keşke gelebilseydik. :-[ :-[ancak teomana buradan dualarımızı gönderiyoruz. Rabbim mekanını cennet eylesin inşaallah.

keşke gelebilsek ama samsunda değiliz gelmeyide çok çok istiyoruz ama

Nuri Asan

Daha öncede görüştüğümüz gibi geliyorum hocam

King Of The North

Samsun'da olup da gitmeyi çok isterdim.Buradan ancak Fatiha okuyabildim.Mekanın cennet olsun kardeşim.

mehmet yılmaz

Yarın sabah 11.15'te Yaşar Doğu'nun önünde kalkacak servis aracı 11.30'da Atakum Carrefour'da olacak. Birkaç kişilik yerimiz var. Ladik sapa bir yer olduğu için belki de çoğumuz bir daha böyle bir fırsatı yakalayamayabiliriz. Gelmek isteyen arkadaşlarımız olursa en geç yarın sabah 9'a kadar ya buraya yazsınlar ya da bana öm atsınlar. Saat 16.00 civarında tekrar Samsun'da olacağız inşallah.

Ladik'e gelemeyen arkadaşlarımızı da yatsı namazı sonrası Atakum Sultan Camiinde okutulacak oaln mevlide bekliyoruz.

CeLL-O

mehmet yılmaz

METE

gercekden cok acıklı resımler ınsan bunları gorunce bır kez daha uzuluyo offff offf hep ıyıler gdıo hepp teoman abı gıbı RAHAT UYU TEOMAN ABI TERKETMEDI SEVDAN BIZI...

CeLL-O

mezarlığa gelemedim ama mevlide geldim. Gelen herkezin ayaklarına sağlık. Huzur içinde yat Timofte..

jean

nerden nereye yahu allahin takdiri burosunda oturuyorduk simdiki haline bak allah mekanini cennet eylesin

mehmet yılmaz

En güzel cümleyi Teoman'ın babası Ahmet Amca kurdu aslında; "Peygamber Efendimiz onun ismini taşıyan Muhammet Teoman'a şefaat eder inşallah!" diyerek.

Gerek Ladik'e kabir ziyaretine gelen gerekse de akşam ki mevlid davetine icabet edenlerden Allah razı olsun. Gelmek isteyip gelemeyenlerden de Allah razı olsun; niyetleri kafidir.

Şirinler grubundan olan arkadaşlarımızdan
Lucapicola'dan
Edmontdante'den
Çok uzaklardan hem kabre hem de mevlide gelen Tunç Güvenoğlu ağabeyden
Akşam namazından önce camiye giden ama yatsı olduğunu öğrendikten sonra bile bekleyip, mevlidin bitimine kadar aramızda olan iş adamları Tahsin Kosif ve Ömer Çoruh ağabeylerden de bilhassa Allah razı olsun.

Aşağı yukarı 37 gün oldu o gideli ama onun hatırası her zaman bizimle yaşayacak.
Sözde değil özde...

Nuri Asan

Katılardan Allah razı olsun,çok istedim gitmeyi ama Cuma günü bir süpriz oldu ve malesef katılamadım :-[

Huzur içinde yat Usta

34 SS 1965

ALLAH hepınız den razı olsun hıc bır zaman dualarımızı eksık etmeyelım